LAWETA SPLIT 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SPLIT i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu dostarczania takiego zlecenia. Usterki, kolizje czy wypadki potrafią się nam przytrafić choćby i w najmniejszej podróży. Dobrze kiedy pomoc drogowa może nam w tej sytuacji zapewnić wsparcie. Transport uszkodzonego pojazdu lawetą czy przy użyciu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz możliwa jest zazwyczaj wymiana koła lub wulkanizacja uszkodzonej opony, albo drobna naprawa przeprowadzona na miejscu prostej awarii, lecz uniemożliwiającej dalszą jazdę. Potrzeba takich działań przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl ukierunkowany jest na kierowców wszelkich samochodów bo powinni się tu odnaleźć z fachowcami od typu i charakteru pojazdu którym kierują. Systematycznie nasi fachowcy służą pomocą w skrajnie odmiennych okolicznościach. Dysponują odpowiednim transportem przystosowanym do lekkich samochodów i ciężarowych zespołów, i w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Absolutnie nie znajduj nas niby firmę jakąś przypadkową z całego szeregu. Oto jest pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie uczynną dłoń niczym najlepszy przyjaciel. Więc jak przyjacielowi możecie nam zaufać gdyż jesteśmy gotowi na wszelkie okoliczności.


Uczestniczyłeś w stłuczce lub zaskoczyła Cię usterka w niedalekiej odległości od Split? Natychmiast wybieraj numer do MegaHol. Do przyjaciele który jest blisko oraz dokładnie wie jakie prace powinno się przeprowadzić by uporać się z problemami. Zjawimy się na miejscu błyskawicznie. Przywieziemy mobilny serwis oraz wyuczonych fachmanów.


Drobne naprawy to wcale nie będzie komplikacja, która na trasie mogła by zaistnieć dla nas dylematem nie do usunięcia. Jasne, że nie jest tajemnicą, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony rupieć na jezdni oraz zniszczyć oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które uszkadzają się w intensywny deszcz na szosie ewentualnie nie podmienić w porę akumulatora, a potem w zamian dostać ogromny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieduże awarie wykluczymy dla Ciebie ku obopólnej satysfakcji. Zawsze również jesteśmy zdecydowani na okoliczność, że przydatna może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. Ubezpieczamy przestrzeń zajścia zaraz po przyjeździe. Nie myśl o lokalizacji, w której stanąłeś. Droga gminna czy autostrada nam to nie robi różnicy My takie stanowisko zlokalizujemy aby Tobie dopomóc. Ponieważ mapa okolicznych dróżek nie jest dla nas zagadką.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela starannie zapamiętaj. Gdziekolwiek się znajdziesz my w całej Polsce oczekujemy na Twój telefon. Nie ma złej pory ani nie ma złego dnia na telefon. Przybędziemy z pomocą – bez wątpienia! MegaHol w ten sposób faktycznie postępuje. Wiarygodna pomoc drogowa! Przyjaciele stanowczo tacy mają być.Nasza pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Postawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie źle wlanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy, a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeśli możesz przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Split jest dyspozycyjny do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety lub autolawety wkraczają w grę jeżeli rozważamy szybki, a także praktyczny model przewozu zepsutych samochodów. Często obserwujemy na drogach półprywatnie holowane samochody, jednak warto wiedzieć, że taki sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zabroniony. Fachowcy oraz znakomicie wyposażona flota specjalistycznych pojazdów to energia jaką rozporządza pomoc drogowa w regionie Split. Dla podróżnych wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Absolutnie nie powinno być polemiki co do tego, że samochód i w przebiegu załadunku oraz transportu będzie na pewno całkowicie bezpieczny. Na wyznaczone miejsce całodobowo przewieziemy pojazd oraz wszystkich podróżnych.


stan techniczny samochodu musi być wystarczający i oczywiście przepisy mają umożliwiać holowanie jeżeli byśmy zmierzali zdecydować się na tą formę transportu. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Ten skład samochodów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to problem jeżeli na ulicy usterki nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. TIR jeśli ulegnie usterce zazwyczaj może być impulsem kłopotów na drodze. Wtenczas holowanie pozostaje niejednokrotnie konieczne. Ta pomoc drogowa doskonale daje sobie radę z takimi sytuacjami.


Operujemy profesjonalnym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie dowolnego samochodu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała rodzina wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie i sprawnie przewozimy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe lub autobusy. TIR w dole będący do góry kołami, nawet wówczas kiedy wydarzy się to w mało osiągalnym stanowisku, będzie przez nas wyciągnięty oraz ustawiony do pionu.


Możemy ponadto dostarczyć stosowny samochód do przewozu materiałów przewożonych w niesprawnym aucie. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o przewóz jak i ekipę, która produkty przepakuje.


Nad zagwarantowaniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa pracuje całodobowo wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Duże zaplecze pomaga nam zrealizować obojętnie jakie zlecenie przez całą dobę nie patrząc na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Nie tak mało jest usterek prostych do wyeliminowania. Brak oleju, paliwa bądź czasami nalanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą drogę, jednak nieskomplikowanych do wyeliminowania przypadków niesprawności. W tym wypadku kształtuje się pole na którym wykazać się umie miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie znajdzie tu zapotrzebowania. Na miejsce usterki serwis dotrze najszybciej, a w znacznym repertuarze usług funkcjonuje też mobilny punkt wulkanizacji pracujący przez całą dobę.


Mobilny serwis wynajmuje najlepszych fachmanów. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, niezależnie od marki mogą się podjąć na ulicy drobnych napraw w szczególnie szerokim zakresie.


Oddzwonimy natychmiast gdyby się okazało, że ten telefon jest w tym momencie nie dostępny. Nie potrzeba nam wiele czasu na reakcje. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i kilka minut na telefoniczne ustalenie elementów usterki, marki pojazdu i oczywiście lokalizacji zdarzenia. By w całości wspomóc kierowcę do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Naszym kontrahentom mamy do zaproponowania pełną paletę usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. Nasza flota jest gotowa na przewóz potężnych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezpieczny. Dokonujemy ponadto transportu wszelkich maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych stosujemy trochę mniejsze pojazdy, jednak nasi kierowcy są adekwatnie wyszkoleni do transportu drobnych, ale ciężkich pojazdów. Mamy zdolność przewozu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ mamy w posiadaniu optymalny zespół pojazdów. To ma prawo być uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy każdy niekonwencjonalny towar.


Możesz liczyć na te usługi tak samo na obszarze kraju jak i zagranicą. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są odpowiednią dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Otóż profesjonalna pomoc drogowa MegaHol jest dostępna nie zaledwie w naszym rejonie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ponieważ doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Wysoka skuteczność w pewnym kasowaniu niesprawności czy świetne wyniki frachtu samochodów są dokładnie tego skutkiem.


Zlecenia podlegają jednostkowej wycenie. Na gotową cenę mają wpływ: typ pojazdu który obsługujemy, użycie części zamiennych, charakter robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, a także rejon zajścia.


Jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do uszkodzenia doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być nieodpłatne, bowiem szkody pokryte zostaną z OC winnego kolizji lub ubezpieczeniowej pomocy.


Posiadasz asekurację!
Na zgryzoty Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Split który absolutnie nie nawala.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: