LAWETA AUSTRIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych AUSTRIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu udzielania takiego zlecenia. Awarie, stłuczki czy wypadki mogą się nam zdarzyć chociażby w najkrótszej drodze. Dobrze jeśli pomoc drogowa potrafi nam wtedy zapewnić wsparcie. Zmiana koła bądź wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zdarzenia różnorodnych pospolitych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – tradycyjnie albo na sztywnym holu. Bliźniacze zadania podejmujemy dla jakiegokolwiek rodzaju samochodu w tym zdecydowanie także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na stronach tego portalu MegaHol.pl zbliżamy fachowców z kierowcami. Nasi mechanicy systematycznie w bardzo różnych okolicznościach udzielają profesjonalnej pomocy. Dzięki krajowej platformie jaką administrujemy nasi mechanicy mają do dyspozycji dowolny typ transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem dlatego do każdego przypadku podchodzą bardzo indywidualnie prawie tak jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Organizacje w wspólnej domenie działają podobnie, ale… To jest pomoc drogowa, która wyciągnie do Ciebie uczynną rękę jak prawdziwy przyjaciel. Więc możesz mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest przygotowany aby Ci pomóc w każdej sytuacji.


W rejonie Austrii doszło do zajścia w rezultacie którego brałeś udział w kolizji lub zaliczyłeś usterkę? Nie marnuj czasu na poszukiwanie odpowiedniej usługi tylko wybierz numer do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy ekspresowo. Celowo wyuczona obsada przywiezie oraz będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie ma jakichkolwiek trudności aby wykonać na poboczu jezdni kompletne drobne naprawy. Życzymy wam byście bez usterek przemierzali nasze ulice, ale wiemy, że zdarzają się przekłute koła, silniki które nie potrafią odpalić, niespodziewane deficyty paliwa w zbiorniku bądź zniszczony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z radością dotrzemy aby naprawić awarię na miejscu zdarzenia. Każdorazowo także jesteśmy przygotowani na okoliczność, że potrzebna będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. Po przybyciu skutecznie wesprzemy zabezpieczyć rejon zajścia. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – każdorazowo masz komfort wiedząc, że dla nas nie oznacza to bariery. Zlokalizujemy dowolne stanowisko i oczywiście zapewnimy pomoc. Ponieważ regionalne drogi odnajdujemy z zamkniętymi oczami.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj ten kontakt. To jest telefon do przyjaciela! Nawet na obszarze całego kraju nigdy Cię nie rozczaruje. Którakolwiek by nie była pora musi być odpowiednia. Wystukaj numer gdy znalazłeś się w potrzebie. Dotrzemy – na pewno! W taki sposób działa prawdziwa pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik myśli o was. Tacy muszą być przyjaciele.Będziesz mógł liczyć na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji oraz w zakresie usług Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa

Jeżeli możesz spójrz w niuanse! Przyjaciel z Austrii na sto procent jest dyspozycyjny do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to w sumie jeden z szybszych jak również najspokojniejszy model przetransportowania zepsutego pojazdu. Często obserwujemy na trasach półoficjalnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że taki rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Profesjonalne pojazdy i rzetelna obsługa. Pomoc drogowa w okolicy Austrii ma podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku oraz transportu pojazdu jest stuprocentowe dzięki takiej taktyce sprzętowo-kadrowej. Wszyscy podróżni oraz naturalnie pojazd 24 godziny na dobę będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Ewentualną zamianę standardu usługi na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile pozwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan samochodu. W w każdym momencie będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny dylemat to w sumie prędkość poruszania sie po trasie. Ten skład powinien jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to dylemat gdy na ulicy podlega usterce samochód ciężarowy. Zazwyczaj kolizja TIR-a powoduje korki na drogach. Częstokroć optymalnym sposobem udrożnienia drogi musi być holowanie. W tych okolicznościach należałoby przywołać naszą pomoc drogową.


Branżowy sprzęt przyzwala nam na holowanie dowolnego modelu samochodu. Dostarczymy nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to skutecznie i solidnie dzięki znakomitej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu dodatkowego. Choćby TIR-a wydobędziemy z wykopu, a potem umieścimy na kołach bez względu na stan pojazdu czy kłopotliwy dojazd.


Nie ma potrzeby żeby gdzieś magazynować ładunki dostarczane przez uszkodzony pojazd, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz zaaranżować. Jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli idzie o przewóz jak i brygadę, która produkty przepakuje.


Wykwalifikowana, doświadczona załoga 24 godziny na dobę dyżuruje żeby zapewnić Wam spokój i zabezpieczenie. Bez względu na warunki pogodowe w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w gotowości urzeczywistnić dowolne zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Są również łatwe w naprawie usterki. Mogą to być awarie niweczące dalszą jazdę, jednak nieskomplikowane do rozwiązania na poczekaniu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo brak oleju, paliwa czy czasami wlanie do baku innego paliwa. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę można zadzwonić po lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Korzystanie z lawety będzie na pewno nie konieczne. Obszerna paleta usług serwisu mieści również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem bezzwłocznie.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przeszkolona brygada. Znajomość detali całego szeregu rozmaitych samochodów niezależnie od marki pomaga im podjąć drobne naprawy wprost na drodze w dowolnej sytuacji.


Dzwonisz jedynie raz. Rozmowę podejmujemy błyskawicznie. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na dojazd a także kilka minut na telefoniczne ustalenie niuansów awarii, marki pojazdu i miejsca zajścia. Każdy przypadek rozpatrujemy kompleksowo na tyle aby w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania pełną ofertę usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy walce będą mieć u nas umożliwiony bezpieczny przewóz. Także transport dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Drobne, lecz ciężkie pojazdy powodują mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyznajmy skromniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednak warto żeby prowadził go kierowca przeszkolony do takiego typu usługi i oczywiście tych przygotowanych kierowców mamy w lokalnym oddziale. W czasie transportu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z własnego specjalistycznego zespołu pojazdów. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… dużo więcej różnych niestandardowych ładunków.


Tego standardu usługę można u nas zadysponować na obszarze całego kraju. Przewozu podejmujemy się także zagranicą. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są konieczną dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Gdyż naszą pracę widzimy jako powinność. Więc dbamy o was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z charakterem. Ze względu na to, że doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Pozwala nam to szybko i efektywnie naprawić faktycznie każdą niesprawność i przewieźć jakikolwiek samochód z pewnością doskonałej jakości i umiarkowanej wyceny.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy oddzielnie, a potem każdą osobno szacujemy. Na wartość usługi wpływają: czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, miejsce zajścia, model samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i przekrój robót wykonanych na miejscu zdarzenia.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być wolne od opłat gdy Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, bądź do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą usługę będzie można opłacić z OC sprawcy stłuczki.


Masz asekurację!
W razie problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Austrii gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: