LAWETA DUBROWNIK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DUBROWNIK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ satysfakcją zauważamy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl dedykowanego sprawom różnych przejawów realizowania pomocy drogowej. Awarie, kolizje i wypadki potrafią się nam wydarzyć chociażby w najkrótszej drodze. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Usterkę paraliżującą podróż można wykluczyć drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia czy zwyczajna zmiana koła, gdy jest taka konieczność do wykorzystania mamy sztywny hol lub transport lawetą ewentualnie autolawetą. Takie kłopoty mają różne samochody od osobówki do ogromnych TIR-ów. Kierowcy i fachowcy są w stanie się odnaleźć właśnie na portalu MegaHol.pl. Są zawodowcami, którzy regularnie dostarczają rzetelnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem tak samo lekkich pojazdów tak jak i całych zespołów ciężarowych czy maszyn. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Na formalne firmy możesz wpaść wszędzie. To jest jednak pomoc drogowa, która wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń niczym prawdziwy przyjaciel. I wyłącznie przyjaciel jest skłonny Ci pomóc w jakichkolwiek okolicznościach, zatem możesz mu zawierzyć.


Doszło do nagłej usterki względnie kraksy? Gdy jesteś w pobliżu Dubrownik o nic nie musisz się martwić spokojnie wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Dotrzemy zaskakująco szybko. W tej drużynie są specjaliści którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to nie jest przeszkoda, która na drodze umiała by zostać dla nas kłopotem nie do rozstrzygnięcia. Życzymy wam byście niezawodnie przejeżdżali nasze autostrady, lecz rozumiemy, że bywają przedziurawione opony, silniki które nie mogą odpalić, zaskakujące braki paliwa w baku albo uszkodzony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z przyjemnością dojedziemy żeby wyeliminować awarię na miejscu zdarzenia. W jakiejkolwiek chwili zlecenia potrafimy przesądzić, że pożądana jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. W okolicy kolizji względnie awarii zawsze pomagamy efektywnie ją ochronić. Nie istotne czy ewentualna kolizja bądź awaria miała miejsce na autostradzie, drodze ekspresowej bądź na bocznej drodze dojazdowej. Potrzebujemy kilku minut aby Cię wyszukać i oczywiście dostarczyć szybkiej pomocy. Tylko dlatego, że znamy każdą ścieżkę na własnym obszarze.

NASZA GALERIA


Więc Pamiętaj numer do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce oczekujemy na kontakt od Ciebie. Jest jasne, że nie istnieje zła godzina ani nie ma niefortunnego dnia na telefon. Trafimy na miejsce – masz na to gwarancje! Ponieważ tak pracuje pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciół znajduje się w potrzebie.W dzień i w nocy będziesz mógł kalkulować naszą współpracę:

  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeżeli masz czas zbadaj fakty! Przyjaciel z Dubrownik na sto procent jest chętny do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to oczywiście jeden z szybszych, a także najspokojniejszy model przetransportowania naruszonego pojazdu. Powinno się jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zabronione, więc to w sumie jedyny sposób, który jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. Wiarygodność zapewniają nam świetnie wyposażone, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) i profesjonalna ekipa. W przebiegu załadunku i transportu samochodów zabezpieczenie jest naszym priorytetem. Pojazdy i potencjalni pasażerowie będą 24 godziny na dobę dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Jeśli stan techniczny samochodu to dopuszcza i oczywiście paragrafy w dowolnej chwili wolno Państwu postanowić o holowaniu. W jakichkolwiek okolicznościach będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny dylemat to szybkość przemieszczania sie po drodze. Taki zespół musi jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to kłopot kiedy na drodze podlega awarii samochód ciężarowy. Mocarny TIR umie pogmatwać ruch na wiele godzin. W tych okolicznościach istotne okazuje się udrożnienie drogi zatem zdarza się, iż prędko trzeba podejmować holowanie. Z tym kłopotem już mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i skutecznie.


Możemy przyjąć holowanie każdego pojazdu bowiem administrujemy specjalnym sprzętem. Przywieziemy choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to sprawnie i pewnie zawdzięczając to znakomitej jakości sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej gamy sprzętu pomocniczego. TIR w wykopie leżący do góry kołami, nawet wówczas kiedy zdarzy się to w ciężko osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wydobyty i ustawiony do pionu.


Przygotujemy też przewóz produktów z uszkodzonego samochodu. Przepakujemy je i przywieziemy na ustalone miejsce.


Wykwalifikowana, profesjonalna kadra 24 godziny na dobę dyżuruje żeby zagwarantować Wam stabilizację i zabezpieczenie. Szerokie zaplecze umożliwia nam bez względu na realia pogodowe którekolwiek zadanie urzeczywistnić w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Naprawić usterkę zdarza się momentami wyjątkowo szybko. Takie proste usterki, ale wstrzymujące dalszą podróż to popularne zdarzenia. Ubytek oleju, paliwa bądź też dolanie do zbiornika złego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, zniszczone wycieraczki i mnóstwo innych lekkich przypadków, które mogą nas dopaść w podróży. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy przeprowadza w terenie całodobowo. Wykorzystywanie lawety będzie na pewno nie celowe. Sprawny dojazd to wartość tego serwisu szczególnie kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w wachlarzu usług.


Wartość jaką się wyróżnia mobilny serwis to wykształcona ekipa. Nie bacząc na markę i model samochodu są w stanie skutecznie podjąć na drodze rozmaite drobne naprawy.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce ale przez telefon potrzebujemy sprecyzować detale usterki, markę pojazdu i jednocześnie miejsce zajścia. Wszechstronne przystąpienie do potencjalnych epizodów jest esencją naszego postępowania bowiem naszym priorytetem jest w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów budują różnorodną paletę naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Dostarczymy bezawaryjnie zgarniarkę, a także wielki walec oraz każdą nawet nietypową z dużych maszyn drogowych. Również transport dużych maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi samochodami, jednak wymagają szczególnej uwagi bowiem są to pojazdy co prawda małe, natomiast ciężkie. Stąd przeszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Flota pojazdów jaką wykorzystujemy zezwala nam podjąć zadania z zakresu frachtu towarów ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i mnóstwo innych.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo możesz liczyć z naszej strony na sprawne i odpowiedzialne zrealizowanie takiej usługi. Ubezpieczamy towary, a na dostarczane usługi rozporządzamy całkowitą, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Otóż możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Dlatego, że to całe wieloletnie doświadczenie wzmacniających się obopólnie ośrodków, a także fachmani z praktyką i uznanymi kwalifikacjami. Umożliwia nam to prędko i profesjonalnie naprawić właściwie każdą niesprawność czy przetransportować jakikolwiek samochód z gwarancją pierwszorzędnej jakości i umiarkowanej wyceny.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy odrębnie, a zatem dowolną indywidualnie szacujemy. W wycenie brane są pod uwagę: rodzaj pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety lub holownik, a także rejon zdarzenia.


Należałoby zabezpieczyć się przez zakup właściwego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być darmowe tak jak w przykładzie kiedy są sfinansowane z OC winnego stłuczki.


Trzymaj nas w świadomości!
Niezmiennie Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Dubrownik który absolutnie nie nawala.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: