LAWETA PROSZOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PROSZOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie postrzegaj nas niby instytucję jedną z całego szeregu. Oto jest pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie uczynną rękę niby najlepszy przyjaciel. Więc podobnie jak przyjacielowi można nam zawierzyć bowiem jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności.


Kiedy przejeżdżając w regionie Proszowic spotka Cię na trasie niefortunne wydarzenie natychmiast dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie na pewno potrafił odpowiednio reagować w wypadku kraksy ewentualnie awarii. Nadjedziemy bezzwłocznie. Przywieziemy mobilny serwis a przede wszystkim wyszkolonych fachmanów.


Drobne naprawy na szosie nie staną się dla nas kłopotem. Stanie się dla nas radością pomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa czy w wymianie lub wulkanizacji koła. Każdorazowo też jesteśmy zdecydowani na komunikat, że wskazana może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Ubezpieczamy miejsce zajścia zaraz po przyjeździe. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada lub może droga wiejska – nie ważne. My oczywiście wiemy gdzie jesteś i jak Ci dopomóc. Ponieważ znajdujemy się u siebie zatem rozpoznamy tutaj każdą ulicę.


Pamiętaj nasz telefon. Okaże się, że to kontakt do przyjaciela! Będziesz mógł się zorientować w całym kraju jak potrafi być pożądany. Wystukaj numer. Moment jest bez znaczenia skoro znalazłeś się w kłopotach. Dojedziemy – możesz być pewien! Albowiem pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał absolutnie tak działa. Przyjaciele właściwie tacy mają być.


24 godziny na dobę możesz na nas liczyć:

  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance oraz niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach

Jeżeli to nie kłopot zbadaj fakty! Przyjaciel z Proszowic jest dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport wadliwych samochodów jest sprawny i łatwy skoro do tej czynności zastosowana zostanie autolawety względnie autoautolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada jest to jedyna poprawna forma bowiem holowanie jest absolutnie prawnie zakazane. Nasza pomoc drogowa w rejonie Proszowic zarządza wieloma specjalnymi, kompletnie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również specjalnie wykwalifikowaną załogą. Na skutek tego zawsze jesteśmy pewni o bezpieczeństwo transportu samochodu i oczywiście załadunku. Całodobowo zarówno awaryjny samochód jak również jego podróżnych przewieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Zdecydowanie gdy pozwalają na to paragrafy i stan pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. W którejkolwiek chwili będziesz mógł zmienić decyzję jedyny kłopot to w sumie szybkość przemieszczania sie po drodze. Ten zestaw powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest poważnym kłopotem i my zdajemy sobie z tego sprawę, awaria pojazdu ciężarowego na trasie. TIR jeśli ulegnie kolizji na ogół może być powodem problemów na drodze. Holowanie tego samochodu staję się często najbardziej przydatną strategią na udrożnienie drogi. Z takim problemem już mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sytuację prędko i profesjonalnie.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami niewiadomych ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem. W chwili kiedy jest to pożądane pierwszorzędnej klasy wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam pewnie i sprawnie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani skomplikowany dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z wykopu, a także ulokowania go na kołach.


Uszkodzony samochód może prawdopodobnie przewozić produkty, które nie podległy zepsuciu, lecz potrzebują przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie takiej pomocy. Przepakujemy je i dowieziemy na wyznaczone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas priorytetem dlatego całodobowo pracuje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Którekolwiek zlecenie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie zrealizować, bez względu na sytuację pogodową, w dowolnej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Proste do usunięcia usterki pojawiają się często. Brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą jazdę, lecz nietrudnych do naprawienia przypadków niesprawności. W takiej sytuacji całodobowo można zadzwonić po pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta okaże się nie wskazana. 24 godziny na dobę, oprócz sprawnego serwisu jest również czynny mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to majątek jakim dysponuje mobilny serwis. Rozległy horyzont drobnych napraw, niezależnych od marki i rodzaju samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, efektem właściwego szkolenia.


Zatelefonować wystarczy wyłącznie raz. Kilka minut rozmowy to moment, który jest nam niezbędny do ustalenia szczegółów niesprawności, marki pojazdu i miejsca zajścia później w kilkanaście chwil będziemy na miejscu zdarzenia. Nie ma bliźniaczych awarii dlatego do każdego przypadku podchodzimy wszechstronnie by w całości wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest ważną pozycją w pełnej ofercie naszych usług. Bezawaryjny przewóz możemy umożliwić którejkolwiek poważnej maszynie drogowej. Podejmujemy się transportu różnych maszyn rolniczych. Lokalna załoga jest wszechstronnie przygotowana między innymi do przewozu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Podczas transportu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego profesjonalnego zespołu pojazdów. To ma prawo być na przykład trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy jakikolwiek niekonwencjonalny towar.


Nie tylko w kraju, a też i zagranicą wykonujemy takie usługi. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi posiadamy całkowitą, nieodzowną dokumentację.Dlaczego my?


Dlatego, że profesjonalna pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał jest czynna nie jedynie w pobliskim regionie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Albowiem mnóstwo ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło własnym fachowcom skumulować tu doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna wiedzę. To dlatego praktycznie każdą niesprawność kasujemy tak efektywnie. Każdy pojazd przewozimy z pewnością jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako właściwą.


Indywidualnej wycenie podlega każda usługa. Na wartość usługi oddziałują: wykorzystanie części zamiennych, charakter robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zajścia i oczywiście model pojazdu, który serwisujemy.


Gdy zniszczenie nastąpi z przyczyny osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie można opłacić z OC sprawcy kolizji. Podobnie może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Masz asekurację!

Na frasunki Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Proszowic wyczekuje pod telefonem dyspozycyjny aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: