LAWETA KRAPKOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRAPKOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona działa zawsze dla Was. Dzień dobry!


Najwyraźniej szukasz pomocy drogowej w strefie Krapkowic. Trafiłeś doskonale. w realiach awaryjnych, w momentach potencjalnych zdarzeń losowych na autostradzie, a nade wszystko w usługach holowania wszelakich aut poczynając od TIR-a przez inne samochody ciężarowe oraz dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Sto procent. Tak pewna jest gwarancja jakości i bezpieczeństwa usług przeprowadzonych lawetąMegaHol i to przez 24h na dobę.


Jeżeli to usterka wybierz nasz numer natychmiast. Teraz raczej nie trać już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się potem zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż w sytuacji kiedy nie znalazłeś się na „musiku”, a tylko szukasz spokoju. Zrealizowania tego przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. w związku z tym zapraszamy Cię do konsultacji na temat obszernej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów, które proponują dużo więcej niż tylko holowanie pojazdów. Konsultacja będzie faktycznie wirtualna, ale zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu.


Na wstęp proste pytanie:


Może garść słów dotyczących MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zespołów, które zdecydowały się pod tym szyldem zintegrować własne zdolności w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie dostarczamy usług tylko flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale stanowczo rozszerzamy firmową paletę usług. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także pojazdy osobowe, dostarczamy usługi lawetowania popularnych skuterów i skromniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów i naturalnie dokonujemy frachtów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


Oczywistą prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach jest dostarczanie usług w zakresie transportu trudnych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, ponieważ w sieciowej dyspozycji są odpowiednie lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się dla dobra kontrahenta od drobnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę pracującą w całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Dzisiaj warto skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy dodatkowo w Krapkowicach i w całym szeregu kolejnych kolejnych miejscach Polski.


W perspektywie zapewne absolutnie w całej Polsce.Co przynosi platforma kierowcom?


Pewność niezawodnego standardu oraz bezpieczeństwa zleconych usług zawsze przez 24h na dobę. To oczywista wartość i nie ma powodu spodziewać się więcej od usługi holowania. Cena, która w większości przykładów może wywierać znaczny wpływ na wybór usługodawcy wcale nie musi być tak istotna przy decyzji wezwania konkretnej pomocy drogowej. To platforma powoduje, że MegaHol dociera do kontrahenta sprawniej niż konkurencja. Załogi MegaHol są zawsze znakomicie przygotowane do realizacji określonego zlecenia pomocy drogowej, bowiem dzięki platformie możemy dobrać kadrę odpowiednio dostosowaną ze wszystkich zdolnych do działania na tym terenie. o wiele prościej jest połączyć fachowców z innych grup jeżeli w pojedynczym zadaniu należy podejmować się prac w paru specjalizacjach. Bezpośrednio w kryzysowych okolicznościach najczęściej zmuszeni są do działania ci którzy akuratnie nadjechali i wypada wzywać następną firmę kiedy, nie można przeskoczyć kłopotu. U nas jednocześnie zjawią się w komplecie ci którzy obecnie są przydatni chociażby konieczne było kojarzyć możliwości wielu zakładów z platformy. Posiadanie stosownego sprzętu w dużej mierze determinuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma gwarantuje nam tą dostępność, o jaką trudno jest małym, indywidualnie pracującym warsztatom.Czy z powodu działania w platformie opłata za usługi się obniża?


Pomoc drogowa to kłopotliwy przedmiot do ustalenia nie zmiennej ceny za usługę szczególnie, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyruszeniem nie do zaplanowania. Zawsze zaczynamy od określenia początkowej ceny w zasadzie na etapie aprobowania zlecenia. Takie wskazówki jak typ pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w ocenie zleceniodawcy, trasa do miejsca zajścia i miejsca potencjalnego przewozu to ważne informacje, które staramy się uzyskać na etapie początkowej rozmowy. Koordynator będzie wiedział jakie ma obowiązek stawiać pytania, a takie informacje zapewnią mu wszystko co jest konieczne do tymczasowej symulacji kosztów. Tymczasem w przypadku wydarzeń losowych jest jak najbardziej prawdopodobna poprawka wyceny już na miejscu zdarzenia. z góry jednakże powinno się zaplanować, że wycena konkretnej jakości usługi w naszej sieci będzie niższa niż u konkurencji. Przy okazji MegaHol przeprowadza oczywiście usługi bezgotówkowe dzięki umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Jakie usługi oferujecie wyjąwszy holowanie?


W MegaHol, właściwie wyłącznie dzięki istnieniu w platformie, oferta usług jest niezwykle bogata.


  • Holowanielawetowanie aut jest podporą naszych usług.
  • Świadczymy przewóz poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
  • Serwis mobilny TIR-ów, innych samochodów ciężarowychdostawczych, oraz oczywiście także osobowych.
  • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a do samochodu
  • Przewóz wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też aut osobowych.
  • Przewóz trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
  • Przewóz pojazdów nietypowych, ale też również autokarów.
  • W umowach nie tylko stałych dodatkowo usługa przewozu dłużycowego.
  • Skuteczne wydostanie pojazdów z ciężkiego obszaru bez kolejnego uszczerbku.
  • Dostarczenie na drodze paliwa oraz innych niezbędnych w samochodzie płynów eksploatacyjnych.

Taki komfort pełnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym oferowaniu usług przewozowych zapewnia nam konfiguracja sieci w jakiej funkcjonujemy. Platforma zezwoliła nam zdywersyfikować aktywa konkretnych warsztatów w ten sposób, że dziś dysponujemy pokaźną ofertą sprzętu co pozwala nam na rozległy arsenał ponad standardowych usług. Rozwój naszej sieci zapewnia nam obecnie możliwość podjęcia się nawet kilkunastu usług równolegle bez żadnych szkód na klasie i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie specjalne usługi świadczymy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Czy jest alternatywa zarezerwowania dla siebie tej profesjonalnej pomocy?


Jeżeli wcześniej ktoś utrwali sobie nasz numer to nie będzie jakiejkolwiek komplikacji by MegaHol zamówić w momencie zaistnienia problemu. Jesteśmy otwarci na długoterminowe umowy deklarujące udział naszej grupy w usługach pomocowych co szczególnie sprawdza się w przypadku zleceniodawców flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi możliwi klienci flotowi z którymi parafujemy stabilne umowy na opiekę. Także tutaj w Krapkowicach. Te umowy są dla MegaHol osiągalne dzięki sieci bo ta zapewnia nam realizacje obowiązkowego paragrafu umowy – natychmiastowego dojazdu na w rejon kolizji. Szybkość, jaka w ostatnich sezonach rośnie do kategorii najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie ma prawa kończyć się kosztem jakości niniejszych, z tego powodu znajomość taboru naszych stałych klientów ma naprawdę istotne znaczenie dla efektywności naszych działań. Wyślemy powiedzmy z góry skomponowany do działania serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Umowa z MegaHol zapewne niweluje zagrożenie strat, w związku z tym jeżeli jest instytucja, zdecydowanie nie koniecznie regionalna, której flota regularnie porusza się w obszarze naszych Krapkowic  to polecamy jej takie profesjonalne usługi. w razie usterki dobrze utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie jedynie w granice efektu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: