LAWETA NOWY TOMYŚL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWY TOMYŚL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że w zasadzie zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde zamówienie. Naszych kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to pierwszy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi wozami. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, natomiast oddziały rozlokowane po całej Polsce muszą być gotowe na to aby poradzić sobie z każdym zamówieniem.


Problemy z pojazdem na trasie to oczywista sytuacja. Czasami może to się przytrafić akurat w przestrzeni naszego Nowego Tomyśla, a w takiej sytuacji będziesz mógł bezproblemowo zapytać o przysługę MegaHol, to odpowiednie podejście. Chociaż właściwie holowanie samochodu bywa zbyteczne. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, a także profesjonalnie wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia na krótki moment stanie się specjalistycznym warsztatem, a w ten sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy wydatek na usunięcie niesprawności.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z każdą awarią. W zasadzie do chwili obecnej w każdym przypadku rozstrzygaliśmy pomyślnie kłopoty, nabraliśmy więc zaufania do własnych rozstrzygnięć. Zdecydowana większość usterek które utrudniają klientom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych ekip okazuje się nietrudnymi do naprawienia. Zakończyły się czasy kiedy potrzebowałeś wozić ze sobą duży warsztat samochodowy ponieważ dziś niewielkimi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory czy może zmieniając w burzę wysłużone wycieraczki.


Wiedz! My zawsze jesteśmy u siebie, a ty mogłeś w okolice Nowego Tomyśla przyjechać choćby z krańca Europy. Nieważne gdzie zatrzymały cię problemy bez kłopotów to miejsce odszukamy, więc natychmiast zaproponujemy ci przyjacielską dłoń. Wybierz numer kiedy jesteś w opresji bez względu na porę dnia. Przyjedziemy na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Istotnie tak już mamy.Zawsze możesz zaplanować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię albo postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki , a także w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zapoznać się ze elementami kompletnej palety usług to pozwoli ci podjąć finalną decyzję o przyszłej naszej pomocy. Na przyjaciół możesz czekać w każdym przypadku i wszędzie, tymczasem szczególnie w tym Nowym Tomyślu.LawetaAutoautolawety 24h

Treścią naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza baza lawet czy autolawet na sto procent jest skomponowana do przewozu dowolnego pojazdu. Zatem choć kultową procedurą przewozu awaryjnego pojazdu osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to przecież radzilibyśmy skorzystać z doświadczonej pomocy.


Są czynniki aby naszą wskazówkę rozpatrywać dosłownie. Kwalifikacje i kompetencje zdają się obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Dodatkowo dobry sprzęt, albowiem przeciętna lina holownicza potrafi stać się niebezpieczna. Natomiast w okolicznościach gdy dalekie wyjazdy coraz częściej realizujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, że na takich drogach holowanie na sto procent jest wzbronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol zarządzająca wytrawnymi składami, i stosownym sprzętem do lawetowania może być najodpowiedniejszym wyborem.


Posiadamy lawety lub autolawety dobrane do transportu dowolnego rodzaju aut, a zarazem podróżnych. Transport aut to nasza profesja, dlatego o każdej porze wolno państwu nas wezwać byśmy sprawnie przeprowadzili przypisaną nam usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co lubimy. Zawsze kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych i w ciężarowej pomocy drogowej. Bogata oferta plus gwarancja doskonałej marki profesjonalnych prac jest znaczącym ruchem w stronę wypracowania podobnego finału. Usterka TIR-a na szosie potrafi być wielkim kłopotem. Jeżeli w sytuacji kolizji na jezdni dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to oczywisty będzie zator, być może na wiele kilometrów. Jednak skutek jest w stanie być groźniejszy gdy na przykład do awarii dojdzie na podrzędnej, jakkolwiek ruchliwej trasie. To jest powód dla jakiego naprawdę znaczący powinien być sprawny , oraz specjalistyczny przewóz tego auta, bądź bardzo szybka jego naprawa w rejonie lokalizacji wydarzenia.


Gdy należy podnosić TIR-a z wykopu i umieścić go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, który zawsze jest praktycznie na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Mamy więc swobodę błyskawicznego odblokowania trasy oraz przetransportowania TIR-a w najbliższe rejony zapewniające rozpoczęcie bezpiecznej reperacji. Cały repertuar dokuczliwych samochodów: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, skutecznie i bezpiecznie, przez całą dobę, przywieziemy pod zdefiniowany adres.


Jednakże w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur kompetentna kadra i to głównie oni gwarantują wysoką klasę naszych usług.Mobilny serwis 24h

Zlikwidowanie problemu może również objawić się jako diametralnie indywidualne i holownik , a także niskopodwoziówka na szczęście nie będą uzasadnione. Też na drodze szybkiego ruchu rezultaty awarii może naprawić mobilny serwis, jaki na miejsce przybędzie prędzej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Od wulkanizacji opon po drobne reperacje napędu na to jest gotów mobilny serwis. Zespół mobilnego serwisu wyrusza zupełnie gotów do pracy dzięki dokładnemu wywiadowi, jaki przeprowadzamy w czasie podjęcia zgłoszenia. Bywa iż sondaż telefoniczny może być niewystarczający i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie zrealizować sprawnej reperacji, nie jest to jeszcze problem gdyż w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Rozumiemy, że każdy przypadek pewnie jest wyjątkowy zatem przystępujemy do wezwań niezwykle jednostkowo. Kompetentni mechanicy zdołają z wskazówek kontrahentów wychwycić konkretne wiadomości bez komentarza, nawet wówczas jeżeli zleceniodawcy plątają się w ocenie niesprawności. Luksus funkcjonowania zapewnia nam kompletnie zaopatrzone zaplecze, w tej sytuacji wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w profesjonalnym taborze posiadamy pod dostatkiem, więc zdecydowaliśmy się na poszerzenie stałej oferty o transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych. Należyte spożytkowanie potencjału obsady ogranicza globalne koszty działalności, i tym samym obniża stawkę za usługi dla poszczególnego klienta, mogło by być dziwne gdybyśmy podobnego potencjału nie dostrzegli.


Walce drogowe, kombajny, koparki, busy i pikapy, aż do ciężkich jakkolwiek niewielkich wózków widłowych, wszystkie samochody możemy dostarczyć w granicach Polski lub zagranicę. Również frachty ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Będąc w naszych rękach zawsze już będą bezwarunkowo bezpieczne, a i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. Bierzemy na siebie wszystkie formalności powiązane z przewozem w tym potencjalne, nieodzowne zaświadczenia wykazując się tym samym całkowitą dokumentacją konieczną do świadczenia podobnej pracy.Dlaczego my?

Ale dlaczego nie? Dlaczego nie MegaHol? Absolutnie nie zamierzamy żeby pozostali czuli się gorsi, ale szczególnie mocno potrzebujemy być najlepsi. Jesteśmy przekonani, iż potencjalne pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe spisują się niezmiennie dokładnie.


Popatrz na to wszakże odmiennie. Nasza firmowa platforma zespołów to rodzina koncentrująca cały szereg kooperantów, a to gwarantuje nam upoważnienie by deklarować w ofercie zdecydowanie bardziej rozległy tabor niż propozycja indywidualnego zakładu. O przeszkolonych mechaników oraz profesjonalnych kierowców również jest łatwiej bezpośrednio w firmowej sieci niż w indywidualnym zakładzie. Jesteśmy niby jak naczynie połączone, gdzie potencjalne odziały stacjonujące w okolicy zdarzenia kooperują ze sobą, by na miejsce wyekspediować całkowicie profesjonalnie przygotowaną załogę.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się właśnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że definiuje regułę oferowania naszych usług. Dotrze konkretnie do was odpowiednio wyszukana formacja specjalistów, najpewniej z małego punktu gdzie budują ich więzy domowe lub przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na natychmiastową interwencję całej sieci.


Obojętnie jakie zlecenie otrzymuje indywidualną wycenę dzięki temu niejednokrotnie u nas stawki za usługę są mniejsze niż się oczekuje. Bardzo wygodną formą fakturowania za nasze prace jest proste rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest zdolność wykonania pracy w ramach OC względnie Assistance.


MegaHol, rzecz jasna nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, jest dokładnie taka. Jak nikt Twój czujny przyjaciel z Nowego Tomyśla.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: