LAWETA POMORSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POMORSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu dostarczania takiej usługi. Ktokolwiek wyrusza, choćby w najbliższą drogę zdecydowanie powinien mierzyć się z możliwością niesprawności, kolizji lub wypadkiem. Świetnie gdy pomoc drogowa będzie chciała nam w tej sytuacji udzielić wsparcia. Drobna naprawa na miejscu awarii paraliżującej jazdę, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie standardowe lub na sztywnym holu, przerzut lawetą… Potrzeba takich działań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Na stronach naszego portalu MegaHol.pl łączymy specjalistów z kierowcami. Okoliczności są różne, lecz nasi fachowcy zawsze i profesjonalnie zdołają udzielić efektywnej pomocy. Przewóz lekkich samochodów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla tej załogi żadnego kłopotu ponieważ mają do dyspozycji kompletną gamę pojazdów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


Wszędzie są po prostu instytucje my zamierzamy być inni. Wśród nas odkryjesz to coś co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa regularnie wspomoże cię mocnym ramieniem. Przyjaciel godny zaufania i przygotowany na wszystkie rozwiązania.


Przejeżdżając niedaleko Pomorza brałeś udział w kraksie ewentualnie zdarzyła Ci się się niesprawność pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do MegaHol. On ciągle czeka w sąsiedztwie i będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Dotrzemy zaskakująco szybko. W tej obsadzie są fachmani którzy dowiozą mobilny serwis.


Defekty to nasza profesja toteż wykonujemy na poboczach jezdni różne drobne naprawy. Życzymy wam byście sprawnie przemierzali nasze autostrady, ale wiemy, że bywają przebite opony, silniki które nie potrafią odpalić, niespodziewane braki paliwa w zbiorniku albo zniszczony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wówczas z radością dotrzemy żeby wyeliminować niesprawność na miejscu zdarzenia. A jeżeli stanie się tak, że będzie konieczna autolawety, autoautolawety bądź holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Masz pewność, iż rejonu zdarzenia nie porzucimy niezabezpieczonego. Na każdej drodze, w dowolnym miejscu, w każdym zaułku – to jest nie znaczące gdzie utknął Twój pojazd. My to miejsce zlokalizujemy żeby Tobie pomóc. Bowiem nasze drogi znamy jak swoją kieszeń.

NASZA GALERIA


Absolutnie nie wypieraj z pamięci telefonu do przyjaciela. W całym kraju czasem może być naprawdę użyteczny. Wystukaj numer o dowolnej porze dowolnego dnia. Zjawimy się na miejscu – to nie ulega kwestii! Tak pracuje zaufana pomoc drogowa. MegaHol całą dobę dla was. Przyjaciół poznaje się w potrzebie.


LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka możliwość na transport zepsutych samochodów, jednakże najpopularniejszy, a także najszybszy to autoautolawety lub autolawety. Możemy jeszcze postawić na holowanie, ale już na autostradzie wygląda to zdecydowanie odmiennie gdyż tutaj ten typ transportu samochodów jest oficjalnie zakazany. Pewność zapewniają nam dobrze zaopatrzone, specjalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów), a także fachowa brygada. W momencie załadunku i przewozu samochodów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Unieruchomiony pojazd, a także wszystkich pasażerów całodobowo dowieziemy prędko oraz bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


W każdym przypadku można zdecydować się na holowanie, naturalnie jeśli umożliwia to stan techniczny samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Ten zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Ręczymy za usługę o każdej porze dnia czy nocy:

  • Darmowe usługi z OC sprawcy i w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku

Jeśli możesz zajrzyj w detale! Przyjaciel z Pomorza bezwzględnie jest chętny do pracy!Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to dylemat kiedy na trasie podlega kolizji samochód ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie kolizji zawsze jest pretekstem do dylematów na drodze. Holowanie tego pojazdu jest nierzadko najbardziej optymalną taktyką na odkorkowanie drogi. Z takim problemem wcześniej mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę prędko i efektywnie.


Operujemy fachowym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie dowolnego pojazdu. Wysokiej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy umożliwiają nam pewnie i oczywiście odpowiedzialnie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w przypadku gdy jest to oczekiwane. Bez względu na stan techniczny samochodu czy trudny dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z parowu i ustawimy go na kołach.


Uszkodzony pojazd może prawdopodobnie przewozić ładunki, które nie podległy zepsuciu, lecz potrzebują przewiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie tej usługi. Zawsze jesteśmy gotowi na zrealizowanie ich transportu w wyznaczone miejsce.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem dlatego całodobowo pracuje nad nim nasza kompetentna, wykwalifikowana kadra. W jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy, nie patrząc na realia pogodowe, duże zaplecze dozwala nam zrealizować którekolwiek zamówienie.Mobilny serwis 24h


Akurat nie brakuje niesprawności nietrudnych do wyeliminowania. Akurat nie jest kłopotem niewielka niesprawność nawet jeśli paraliżuje dalszą jazdę. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona albo ubytek paliwa czy oleju, lub wymiana źle wlanego do baku innego rodzaju paliwa to takie przykłady z którymi powinno się móc rozprawić z dala od warsztatu. Lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w takich przypadkach umie się całodobowo wykazać efektywnością. Jeśli mówić o lawecie nie będzie na pewno tu dla niej pracy. Obszerna oferta serwisu zawiera także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem niezwłocznie.


Jakość jaką się odróżnia mobilny serwis to przygotowana brygada. Znaczny limit drobnych napraw, wolnych od marki i modelu samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, efektem odpowiedniego wykształcenia.


Oddzwonimy błyskawicznie gdyby się okazało, że ten numer jest zajęty. Nie potrzeba nam wiele czasu na reakcje. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i chwila na telefoniczne ustalenie niuansów usterki, marki pojazdu i oczywiście rejonu zdarzenia. Nie ma identycznych usterek więc do dowolnego przypadku przystępujemy kompleksowo żeby w całości wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim klientom mamy do zaproponowania różnorodną ofertę usług w tym na przykład przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe lub spychacze będą mieć u nas zapewniony dogodny przewóz. Decydujemy się transportu różnych maszyn rolniczych. Niewielkie, ale ciężkie pojazdy powodują nieco mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, na przykład mniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednak ważne jest aby prowadził go kierowca przeszkolony do takiego rodzaju usługi i dokładnie takich wyszkolonych kierowców mamy w naszym zespole. Transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy podobnie są znaczącą pozycją w tej palecie usług. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet ciężki gruz.


Będziesz mógł liczyć na te usługi tak samo na terenie kraju jak i zagranicą. Przewożone towary jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy też niezbędną dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego rodzaju usług.Dlaczego my?


Gdyż specjalistyczna pomoc drogowa MegaHol jest osiągalna nie zaledwie w miejscowym obszarze, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Z tego powodu że wielu zawodowców z potwierdzonymi kwalifikacjami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i wiedzą byśmy mogli stworzyć procedury przynoszące sukces. Dobra efektywność w pewnym kasowaniu niesprawności lub optymalne wyniki frachtu samochodów są oczywiście tego rezultatem.


Dowolną usługę szacujemy rozdzielnie. Pod uwagę przy kalkulacji bierze się: rejon zajścia, model samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia i czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik.


Nasza usługa, jaką wykonujemy z powodu szkody zaistniałej w efekcie stłuczki nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być także bezpłatna w sytuacji gdy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.


Zawsze jesteśmy w sąsiedztwie!
Masz problem sprowadzaj Pomoc drogową MegaHol – przyjaciel z Pomorza zdeterminowany do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: