LAWETA KALISZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KALISZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy rzetelnie zaznaczyć, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to na szczęście nie oznacza, iż odmawiamy realizacji innych zamówień, ba wręcz odwrotnie gospodarując wyśmienicie wyposażoną infrastrukturą jesteśmy w stanie obsłużyć parę zamówień jednocześnie. My kontrahenta widzimy jako przyjaciela w związku z tym w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie bacząc jakie gabaryty ma jego pojazd. Wszystkie nasze odziały rozmieszczone są obecnie właściwie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych pojazdów oczywiście z ekstra dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Nie można czekać na szczęście, że w drodze przegapią nas awarie samochodu. Dobrym panaceum wydaje się być wtedy zadzwonić do MegaHol, a szczególnie jeśli przytrafi ci się to w rejonie Kalisza, gdyż to wiarygodna pomoc drogowa. Natomiast prawdopodobne jest, że nie zajdzie zasadność holowania. Mobilny serwis to dziś jest już obowiązkowa usługa, ale jeżeli do tego dorzucimy wykwalifikowaną kadrę to przyjedziemy do was z kompetentnym warsztatem. I w rezultacie niesprawność zostanie skasowana na miejscu.


Na szczęście nie ma takiej awarii z jaką byśmy sobie nie poradzili. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, obecnie utwierdza nas w przekonaniu, że wybieramy stosowne decyzje na etapie finalizacji zdobytych zleceń. Zdecydowana większość niesprawności które utrudniają kierowcom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych załóg okazuje się trywialnymi do naprawienia. Opona, nie uruchamiający się zespół napędowy, wycieraczki, paliwo oraz całe bogactwo różnych drobiazgów, zajmiemy się każdą błahostką.


Oczywiście to ważne! Ty, być może przyjechałeś tutaj z dalekiego końca Europy, jednak jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Przypadek, iż z własnym defektem stanąłeś w miejscu zdarzenia trudnym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy w tym miejscu dowolny zakątek. Tylko nie zastanawiaj się nad porą doby wzywaj nas bezzwłocznie jeśli potrafimy być tobie przydatni. Pojawimy się na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że tacy są przyjaciele.Oczywiście i w dzień i w nocy będziesz mógł kalkulować naszą współpracę:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Samodzielnie zorientuj się co obejmuje kompletna oferta skoro wciąż nie czujesz pewności. Masz prawo myśleć, że nie powinno się uwierzyć tylko zapewnieniom, lecz pamiętaj, iż tutaj w Kaliszu posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny zespół lawet lub autolawet jest dostosowany do przerzutu jakiegokolwiek rodzaju samochodu, choć nie ukrywamy, że przede wszystkim nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania pojazdu osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący używając linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie doradzalibyśmy w podobnych chwilach przyjmować pomoc od zawodowców.


Istnieje wiele względów dla jakich trzeba odczytać tą wskazówkę serio. Doświadczenie no i fachowość zdają się niezbędne dla zaufania przy holowaniu. Awaryjność zwyczajnych linek holowniczych zwraca czujność na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Trzeba też mieć w pamięci, iż holowanie takiego rodzaju na autostradzie i trasie szybkiego ruchu jest zakazane. Stąd pomoc drogowa MegaHol administrująca zawodowymi zastępami, i stosownym sprzętem do lawetowania wydaje się być najlepszym doborem.


Mamy w posiadaniu lawety albo autolawety przystosowane do przewozu każdego typu aut, jak również podróżnych. W rejonie lokalizacji zderzenia pojawimy się prawie natychmiast kierując tu właściwy sprzęt do bezawaryjnego odtransportowania waszych pojazdów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego zorganizowaliśmy MegaHol. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być w każdym przypadku wśród najdoskonalszych. Różnorodna oferta oraz pewność wysokiej marki profesjonalnych prac jest istotnym krokiem w kierunku zrealizowania podobnego ideału. Większość kierowców przypuszczalnie miała już spotkanie z popsutym na drodze TIR-em. Jeśli w sytuacji kolizji na drodze dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to oczywisty jest zator, nawet na kilka kilometrów. Jest także pewne, iż rezultat jest w stanie być zwyczajnie szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej szosie. Każdy kierowca musi w tej sytuacji zauważyć fachowców od napraw w rejonie zdarzenia no i profesjonalnego transportu pojazdów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz optymalnym sprzętem posiłkowym takim, jaki wspiera wydostanie ciężkiego TIR-a z parowu , a także umieszczenie go na kołach. Wykorzystujemy, więc niezbędne narzędzia, aby dokonać bezkolizyjnej naprawy po pierwotnym uprzątnięciu ulicy z awaryjnie unieruchomionego, ciężkiego samochodu. Skutecznie i bezpiecznie przewieziemy pełen kalejdoskop kłopotliwych aut w tym: zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki.


Ale kondycja naszych usług zabezpieczona jest przede wszystkim przez kompetentną załogę czuwającą w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się wyjaśnić, iż na szczęście nie będzie dyspozycji na holownik no i niskopodwoziówkę. Niesprawność będą mogli wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia przyjedzie zdecydowanie prędzej.


Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy przygotowani na mnóstwo rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty motoru. To rola kompletnego sondażu wykonanego podczas zatwierdzenia zgłoszenia. Stale istnieje sposobność wezwania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na przypadek jeśliby szybka reperacja okazała się niewykonalna.


Obojętnie jakie zamówienie to dla nas jednostkowy incydent dlatego, że każda niesprawność jest inna. Nasi kontrahenci maja prawo do nieprawidłowej diagnozy, to my mamy obowiązek być fachmanami więc potrafimy przebaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zadanie odrębnie. Możemy tak funkcjonować dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam bezdyskusyjny komfort funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w sprawności ewidentnie wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników normalnym było dla nas wyjście z możliwością transportu sporych maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. Należy czerpać z potencjału kadry pomimo, iż nie specjalizujemy się w takiej dziedzinie frachtu, jednak wykorzystując kierowców o podobnym doświadczeniu potrafimy zmniejszyć ogólne koszty działalności, a tym samym pojedyncze ceny usług.


Kombajny, koparki, walce drogowe, pikapy i busy, aż do ciężkich jakkolwiek niewielkich wózków widłowych, wszystkie pojazdy potrafimy przewieźć na terenie Polski lub zagranicę. Jest możliwości także powierzyć nam transport towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


W każdym przypadku ubezpieczamy frachty choć zawsze jesteśmy przekonani, iż w naszych profesjonalnych rękach muszą być bezpieczne. W każdym przypadku operujemy pełną dokumentacją konieczną, by dostarczać nasze usługi i dlatego chronimy się biorąc na siebie jakiekolwiek formalności połączone z frachtem.Dlaczego my?

Ale czemu nie? Czemu akurat nie MegaHol? Zapewne planujemy być najlepsi, jednak przecież nigdy nie pragniemy aby pozostali czuli się gorsi. Niewątpliwie potwierdzają się w działaniu potencjalne pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że funkcjonuje ich w sektorze bardzo dużo.


Ważne jest też odmiennie na to popatrzeć. Nasza siła bierze się z pajęczyny licznych zespołów oraz dywersyfikacji sprzętu czy zespołu pojazdów co zapewne jest niedostępne dla pojedynczego zakładu. Oczywiście to samo sprawdza się przy wyborze sprawdzonych kierowców oraz przeszkolonych mechaników. Indywidualny zakład niestety nie posiada wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się konkretnie do sprawy i wysyłamy stosowny sprzęt oraz dobranych profesjonalistów, a umożliwia nam to firmowa pajęczyna zespołów działająca jak naczynia połączone.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, która tworzy kwintesencję świadczenia naszych usług potwierdza się przede wszystkim dlatego. Do zamówienia dotrą prawdziwi mechanicy, zapewne z małego zaprzyjaźnionego oddziału jednak będą posiadali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do współpracy rozległej firmowej sieci.


Cennika nie potrzebujemy, ale powinniście przewidywać rozsądną wycenę, nierzadko niższą niż oczekujecie, a to w związku z tym, iż wartościujemy prace na bazie realnych danych. W przypadku usług prowadzonych z OC lub Assistance nie trzeba pokrywać należności, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


To MegaHol – nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Kalisza, który w każdym przypadku zjawi się jeśli znajdziesz się w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: