LAWETA MAŁOPOLSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MAŁOPOLSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest tylko kolejna jednostka. My jesteśmy jak twój najprawdziwszy przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa od początku dostępna żeby udzielić ochrony. I jak przyjacielowi możecie nam zaufać gdyż jesteśmy przyszykowani na każdą sytuację.


Zdarzył się kłopot z samochodem dokładnie w pobliżu małopolski? Wystukaj numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – do przyjaciela, który zadziała tak by wyeliminować awarię oraz sprosta rezultatom kolizji. Nadjedziemy błyskawicznie. Dowieziemy mobilny serwis i oczywiście przeszkolonych ekspertów.


Nie znamy takich przeciwności żebyśmy na trasie musieli podarować sobie drobne naprawy. Nie zakładaj, że nie dojedziemy do drobnostki jaką wydaje się być wymiana koła. Pomożemy choćby przy awaryjnej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. W jakiejkolwiek minucie zadania możemy przesądzić, że konieczna musi być autolawety, auto autolawety ewentualnie holowanie. Po przyjeździe efektywnie wspomożemy ochronić okolicę zdarzenia. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – stale posiadasz luksus rozumiejąc, że dla nas nie czyni to trudności. My takie miejsce zlokalizujemy by Ci dopomóc. Bowiem na własnym terenie znamy dowolną ulicę czy wojewódzką czy komunalną.


Telefon do przyjaciela dokładnie zapamiętaj. Będziesz mógł się przekonać w całej Polsce jak potrafi być praktyczny. Wybierz numer. Godzina jest bez znaczenia skoro jesteś w potrzebie. Nadjedziemy szybko – masz na to gwarancje! I to dokładnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciele zasadniczo tacy są.24 godziny na dobę możesz na nas liczyć:

  • Wydobycie pojazdu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Usługi w granicach Assistance czy bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

Odnajdź detale! Przyjaciel z małopolski bezwzględnie jest chętny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz niesprawnych pojazdów jest oczywiście szybki i łatwy gdy do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety lub autoautolawety. Często zauważamy na trasach nieformalnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że taki sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Fachowcy, a także świetnie wyposażona flotylla specjalnych pojazdów to energia jaką zarządza pomoc drogowa w obszarze małopolski. Dla podróżnych zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Absolutnie nie może być polemiki co do tego, że samochód i w przebiegu załadunku oraz przewozu będzie na pewno całkowicie bezpieczny. Uszkodzony pojazd, a także wszystkich pasażerów przez całą dobę dowieziemy prędko oraz bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Zawsze wolno Państwu zdecydować się na holowanie, oczywiście jeśli dopuszcza to stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Taki skład może przemieszczać się po drodze z prędkością do 60 km/h, jednak na holowanie jesteśmy w każdej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to kłopot kiedy na jezdni podlega usterce pojazd ciężarowy. Awaryjny TIR na mnóstwo godzin umie utrudnić ruch na drodze. W tej sytuacji znaczące staje się odblokowanie drogi więc może sie zdażyć, iż szybko trzeba decydować się na holowanie. Tu odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Możemy przyjąć holowanie każdego pojazdu gdyż rozporządzamy specjalnym sprzętem. W przypadku kiedy jest to wskazane znakomitej klasy wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam pewnie oraz efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Ani nieprzyjemny dostęp, ani stan techniczny pojazdu nie zakłóci nam wydostania TIR-a z jaru, a następnie ustawienia go na kołach.


Możemy ponadto zapewnić optymalny samochód do przewozu materiałów przewożonych w awaryjnym aucie. Przywieziemy zgodnie z decyzją, przedtem organizując niewykluczone porządkowanie terenu oraz przeładowanie ładunków.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas pierwszym wyborem dlatego 24 godziny na dobę dyżuruje nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana kadra. Nie skupiają naszej uwagi sytuację pogodową bo dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć obojętnie jakie wezwanie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wśród niesprawności są też te łatwe do usunięcia. To prawda, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki czy przekuta opona przerywają dalszą drogę, jednak są stanowczo łatwe do wyeliminowania na poczekaniu. W takiej sytuacji przez całą dobę wystarczy wezwać naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie konieczna staje się autolawety. Sprawny dojazd to zaleta tego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w palecie usług.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych fachowców. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw prawdopodobnych do realizacji na trasie jest niesamowicie duży.


Oddzwonimy natychmiast gdyby się okazało, że nasz numer jest zajęty. Informacje jakie powinny być nam niezbędne to niuanse awarii, marka samochodu i oczywiście lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia najpewniej w kilkanaście minut. Aby w całości wspomóc kierowcę do każdego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest istotnym punktem w obszernej ofercie naszych usług. Maszyny drogowe, zgarniarki czy walce będą mieć u nas zagwarantowany dogodny transport. Na porządku dziennym jest również transport wielkich maszyn rolniczych. Dobrze przeszkoleni do transportu drobnych, lecz wagowo uciążliwych pojazdów, kierowcy są gotowi do przewozu powiedzmy wózków widłowych. Kierujemy taborem zapewniającym fracht towarów ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. To może być trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy dowolny niekonwencjonalny towar.


Możesz zakładać tą usługę tak samo na terenie kraju jak również zagranicą. Nasza grupa dysponuje kompletną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego typu usług. Wszelkie przewożone ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Albowiem naszą usługę znajdujemy jako misję. Zatem czuwamy nad waszym bezpieczeństwem przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to pomoc drogowa z kręgosłupem. Z tego powodu że cały szereg zawodowców z potwierdzonymi kompetencjami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i wiedzą byśmy mogli wykreować strategie przynoszące pożądany rezultat. Wysoka efektywność w wydajnym usuwaniu awarii bądź świetne rezultaty transportu samochodów są właśnie tego efektem.


Na dowolną usługę spoglądamy indywidualnie i dowolną indywidualnie szacujemy. Pod obserwację przy wycenie bierze się: typ samochodu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter prac przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta auto autolawety lub holownik i rzecz jasna rejon zajścia.


Jeśli zniszczenie wystąpi z winy osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie można opłacić z OC sprawcy stłuczki. Podobnie może być gdy Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.


Nie strać!
W sytuacji problemów Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z małopolski zdeklarowany do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: