LAWETA POLICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POLICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Państwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo następować w wyniku nieprzyjemnego zdarzenia które przytrafić potrafi się w czasie jazdy, aczkolwiek jest nam przyjemnie, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z usług MegaHol. Ktokolwiek wyrusza, choćby w najbliższą drogę zdecydowanie powinien mierzyć się z alternatywą usterki, stłuczki lub wypadkiem. Wówczas zazwyczaj rozsądnie jest posiadać wsparcie pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu powstania usterki utrudniającej podróż, wymiana koła lub wulkanizacja opony, holowanie klasyczne lub na sztywnym holu, przerzut lawetą… Takie problemy odczuwają wszystkie samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Portal MegaHol.pl jest dla kierowców wszelkich pojazdów bo powinni się tu odnaleźć z fachowcami od modelu i rodzaju pojazdu którym podróżują. Okoliczności bywają różne, jednak nasi specjaliści w każdym przypadku i kompetentnie potrafią dostarczyć efektywnej pomocy. Rozporządzają stosownym transportem przystosowanym do lekkich samochodów i ciężarowych składów, i w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem dlatego do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie prawie tak jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Nasza firma jest zdecydowanie inna. Tutaj może być twój zaufany przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdeterminowana niezwłocznie ruszyć z ochroną. Przyjaciel godny kredytu zaufania oraz przygotowany na jakiekolwiek rozwiązania.


Gdyby przytrafiła Ci się kraksa bądź usterka w regionie Polic zadzwoń do przyjaciela, który jest nieopodal – dzwoń do MegaHol. Pojawimy się błyskawicznie. Specjalnie wykształcona załoga przywiezie, a także obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy na trasie to nie będzie przedmiot do dyskusji. Nasze ekipy nigdy się nie poddają. Nie myśl, że nie dojedziemy do błahostki jaką jawi się być zmiana koła. Wspomożemy nawet przy awaryjnej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo, a także odpalimy silnik gdy akumulator odmówi posłuszeństwa. Stopień uszkodzenia samochodu może sprawić, że wskazana okaże się autolawety lub autoautolawety, natomiast w przypadku samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy do tego zawsze gotowi. Będziesz mógł jeszcze brać pod uwagę współpracę w sprawie ubezpieczenia miejsca zdarzenia. Nie istotne czy stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej lub na peryferyjnej drodze dojazdowej. My niezwłocznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Trasa wiejska czy krajowa – na swoim terenie znamy każdą z nich.

NASZA GALERIA


Utrwal w kontaktach numer do przyjaciela. Będziesz mógł się przekonać w całym kraju jak może być wygodny. Wystukaj numer. Chwila jest bez znaczenia gdy jesteś w kłopotach. Zjawimy się na miejscu – to nie ulega kwestii! Bo tak funkcjonuje pomoc drogowa MegaHol. Bowiem w kłopocie licz na przyjaciół.



24 godziny na dobę zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Jeżeli to nie kłopot przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Polic na sto procent jest zdeklarowany do wykonania usługi!



LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych i najlżejszy sposób przetransportowania unieruchomionego samochodu to autoautolawety czy autolawety. Na autostradzie tylko z tej techniki transportu można skorzystać gdyż holowanie jest tu prawomocnie zabronione. Wiarygodność gwarantują nam doskonale wyekwipowane, specjalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów), a także doświadczona kadra. Pojazd będzie na pewno w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w momencie załadunku oraz w transporcie. Dowieziemy na określone miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo samochód jak też jego pasażerów.


W każdym przypadku można zdecydować się na holowanie, oczywiście jeżeli umożliwia to stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Holowanie wydaje się być wyraźnie wolniejsze. Taki zespół samochodów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy ulegający awarii na jezdni to prawdziwy kłopot i my zdajemy sobie z tego sprawę. Zepsuty TIR na wiele godzin zdoła pogmatwać ruch na drodze. Wówczas holowanie staje się często nieuniknione. Ta pomoc drogowa świetnie radzi sobie z takimi sytuacjami.


Zarządzamy branżowym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie każdego samochodu. Możemy solidnie i sprawnie przetransportować nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, a umożliwia nam to doskonałej jakości naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i sztywny hol. TIR w parowie leżący do góry kołami, nawet wówczas kiedy wydarzy się to w trudno osiągalnym stanowisku, zostanie przez nas wydobyty i postawiony do pionu.


Gdy będzie nieunikniony transport ładunków transportowanych przez unieruchomiony samochód również się takim problemem zajmiemy. Jesteśmy gotowi na urządzenie ich transportu w określone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo jest dla nas pierwszym wyborem z tego powodu 24 godziny na dobę czuwa nad nim nasza fachowa, wykwalifikowana załoga. Nie zwracamy uwagi na realia pogodowe bo dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w stanie urzeczywistnić którekolwiek wezwanie i to w każdym momencie doby.



Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje usterek nietrudnych w naprawie. Brak oleju, paliwa czy też dolanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą podróż, lecz nietrudnych do wyeliminowania przypadków awarii. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście poleca bezpośrednie reperacje przez całą dobę. Nie będzie powodu używać lawety. Szybki dojazd to zaleta tego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w wachlarzu usług.


Nasz mobilny serwis obsługują doskonale przygotowani mechanicy. Niezależnie od tego jak jest marka i model samochodu mogą wykonać na drodze rozliczne drobne naprawy.


Jednorazowy telefon wystarczy. Ustalimy detale usterki i oczywiście markę samochodu, a już za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zdarzenia. Nie ma bliźniaczych awarii zatem do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo aby w największym stopniu pomóc kierowcy.



Transport niskopodwoziowy


Swoim partnerom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Bezpieczny przewóz jesteśmy w stanie zapewnić którejkolwiek ciężkiej maszynie drogowej. Transport maszyn rolniczych, także takich wielkich i specjalistycznych, też istnieje w naszej ofercie. Wyraźnie mniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale ciężkie mamy wszak należycie wyszkolonych kierowców. Posiadając odpowiedni tabor przeprowadzamy fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Jeżeli Masz problem z niecodziennym towarem, powiedzmy ciężki gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zapisuj się do nas.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi zarówno na terenie kraju tak jak i zagranicą. Przewożone ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Dysponujemy również właściwą dokumentacją upoważniającą nas do oferowania takiego standardu usług.



Dlaczego my?


Ze względu na to, że naszą pracę znajdujemy jako misję. Zatem dbamy o was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z charakterem. Dlatego, że normy działania w konkretnych konfiguracjach kreujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych fachowców z wielu ośrodków. To dlatego realnie dowolną usterkę usuwamy ewidentnie profesjonalnie. Jakikolwiek samochód transportujemy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako dobrą.


Zlecenia podlegają osobnej wycenie. Szacując cenę zwracamy uwagę na: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, zakres prac przeprowadzonych na miejscu, zastosowanie części zamiennych, model samochodu, który serwisujemy i oczywiście miejsce zajścia.


Jeżeli uszkodzenie nastąpi z winy osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można zapłacić z OC sprawcy kraksy. Tak samo może być jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance.


Możemy być w sąsiedztwie!
Masz kłopot wywołuj Pomoc drogową MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Polic gotowy do pomocy.



SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: