LAWETA STAWISZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STAWISZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział powinien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że przecież jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde działanie. Zawsze kontrahenta uważamy za przyjaciela w związku z tym w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel potrzebuje nie zważając na to jakie gabaryty ma jego auto. Holowanie pojazdów ciężarowych to nasza flagowa usługa, natomiast oddziały rozłożone po całej Polsce zawsze są przygotowane na to aby poradzić sobie z dowolnym zadaniem.


Nie znajdziesz stref gwarantujących spokój i na ogół potrafimy mieć usterkę samochodu. Dobrym wyjściem wydaje się być w tej sytuacji zatelefonować do MegaHol, tym bardziej jeżeli przydarzy ci się taki przypadek w bliskości Stawiszyna, bo to wiarygodna pomoc drogowa. Zresztą nie musimy natychmiast holować auta. Zawsze potrafi się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wzmocniona wykwalifikowaną załogą. Zatem w efekcie awaria zostanie usunięta na miejscu zdarzenia.


Jakąkolwiek usterkę zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić Dotychczasowe doświadczenie zbudowało własną ufność w siebie, a to przekłada się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Zdecydowanie nie istnieją reguły, ale bez wątpienia ogólnie sporo paraliżujących dalszą jazdę awarii okazuje się być trywialnymi wadami, jakie po drobnej naprawie na miejscu zajścia są skutecznie eliminowane przez nasze ekipy. Zaakceptuj, że zainteresujemy się również drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza podróż, a oczywiście nie możecie ich sami naprawić. Nie odpalający zespół napędowy, wycieraczki, paliwo, opona i całe bogactwo innych szczegółów, opanujemy każdą błahostką.


Staraj się by to mieć na uwadze. Ty, być może dotarłeś do nas z dalekiego krańca kraju, jednak my zawsze jesteśmy u siebie. Przyjaciel cię nigdy nie rozczaruje, zna w naszym rejonie wszystkie zakamarki i odszuka cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Jest kłopot to musi się pomagać, godzina nie jest ważna ponieważ ważni muszą być przyjaciele przekonani do interwencji, dlatego będziesz mógł do pomocy drogowej zadzwonić o dowolnej godzinie. Zjawimy się na miejscu na sto procent bo to pomoc drogowa MegaHol. Ponieważ żyć musi się godnie.Zabezpieczamy usługę o każdej porze dnia i nocy:

  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tu zaprezentowana w drobiazgach więc jesteś w stanie rozwiać obiekcje. Na przyjaciół możesz czekać w każdym przypadku i wszędzie, natomiast przede wszystkim w tym Stawiszynie.LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny tabor lawet i autolawet jest zaadaptowany do transportu każdego typu samochodu, choć nigdy nie ukrywamy, że przede wszystkim przygotowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy świadomość, iż łatwą metodą interwencji jest holowanie, zwłaszcza gdy mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu linki holowniczej potrafi się takiej pomocy podjąć każdy prowadzący, my jednak promowalibyśmy sięgnięcie po usługi ekspertów.


Znajdą się argumenty aby tę wskazówkę rozpatrywać pryncypialnie. Podczas holowania bardzo ważne wydają się być doświadczenie i profesjonalizm. Linka holownicza, którą zazwyczaj stosujemy do podobnego wariantu holowania zdarza się niestety niepewna. Trzeba też mieć w pamięci, iż holowanie tego standardu na autostradzie i trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zakazane. Z tego powodu znakomicie wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, doświadczone oddziały pomocy drogowej MegaHol muszą być najlepszym wyborem.


Zatem nie ma potrzeby przypominać, że w stałej bazie znajdują się idealne do tego lawety albo autolawety. Przerzut aut to nasza praca, zatem o każdej godzinie można nas przywołać byśmy profesjonalnie wykonali zamówioną u nas pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto naturalnie nasz żywioł. Każdy chciałby być najskuteczniejszym w bliskiej sobie dyscyplinie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się niedaleko tego ideału. Świetna paleta plus gwarancja wysokiej klasy profesjonalnych usług jest ważnym ruchem w kierunku osiągnięcia podobnego planu. Wszyscy dobrze kojarzą jaką skomplikowaną potrafi być na drodze awaria TIR-a. Zamknięcie jednego pasa ruchu jest w stanie spowodować przewlekłe zatory też na szosie dwupasmowej. Ale nie wierzmy, iż będzie spokojniej na bocznych trasach ponieważ zdarzają się one nadzwyczaj często uczęszczane, a niesprawność TIR-a potrafi je całkowicie zatkać. Z tego powodu szybka naprawa czy efektywny, fachowy przerzut takiego auta jest faktycznie istotny.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do wyciągania trudnych pojazdów z rowu oraz pozwalający na postawienie ich na kołach. Wykorzystujemy, zatem optymalne narzędzia, by dokonać bezkolizyjnej formy remontu po uprzednim opróżnieniu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego samochodu. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, cały wachlarz ciężkich samochodów przywieziemy prędko i solidnie przez całą dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach pełni dyżur kompetentna kadra będąc oczywiście gwarantem naszej kondycji.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik oraz niskopodwoziówka na szczęście nie będę tu potrzebne. Niesprawność będą mogli skasować mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia dojedzie zasadniczo sprawniej.


My zawsze jesteśmy zabezpieczeni na wiele typów usterek od wulkanizacji opon po zmiany silnika. Na każdym kroku walczymy by zrealizować wszystko co realne, w związku z tym ruszamy po sfinalizowaniu skrupulatnego sondażu w trakcie przyjmowania zamówienia. Bywa iż wywiad telefoniczny jest niepełny i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi przeprowadzić szybkiej naprawy, tym razem nie jest to jeszcze problem gdyż w zapasie zawsze czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, że każdy przypadek pewnie jest inny w tej sytuacji przystępujemy do wezwań wyjątkowo jednostkowo. Kontrahent ma prawo akurat nie mieć racji co do diagnozy okoliczności zdarzenia, natomiast my potrafimy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a później wydobyć właściwe wnioski, bowiem tak pracuje się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie tak robić dzięki wspaniałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam bezdyskusyjny luksus działania.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną ofertę usług rozszerzyliśmy o transport dużych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych bowiem obszerna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam to rozstrzygnięcie bez strat dla kluczowych zleceń. To jak najbardziej odpowiedzialna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał naszych profesjonalnych kierowców i taboru, i tym samy obniża koszty działalności tak oddziałując na ograniczenie opłat wyjściowych prac.


Transportujemy na obszarze Polski i zagranicę wszelkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich jakkolwiek niedużych wózków widłowych. Przedmiotem takiej usługi mogą się stać również towary ponadnormatywne oraz przewozy dłużycowe.


W związku z tym, że bezpieczeństwo frachtu jest absolutnie priorytetem to przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunki. Przenigdy nie obciążamy naszych klientów załatwianiem procedur i uzyskiwaniem materiałów potrzebnych do realizacji zleconego przewozu.Dlaczego my?

Czy jest jakiś sens, ażeby akurat nie? Skoro nie ma protestów to widać, że może być MegaHol. Wolno nam sobie w tym miejscu wypisywać, że jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto faktycznie tak pisze nie deprecjonuje kwalifikacji innych. Ciężko zakładać, iż coś nie działa sprawnie w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej gdy tak pełno takiego typu warsztatów rozwija się w sektorze.


Zerknij na to trochę inaczej. Jeśli zdążyliśmy zdobyć, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania należytego sprzętu jest dużo większe niż w jednostkowym warsztacie. Oczywiście to samo sprawdza się przy wyborze wytrawnych kierowców i wykwalifikowanych mechaników. Jesteśmy jak naczynie połączone, w którym potencjalne odziały stacjonujące w okolicy wypadku współpracują ze sobą, żeby na stanowisko wyekspediować maksymalnie rzetelnie skomponowaną pomoc.


Jako istota regulująca zasadę dostarczania firmowych usług znakomicie legitymizuje się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze konkretnie do was najlepiej wybrana formacja zawodowców, zapewne z małego zakładu w którym wiążą ich więzy rodzinne względnie przyjaźni, jednakże będą mogli liczyć na natychmiastową współpracę naszej platformy.


U nas nie posiadamy cennika gdyż dowolne zamówienie szacujemy indywidualnie, tymczasem to tworzy bezpośrednie odbicie w nierzadko niższych cenach niż możecie się spodziewać. W sytuacji prac prowadzonych z OC ewentualnie Assistance nie trzeba regulować opłat, ponieważ rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie wyłącznie. Przyjaciel ze Stawiszyna, który każdorazowo pojawi się w chwili będziesz w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: