LAWETA GOLUB-DOBRZYŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GOLUB-DOBRZYŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy rzetelnie zaakcentować, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, to nie zakłada, że wzbraniamy się od wykonania odmiennych zleceń, ba wręcz przeciwnie dysponując profesjonalnie zaopatrzoną bazą potrafimy obsłużyć wiele zleceń równolegle. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my próbujemy tak zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Nasze odziały rozmieszczone są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych aut naturalnie ze specjalnym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Problemy z autem na autostradzie to zwyczajna sprawa. Zawsze w podobnej chwili nie marnuj czasu na szukanie pomocy jedynie natychmiast dzwoń do MegaHol, w okolicy Golubia-Dobrzynia to pierwsza z najwłaściwszych pomocy drogowych. Holowanie wszak nie każdorazowo bezwzględnie jest uzasadnione. W czasie przyjmowania zlecenia w każdym przypadku prowadzimy wywiad na temat problemów, które was dopadły i może się zdarzyć, że w naszym przypadku interwencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym bardziej, iż rozporządzamy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia na jakiś czas będzie profesjonalnym punktem warsztatowym, no i w taki sposób wygospodarujemy czas i zminimalizujemy nakład na usunięcie niesprawności.


Bynajmniej nie stresujemy się, iż jakaś rzecz nas zdziwi ponieważ posiadamy wystarczająco dużo umiejętności, aby ze wszystkim sobie dać radę. Do tej chwili każde zamówienie realizowaliśmy pomyślnie i oczywiście nie ma żadnego czynnika by to się odmieniło. Drobne naprawy, jakie wystarczy zrealizować w rejonie awarii to dla pomocy drogowej przeważnie tuzinkowe usterki, a kierowcom wstrzymują dalszą jazdę. Nie uruchamiający się motor, wycieraczki, paliwo, opona lub całe bogactwo różnych szczegółów, zajmiemy się jakąkolwiek błahostką.


Takie sprawy są znaczące! Ty, być może przyjechałeś tutaj z odległego krańca kraju, natomiast jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Przypadek, iż ze swoim problemem stanąłeś w położeniu trudnym dla ciebie do rozpoznania nie będzie przedstawiał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy w tym miejscu każdy zakątek. Jest awaria to musi się pomagać, chwila nie jest kluczowa bo ważni są przyjaciele zdecydowani do wykonania usługi, dlatego jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o każdej godzinie. Pojawimy się na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my istnieją.Zdecydowanie jesteśmy gotowi do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC sprawcy jak również w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Aby rozproszyć wszystkie rozterki na naszym portalu jesteś w stanie zapoznać się z naszą kompletną ofertą. Lecz tutaj w Golubiu-Dobrzyniu będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, lecz w zasadzie jak poprzednio nadmieniliśmy jesteśmy zorganizowani do przewozu lawetą względnie autolawetą każdego samochodu. Jedną z odmian holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy przewożą auto, zwłaszcza samochody osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, jednak naszą radą absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w takim momencie ekspertów.


Tę poradę warto wziąć na serio. Kluczowe są doświadczenie oraz kompetencję ważne przy wykonaniu tej usługi. Ponadto stosowny sprzęt, gdyż zwykła linka holownicza umie stać się tandetna. Zaś w chwili gdy dalekie wyjazdy coraz powszechniej podejmujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na tych magistralach holowanie bezwzględnie jest wzbronione. Zatem kompletnie wyposażone w optymalny sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol powinny być najwłaściwszym doborem.


Mamy lawety lub też autolawety dobrane do przewozu każdego rodzaju pojazdów, ale też pasażerów. W miejscu zajścia zjawimy się prawie natychmiast kierując tu przepisowy sprzęt do gwarantowanego przewiezienia waszych aut oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto naturalnie nasz jedyny żywioł. Naszym priorytetem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w wachlarzu usług jak też w wartości ich zrealizowania. Z zepsutym TIR-em zatykającym ulicę zetknął się zapewne nawet nie doświadczony kierowca. Niesprawność na drodze dwupasmowej potrafi wykluczyć z ruchu jeden pas i być przesłanką długich korków. Rzecz jasna nie liczmy, że będzie spokojniej na peryferyjnych trasach bo bywają one wyjątkowo ruchliwe, tymczasem kolizja TIR-a potrafi je całkiem zatkać. Z tego powodu natychmiastowa naprawa względnie sprawny, specjalistyczny transport tego pojazdu jest faktycznie istotny.


Jeśli trzeba podnosić TIR-a z kanału , a także ulokować go na kołach powinieneś operować ciężkim, specjalnym sprzętem, który zawsze jest bezpośrednio na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a potrafimy więc efektywnie przewieźć w miejsce w którym będziemy mogli go bezkolizyjnie wyremontować. Szybko oraz bezawaryjnie dostarczymy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, słowem krótko mówiąc kompletny wachlarz dużych samochodów.


Ale oczywiście w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna załoga i to właśnie oni zapewniają wysoką wartość naszych usług.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik i niskopodwoziówka nie będę teraz obligatoryjne. W lokalizację awarii zdecydowanie skuteczniej dotrze mobilny serwis i choćby i na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy umiejętnie dokonają pożądanej reperacji.


Od wulkanizacji opon po minimalne reperacje napędu na takie zdarzenia jest przygotowany mobilny serwis. Na każdym etapie walczymy by wykonać wszystko co realne, z tego powodu jedziemy po dokonaniu gruntownego rekonesansu w czasie zatwierdzania zlecenia. Może zdarzyć się, że wywiad telefoniczny jest za skromny i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi dokonać krótkiej reperacji, na szczęście nie jest to jeszcze problem gdyż w odwodzie w każdym przypadku oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Każde zlecenie to dla nas wyjątkowy epizod bo każda awaria jest inna. Wszyscy mechanicy zdołają z sugestii klientów wychwycić znaczące wskazówki bez przytyku, nawet kiedy zleceniodawcy mylą się w klasyfikacji awarii. Nasi mechanicy, dostając wsparcie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, wydobywają z takich konwersacji wyłącznie skuteczne porady.Transport niskopodwoziowy

Naszą paletę usług poszerzyliśmy o transport wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych gdyż potężna podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników pozwoliła nam na takie rozwiązanie bez szwanku dla kluczowych zleceń. To ze wszech miar rozsądna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał naszych profesjonalnych kierowców i taboru, a tym samy ogranicza koszty działalności w ten sposób oddziałując na obniżenie opłat standardowych prac.


Bezawaryjnie dostarczymy na wyznaczone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, na obszarze całego kraju i zagranicą. Przyjmujemy ponadto zlecenia na frachty ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Wszystkie samochody i ładunki transportowane w zakresie realizowanych przez nas usług są u nas zabezpieczone, choć oczywiście od początku ubezpieczamy frachty. Zawsze rozporządzamy kompletną specyfikacją konieczną, by świadczyć zlecone usługi i dlatego chronimy się przejmując na siebie wszelkie formalności związane z przewozem.Dlaczego my?

Jest jakiś sens, żeby nie? Dlatego może być MegaHol. Może i planujemy być najlepsi, lecz przecież akurat nie potrzebujemy aby pozostali czuli się gorsi. Przypuszczalnie sprawdzają się w działaniu potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek istnieje ich na rynku bardzo dużo.


Należałoby też inaczej na to zagadnienie zerknąć. Nasza kompletna sieć oddziałów to rodzina koncentrująca cały szereg wspólników, a to przynosi nam pozwolenie by proponować w ofercie zdecydowanie bardziej uniwersalny tabor niż możliwość pojedynczego warsztatu. Analogicznie rzecz ma się z przeszkoloną kadrą, oraz z kierowcami o stosownych umiejętnościach lub praktyce. Pajęczyna oddziałów umiejscowionych blisko zdarzenia, kooperując ściśle ze sobą posiada sposobność wysłania pomocy z najbardziej dopasowaną do sytuacji kadrą i właściwym sprzętem.


Kwintesencję oferowania naszych usług wyznacza reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się przede wszystkim z tego powodu. Do usługi przyjeżdża prawidłowo dobrana ekipa mechaników z niewielkiego warsztatu połączona emocjami względnie wręcz rodzinnie, jednak to formacja która może, w każdej minucie zlecenia, otrzymać wzmocnienie naszej sieci takich warsztatów.


U nas nie posiadamy cennika gdyż każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, tymczasem to ma proste odzwierciedlenie w nierzadko niższych stawkach niż możecie się spodziewać. Usługi które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC względnie Assistance nie potrzebują żadnych opłat klienta.


MegaHol, tym razem nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, jest naprawdę taka. Przyjaciel z Golubia-Dobrzynia, który wyczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: