LAWETA PRAGA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRAGA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo następować w wyniku nieprzyjemnego zajścia jakie przytrafić może się w podróży, nie mniej jest nam miło, iż zechcieli Państwo skorzystać z pomocy PDS24h Marek Chudzik. Każdy kto wyrusza, choćby w najkrótszą trasę musi mierzyć się z możliwością niesprawności, stłuczki lub wypadkiem. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Usterkę uniemożliwiającą podróż można wyeliminować drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony na miejscu zajścia lub zwykła wymiana koła, gdy istnieje taka konieczność do dyspozycji mamy sztywny hol bądź transport lawetą ewentualnie autolawetą. Bliźniacze zadania prowadzimy dla dowolnego modelu samochodu w tym zdecydowanie również dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Kierowcy i fachowcy są w stanie się spotkać akurat na portalu MegaHol.pl. Sytuacje bywają różne, ale nasi mechanicy w każdym przypadku i kompetentnie potrafią dostarczyć efektywnej pomocy. Dysponują wystarczającym transportem przystosowanym do lekkich samochodów i ciężarowych zespołów, oczywiście w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Wokół mamy zwyczajne firmy my chcemy być szczególni. Wśród nas znajdziesz to co ma Twój najdroższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. I wyłącznie przyjaciel może być zdecydowany Ci ulżyć w dowolnej sytuacji, więc możesz mu zaufać.


Doszło do nagłej awarii względnie stłuczki? Gdy miało to miejsce w pobliżu Pragi niczym nie musisz się denerwować po prostu wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń po PDS24h Marek Chudzik. Przyjedziemy bezzwłocznie. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim obsadę fachmanów.


Nie zachodzą jakiekolwiek przeszkody aby przeprowadzić na poboczu jezdni kompletne drobne naprawy. Stanie się dla nas przyjemnością dopomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa czy w wymianie ewentualnie wulkanizacji koła. Autoautolawety ewentualnie autolawety zawsze będą stale zdolne do trasy. Jeśli okażą się potrzebne nie może być z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy także zdecydowani na holowanie w każdym systemie od lin holowniczych po sztywny hol. Po przybyciu efektywnie pomożemy ubezpieczyć okolicę zajścia. Nie ważne czy ugrzązłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy na peryferyjnej ścieżce dojazdowej. My błyskawicznie potrafimy Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Ulica gminna czy krajowa – na swoim obszarze rozpoznamy każdą z nich.

NASZA GALERIA


Bez kontaktu do przyjaciela nigdy nie wyjeżdżaj w podróż. Nawet na terenie całej Polski absolutnie Cię nie rozczaruje. Telefon będzie na pewno czynny 24 godziny na dobę. Przybędziemy z pomocą – to pewne! PDS24h Marek Chudzik tak dokładnie funkcjonuje. Zaufana pomoc drogowa! Przyjaciele właściwie tacy mają być.Możesz polegać na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego
  • Pomoc w granicach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydostanie go na jezdnię

Przejrzyj detale! Przyjaciel z Pragi na sto procent jest zdeklarowany do akcji!LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka technik na transport niesprawnych pojazdów, jednakże najprostszy i najszybszy to autoautolawety albo autolawety. Możemy również zdecydować się na holowanie, jednak aktualnie na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej ponieważ tutaj taki sposób transportu samochodów jest prawomocnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w regionie Pragi dysponuje wieloma specjalnymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) i wysoko wykwalifikowaną kadrą. Absolutnie nie ma polemiki co do tego, że pojazd i w przebiegu załadunku oraz przewozu będzie zupełnie bezpieczny. Na wskazane miejsce 24 godziny na dobę przewieziemy pojazd i potencjalnych pasażerów.


Niewykluczoną zamianę typu pomocy na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to paragrafy i stan techniczny pojazdu. Taki zespół może poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednakże na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem kiedy na trasie podlega awarii samochód ciężarowy. Niesprawny TIR na wiele godzin potrafi skomplikować ruch na drodze. Gdy taka kolizja ciągnie się za długo nierzadko należy planować holowanie. W tych okolicznościach powinno się zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Możemy przedsięwziąć holowanie każdego samochodu gdyż zarządzamy specjalistycznym sprzętem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna paleta sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, solidnie oraz skutecznie przewozimy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Bez względu na stan pojazdu bądź wymagający dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z dołu i ustawimy go na kołach.


Możemy również zapewnić wystarczający samochód do przewozu towarów przewożonych w awaryjnym aucie. Jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich przewozu w określone miejsce.


Nad zapewnieniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa dyżur pełni przez całą dobę wykwalifikowana, doświadczona kadra. W jakiejkolwiek porze dnia i nocy, nie zważając na warunki pogodowe, okazałe zaplecze pozwala nam skutecznie podjąć obojętnie jakie zamówienie.Mobilny serwis 24h


Naprawić usterkę zdarza się czasami niesłychanie szybko. Są to niesprawności utrudniające dalszą jazdę, ale proste do wyeliminowania od ręki. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo brak oleju, paliwa bądź też dolanie do zbiornika innego paliwa. W tym wypadku kreuje się pole na którym wykazać się może nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Stanie się ewidentne, że nie ma pretekstu by korzystać z lawety. Całodobowo, obok szybkiego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Mechanicy z umiejętnościami to majątek jakim gospodaruje mobilny serwis. Na trasie będą mogli zrealizować różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Zadzwonić starczy tylko raz. Doprecyzujemy szczegóły niesprawności, a także markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na miejscu zajścia. Kierunkiem naszych przedsięwzięć jest w całości wspomóc kierowcę zatem do potencjalnych epizodów przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna oferta usług jaką świadczymy naszym odbiorcom mieści także transport maszyn budowlanych. Dogodny transport potrafimy zagwarantować każdej wielkiej maszynie drogowej. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy znacznie mniejsze samochody, jednakże nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do transportu małych, jednakże wagowo kłopotliwych pojazdów. Tabor jakim zarządzamy umożliwia nam transport dłużycowy oraz fracht towarów ponadnormatywnych. Kiedy Masz dylemat z niecodziennym ładunkiem, przypuśćmy duży gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu kieruj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo będziesz mógł kalkulować z naszej perspektywy na szybkie i odpowiedzialne ukończenie takiej usługi. Zapewniamy pełną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ze względu na to, że naszą usługę widzimy jako misję. Dlatego dbamy o was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z kręgosłupem. Bowiem doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje specjalistów z całego szeregu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Realizując ten pomysł spodziewaliśmy się efektu w postaci znakomitej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim stosunku wyceny.


Każdą usługę wyceniamy odrębnie. Wycena zależna jest od wielu czynników: charakter prac przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia, model pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna wykorzystanie części zamiennych.


Nasza usługa, jaką przeprowadzamy ze względu na szkody do której doszło w wyniku kraksy nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być także wolna od opłat w przypadku gdy dysponują Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Czuwamy tylko dla Ciebie!
Na kłopoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Pragi który absolutnie nie nawala.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: