LAWETA NEAPOL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NEAPOL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na MegaHol.pl portalu poświęconym szeroko rozumianej pomocy drogowej. I najbliższa droga potrafi skończyć się wypadkiem, kolizją względnie choćby usterką. Doskonale jeśli pomoc drogowa będzie chciała nam w tej sytuacji udzielić wsparcia. Niesprawność uniemożliwiającą jazdę powinno się dać usunąć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony na miejscu zajścia lub zwyczajna zmiana koła, gdy istnieje taka konieczność do wykorzystania mamy sztywny hol bądź transport lawetą albo autolawetą. Takie defekty odczuwają różne samochody od osobówki do wielkich TIR-ów. Na łamach tego portalu MegaHol.pl łączymy specjalistów z kierowcami. Są zawodowcami, jacy regularnie dostarczają profesjonalnej pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Zarządzają stosownym transportem przystosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zespołów, i zawsze mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy patrzą na nich jak na najbliższych przyjaciół.


Absolutnie nie uważaj nas za instytucję pierwszą z całego szeregu. My jesteśmy jak twój zaufany przyjaciel, doskonała pomoc drogowa zawsze gotowa żeby służyć ochroną. Przyjaciel któremu będziesz mógł zawierzyć gdyż jest gotów na dowolną sytuacje.


Przebywając obok Neapolu wziąłeś udział w kolizji bądź dotknęła Cię się usterka pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On zawsze jest w sąsiedztwie oraz będzie na pewno zorientowany co robić. Dotrzemy ekspresowo. W naszej kadrze są fachmani którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie jest bariera, która na poboczu jezdni umiała by stać się dla nas trudnością nie do rozwiązania. Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa czy w wymianie lub wulkanizacji koła. W dowolnej chwili zlecenia potrafimy przesądzić, że wskazana na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. W strefie kolizji lub usterki gruntownie pomagamy skutecznie ją ochronić. Nie rozpamiętuj rejonu w którym stanąłeś. Dróżka gminna albo autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu Zapewnimy pomocy w każdym miejscu. Bowiem mapa pobliskich ścieżek nie jest dla nas zagadką.

NASZA GALERIA


Dlatego Zapamiętaj numer do przyjaciela. Dosłownie w granicach całej Polski nigdy Cię nie zawiedzie. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dnia oraz nocy. Przybędziemy z pomocą – na sto procent! Bowiem taka jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciele zasadniczo tacy są.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance lub darmowe usługi z OC winnego kolizji

Przejrzyj fakty! Przyjaciel z Neapolu bezwzględnie jest zdecydowany do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to oczywiście jedna z szybszych i najspokojniejsza procedura przetransportowania naruszonego samochodu. Wypada jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie zabronione, więc to w sumie jedyny sposób, który jesteśmy w stanie tutaj użyć. Nasza pomoc drogowa w regionie Neapolu rozporządza wieloma profesjonalnymi, kompletnie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wyjątkowo wykwalifikowaną ekipą. Samochód będzie na pewno w naszych rękach zupełnie bezpieczny w czasie załadunku i w czasie przewozu. Uszkodzony samochód i wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę dowieziemy prędko i pewnie na wyznaczone miejsce.


Jeżeli stan techniczny pojazdu na to zezwala i jednoznacznie również przepisy w dowolnej chwili można postanowić o holowaniu. Zdecydowanie jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Istotne jest jednak by mocodawca posiadał świadomość, że taki skład może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest sporym problemem, a my rozumiemy tą kwestię, awaria samochodu ciężarowego na jezdni. TIR jeżeli ulegnie awarii zwykle jest powodem dylematów na drodze. Gdy taka awaria trwa zbyt długo niejednokrotnie pozostaje podejmować holowanie. Tu odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Możemy podjąć holowanie jakiegokolwiek samochodu gdyż zarządzamy branżowym sprzętem. Znakomitej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy gwarantują nam solidnie i oczywiście odpowiedzialnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w przypadku gdy może być to pożądane. Nawet TIR-a wydobędziemy z kanału, a następnie ulokujemy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia samochodu bądź nieprzyjemny dostęp.


Kiedy istnieje ostateczność przewozu towarów z awaryjnego samochodu posiadamy możliwość podstawienia właściwego samochodu do ich przewozu. Pozbieramy, przepakujemy i dowieziemy zgodnie z poleceniem administratora ładunku.


Wykwalifikowana, fachowa kadra całodobowo dyżuruje by zabezpieczyć Wam stabilizację i bezpieczeństwo. Przez całą dobę, nie bacząc na sytuację pogodową, okazałe zaplecze pomaga nam zrealizować którekolwiek zamówienie.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje awarii nieskomplikowanych w naprawie. Owszem, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przekuta opona utrudniają dalszą jazdę, lecz są z pewnością łatwe do wyeliminowania na miejscu. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe naprawy prowadzi w terenie całodobowo. Nie będzie pretekstu używać lawety. Szybki dojazd to cecha naszego serwisu zwłaszcza kiedy niezbędny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w ofercie.


Profesjonalizm mechaników jest kwintesencją usług jakie oferuje mobilny serwis. Szeroki zakres drobnych napraw, oddzielnych od marki i modelu samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, efektem dobrego przygotowania.


Telefonujesz jedynie raz. Rozmowę podejmujemy niezwłocznie. Doprecyzujemy szczegóły awarii, a także markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na miejscu zdarzenia. By w pełni pomóc kierowcy do każdego przypadku podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby klientów kreują szeroką propozycję naszych usług między innymi przewóz maszyn budowanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na przewóz ciężkich maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezawaryjny. Dokonujemy także przewozu wszelkich maszyn rolniczych. Wyraźnie mniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, lecz wagowo kłopotliwe mamy jednak adekwatnie wyszkolonych kierowców. Mamy możliwość transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, gdyż mamy w posiadaniu odpowiedni tabor. Jeżeli Masz dylemat z niecodziennym towarem, powiedzmy duży gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zapisuj się do nas.


Takiego rodzaju usługę można u nas zadysponować na terenie całego kraju. Przewozu podejmujemy się również zagranicą. Podwaliną oferowania tego standardu usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kwalifikacje. Poza tym grupa nasza zabezpiecza indywidualne ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Dlatego że pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik absolutnie w 100% kompetentnie podejdzie do twojego problemu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku do tego w całym kraju, a nie zaledwie w pobliskim obszarze. Dlatego, że nasza kompetencja to suma doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z licznej ilości ośrodków. Pozwala nam to prędko i profesjonalnie wyeliminować realnie każdą awarię czy dostarczyć na wskazane miejsce każdy pojazd z gwarancją wysokiej jakości i niewygórowanej ceny.


Usługi podlegają jednostkowej kalkulacji. Pod uwagę przy kalkulacji bierze się: zakres czynności wykonanych na miejscu, czy została użyta autoautolawety względnie holownik, miejsce zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy i oczywiście wykorzystanie części zamiennych.


Jeśli szkoda wystąpi z przyczyny osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie można sfinansować z OC winnego stłuczki. Podobnie może być gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.


Ważny jesteś Ty!
Tylko Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Neapolu gotów do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: