LAWETA PRIMORSKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRIMORSKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiepło witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko rozumianej pomocy drogowej. Każdy kto wyrusza, chociażby w najkrótszą drogę musi mierzyć się z możliwością niesprawności, kolizji albo wypadkiem. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Usterkę paraliżującą podróż powinno się dać wykluczyć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia lub zwykła wymiana koła, gdy jest taka potrzeba do dyspozycji mamy sztywny hol bądź transport lawetą względnie autolawetą. Takie defekty odczuwają różne samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Portal MegaHol.pl ukierunkowany jest na kierowców wszelkich samochodów ponieważ powinni się tutaj odnaleźć z fachowcami od modelu i charakteru pojazdu jakim podróżują. Codziennie nasi specjaliści służą pomocą w niezwykle różnych sytuacjach. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem tak samo lekkich samochodów tak jak i całych zestawów ciężarowych czy maszyn. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


Na formalne organizacje jesteś w stanie trafić wszędzie. Tutaj jest jednak wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa od początku gotowa natychmiast ruszyć z ochroną. Przyjaciel godny zaufania dodatkowo przygotowany na jakiekolwiek okoliczności.


W okolicy Primorsko doszło do wydarzenia w efekcie którego miałeś kolizję względnie miałeś awarię? Nie marnuj czasu na poszukiwanie porady jedynie wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol. Przybędziemy błyskawicznie. Przybędziemy z biegłą kadrą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie mogą być dla nas problemem drobne naprawy na drodze. Naprawa czy zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i pozostałe w sumie nieduże niesprawności z przyjemnością skasujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. Autoautolawety względnie autolawety zawsze będą nieprzerwanie dostępne do trasy. Jeśli okażą się niezbędne nie będzie na pewno z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy też gotowi na holowanie w dowolnym systemie od lin holowniczych po sztywny hol. Po przybyciu efektywnie wspomożemy zabezpieczyć miejsce zajścia. Utknąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie znaczy to przeszkody. Zlokalizujemy każde miejsce oraz zapewnimy pomoc. Ponieważ nasze ścieżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Zatem Pamiętaj kontakt do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce wyczekujemy na Twój telefon. Kontakt bezwzględnie jest dostępny 24 godziny na dobę. Dojedziemy – na pewno! Tak pracuje zaufana pomoc drogowa. MegaHol dla was. Tacy są przyjaciele.Zdecydowanie jesteśmy gotowi do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli to nie kłopot spójrz w niuanse! Przyjaciel z Primorsko jest gotowy do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to oczywiście jeden z szybszych i najłatwiejszy model przetransportowania unieruchomionego samochodu. Często widzimy na trasach półoficjalnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że taki rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zabroniony. Profesjonaliści oraz kompletnie wyposażona flotylla profesjonalnych pojazdów to energia jaką dysponuje pomoc drogowa w obszarze Primorsko. Dla pasażerów wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Na skutek tego zawsze jesteśmy pewni o bezpieczeństwo przewozu samochodu i oczywiście załadunku. Przez całą dobę zarówno unieruchomiony samochód jak również jego podróżnych przewieziemy bezpiecznie na wskazane miejsce.


Jeżeli stan techniczny samochodu na to zezwala i jednoznacznie również przepisy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. Z maksymalną prędkością 60 km/h może poruszać się na drodze taki skład, holowanie w tej sytuacji jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to jest kłopot jeżeli na ulicy kolizji ulegnie samochód ciężarowy. Zwykle kolizja TIR-a inicjuje zatory na drogach. W tych okolicznościach kluczowe staje się odblokowanie trasy więc bywa, że szybko należy podejmować holowanie. Z tym problemem do tej pory mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i profesjonalnie.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie każdego rodzaju samochodu. Dostarczymy choćby zespół ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrobimy to skutecznie i solidnie dzięki pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu posiłkowego. Każdy samochód potrafimy ulokować na kołach uprzednio wyciągnąwszy go z rowu nawet TIR-a, choćby znajdował się w kiepskim stanie i w niełatwo osiągalnym położeniu.


Zepsuty samochód może czasem przewozić materiały, które nie podległy skasowaniu, jednakże potrzebują przewiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na zorganizowanie takiej pomocy. Przeładujemy je i przewieziemy na określone miejsce.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas pierwszym wyborem dlatego 24 godziny na dobę dyżuruje nad nim nasza doświadczona, wykwalifikowana kadra. Bez względu na pogodę przez całą dobę jesteśmy w stanie skutecznie podjąć każde zamówienie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii są też te nietrudne do rozwiązania. Brak oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą podróż, lecz łatwych do rozwiązania przypadków usterek. Wywołuj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne naprawy przeprowadza w terenie przez całą dobę. Laweta nie będzie na pewno miała w tym wypadku zapotrzebowania. Serwis dotrze na miejsce usterki bezzwłocznie, a w wachlarzu usług istnieje też funkcjonujący 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis obsługują wyśmienicie wykształceni mechanicy. Na poboczu będą mogli przeprowadzić różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Pojedynczy telefon wystarczy. Kilka minut konsultacji to czas, który jest nam potrzebny do rozpoznania niuansów awarii, marki pojazdu i miejsca zajścia i w kilkanaście chwil pojawimy się na miejscu. Analogiczna usterka może mieć rozmaite skutki dlatego, by w największym stopniu odciążyć kierowcę do konkretnych zadań przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką świadczymy swoim kontrahentom zawiera także transport maszyn budowlanych. Którąkolwiek dużą maszynę drogową, spychacze bądź powiedzmy koparki gąsienicowe jesteśmy w stanie przewozić prędko i bezawaryjnie. Przewóz maszyn rolniczych, również takich dużych i rzecz jasna skomplikowanych, też jest w naszej palecie. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, lecz wymagają specyficznej troski ponieważ są to pojazdy co prawda drobne, jakkolwiek wagowo dokuczliwe. Z tego powodu wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą tę usługę. Mając na stanie odpowiedni zespół pojazdów organizujemy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem nietypowych ładunków i jesteśmy dyspozycyjni do przewozu chociażby trudnego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Te usługi transportowe przeprowadzamy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na świadczone usługi przedstawiamy całkowitą, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Dlatego, że MegaHol to fachowa pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie zaledwie w miejscowym terenie, ale w całym kraju. Gdyż to całe długoletnie doświadczenie współdziałających wzajemnie ośrodków jak również profesjonaliści z biegłością w swojej profesji i udokumentowanymi kwalifikacjami. To dlatego właściwie każdą usterkę naprawiamy tak sprawnie. Jakikolwiek samochód przewozimy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej trzeba nazwać odpowiednią.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Na wycenę usługi wpływają: przekrój prac przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, rejon zajścia, model pojazdu, który serwisujemy i użycie części zamiennych.


Nasza usługa, którą realizujemy ze względu na straty zaistniałej w efekcie kraksy nie z Państwa winy, może być pokryta z OC sprawcy. Może być też wolna od opłat w przypadku kiedy dysponują Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.


Licz na przyjaciół!
Niesprawność? Kraksa? Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Primorsko zdecydowany do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: