LAWETA CIECHANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CIECHANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się obiektywnie zaznaczyć, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co nie oznacza, że rezygnujemy z realizacji odmiennych wezwań, ba wprost przeciwnie administrując wyśmienicie zaopatrzoną bazą jesteśmy w stanie  obsłużyć parę zleceń równocześnie. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to próbujemy tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i stąd nie rezygnujemy ze zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Wszystkie nasze zespoły rozmieszczone są właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnorodnych aut naturalnie z celowym nastawieniem na pojazdy ciężarowe.


Nie znajdziesz miejsc gwarantujących spokój i na ogół potrafimy mieć awarię auta. Gdy stanie się to w rejonie naszego Ciechanowa  dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie niezawodne wyjście. Jest jednak pytanie – Czy też w ogóle musi się pojazd holować? Mobilny serwis to dziś bezwzględnie jest absolutnie typowa usługa, a jednocześnie kiedy do tego dorzucimy wykwalifikowaną kadrę to dotrzemy do was z kompetentnym warsztatem. Nasze poczynania na miejscu wydarzenia przywiodą do szybkiego rozwiązania niesprawności.


I dodajmy, że damy radę sobie z dowolną niesprawnością. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj utwierdza nas w odczuciu, iż podejmujemy dobre decyzje w przebiegu finalizacji przyjętych zleceń. Mnóstwo usterek które utrudniają klientom dalszą podróż dla wykwalifikowanych załóg okazuje się być banalnymi do naprawy. Zawsze jesteśmy gotowi zainteresować się każdą błahostką czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki albo ewentualnie nieodpalający motor, rozerwana opona czy też niedobór paliwa, jako pomoc drogowa prędko to załatwimy.


Nie myśl o tym, lecz miej to na względzie. Kiedy zupełnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się denerwować, bo my oczekujemy zaraz za miedzą. To, iż z własnym defektem utkwiłeś w położeniu trudnym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie przedstawiał dla nas znaczenia gdyż znamy w tym miejscu każdy kąt. Zaszła potrzeba pomocy to dzwonisz, nie ma znaczenia o jakiej godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Idealnie jest mieć przyjaciół na jakich zwyczajnie wolno liczyć tak niezawodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Bo tacy są przyjaciele.

NASZA GALERIA


Możemy objąć Cię kuratelą przez całą dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance
  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

Pełna oferta jest tutaj rozpisana w drobiazgach zatem masz czas rozwiać obiekcje. Lecz tutaj w Ciechanowie możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz zespół lawet czy autolawet jest przystosowany do przewozu jakiegokolwiek rodzaju pojazdu, mimo, że nigdy nie ukrywamy, że szczególnie przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Niesprawny pojazd wolno naturalnie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, aczkolwiek odradzamy wybieranie takiego ryzyka gdy brakuje doświadczenia.


Jest wiele czynników dla jakich powinno się odczytać tą poradę poważnie. Podczas holowania nadzwyczaj istotne są biegłość i fachowość. Poza tym dobry sprzęt, albowiem normalna lina holownicza umie stać się niebezpieczna. Dzisiaj gdy nasze podróże w znaczącej skali odbywają się po drogach szybkiego ruchu i autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich trasach na pewno jest zakazane. Stąd należałoby dobrać pomoc drogową MegaHol, bowiem rozporządzamy i stosownym sprzętem i fachową kadrą.


W naszym taborze mamy lawety, lub też autolawety przystosowane do wszelkiego rodzaju pojazdów. Czyż wolno oczekiwać czegoś ponad to niż niezawodnego oraz sprawnego przewiezienia awaryjnych aut i ich pasażerów na określone miejsce, no zapewne nie, natomiast my akurat tym się zajmujemy kompetentnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi inspirujące ciśnienie. Transport aut ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to dziedziny w których pożądamy być najlepsi. Znaczącym gestem do uzyskania tego finału jest różnorodna oferta i klasa wszystkich usług. Niesprawność Tir-a na trasie, tego rzecz jasna nie życzymy nikomu, lecz przecież jak umiemy sobie wyobrazić, to się zdarza. Odłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne sprowokować przewlekłe korki też na szosie dwupasmowej. Jest też oczywiste, iż wynik jest w stanie być nawet szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej trasie. Należy więc docenić zawodowców od napraw w rejonie zdarzenia a także specjalistycznego przewozu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do wyciągania trudnych pojazdów z kanału , a także pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a potrafimy zatem profesjonalnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy potrafili go bezpiecznie zreperować. Szybko oraz bezpiecznie dostarczymy cały kalejdoskop wielkich aut w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Jednakże kondycja naszych prac gwarantowana jest głównie przez rzetelną kadrę pełniącą dyżur nieustannie w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka absolutnie nie będą uzasadnione. Być może wystarczy mobilny serwis, który w lokalizację kolizji przybędzie znacząco szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie skasują przyczynę usterki, chociażby na autostradzie.


My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na wiele typów awarii od wulkanizacji opon po remonty silnika. Na każdym etapie walczymy by przygotować wszystko co wykonalne, z tego powodu ruszamy po przeprowadzeniu kompletnego wywiadu w czasie otrzymywania zlecenia. Może zdarzyć się, iż sondaż telefoniczny może być niezadowalający i zespół mobilnego serwisu jednak nie może przeprowadzić krótkiej reperacji, na szczęście nie jest to właściwie problem ponieważ w odwodzie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, że każdy epizod pewnie jest wyjątkowy dlatego przystępujemy do zleceń wyjątkowo osobiście. Nasi kontrahenci maja prawo do nieprawidłowej diagnozy, to my jesteśmy znawcami więc umiemy darować przyjaciołom rozpatrując każde zamówienie odrębnie. Wolno nam to robić ponieważ mamy luksus dobrodziejstwa gruntownie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w sprawności naprawdę szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z propozycją transportu dużych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. To fakt, że w tej dziedzinie transportu akurat nie specjalizujemy się, ale gdy wśród wysokiej klasy kierowców ma się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie skorzystać z takiego potencjału.


Wozimy na obszarze kraju i zagranicę wszelkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do masywnych chociaż niewielkich wózków widłowych. Ponadto artykuły w formie towarów ponadnormatywnych czy frachtów dłużycowych będą mogły być przedmiotem naszej usługi.


Jako, że zabezpieczenie frachtu jest tu priorytetem to przy użyciu wszelakich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak regularnie ubezpieczamy frachty. Przenigdy nie obciążamy firmowych klientów załatwianiem formalności i zdobywaniem dokumentów nieodzownych do wykonania zleconego transportu.Dlaczego my?

Niby czemuż nie? Czemu nie MegaHol? Możemy sobie tutaj wypisywać, że to my jesteśmy najlepsi, ale nikt kto faktycznie tak pisze absolutnie nie umniejsza kwalifikacji innych. Ciężko zakładać, iż coś nie działa dokładnie w branży pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy faktycznie dużo tego typu zakładów trzyma się w branży.


Spróbuj się wszakże wgryźć w niniejszy problem. Nasza moc rodzi się z sieci licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu czy zespołu pojazdów co może być nieosiągalne dla pojedynczego zakładu. Absolutnie nie zmiennie tak samo ma się sytuacja z załogą o wysokich umiejętnościach lub z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Stanowimy harmonijne zestawienie nawzajem wspierających się małych warsztatów, których potęgą wydaje się być niewielka odległość od usytuowania wydarzenia oraz nieprawdopodobny wybór sprzętu i technologi.


Przede wszystkim w związku z tym sprawdza nam się znakomicie, jako podstawa dostarczania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Do zamówienia przybędą prawdziwi mechanicy, pewnie z niewielkiego familijnego oddziału ale będą posiadali na wyciągniecie ręki wsparcie w postaci pomocy rozległej firmowej sieci.


Dowolne zlecenie otrzymuje indywidualną wycenę , a skutek jest taki, że nierzadko u nas ceny za usługę są mniejsze niż się spodziewacie. W sytuacji prac realizowanych z OC ewentualnie Assistance nie trzeba regulować należności, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie tylko. Przyjaciel z Ciechanowa, który gwarantuje Ci spokojną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: