LAWETA ŁOSICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁOSICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, lecz z drugiej strony otwarci zawsze jesteśmy na wszelkie zamówienia. Swoich klientów traktujemy jak przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy również tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi samochodami. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w identycznym stopniu jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce muszą być adekwatnie zaopatrzone.


Zawsze może ci się przytrafić awaria na drodze. Korzystnym rozwiązaniem wydaje się być wówczas zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeśli przytrafi ci się taka przygoda w przestrzeni Łosic, bowiem to zaufana pomoc drogowa. Skądinąd nie musi się niezwłocznie holować samochodu. Zawsze na początku  trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane kadry są w stanie sobie poradzić z reperacją. Zatem w rezultacie usterka zostanie usunięta na miejscu.


Na szczęście nie stresujemy się, że jakaś rzecz nas zaskoczy bowiem mamy wystarczająco dużo umiejętności, żeby ze wszystkim sobie poradzić. Do tej pory każde zamówienie realizowaliśmy pozytywnie i nie ma takiego argumentu żeby to się zmieniło. Mnóstwo niesprawności jakie wstrzymują klientom dalszą jazdę dla przeszkolonych drużyn okazuje się być nietrudnymi do usunięcia. Zakończyły się klimaty gdy musiałeś transportować ze sobą duży warsztacik samochodowy bowiem teraz błahymi remontami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory lub uzupełniając w mżawkę zdarte wycieraczki.


To jest istotne! My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tu przyjechać choćby i z końca Polski. Znamy tu każdy kąt dlatego nie jest ważne, gdzie utkwiłeś z własną usterką bez problemów za chwilę cię odnajdziemy. Nigdy nie rozważaj nad porą doby przywołuj pomoc drogową bezzwłocznie jeśli możemy być ci przydatni. Musisz mieć wiedzę, iż możesz być naszym bliskim przyjacielem i w sytuacji jeśli właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już bywa. Albowiem tacy zawsze są przyjaciele.


Zawsze jesteśmy zdeterminowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli jeszcze chcesz rozwiać rozterki! Na przyjaciół będziesz mógł czekać w każdym przypadku i wszędzie, tymczasem  zwłaszcza w tym Łosicach.LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny tabor lawet lub też autolawet jest dopasowany do przewozu jakiegokolwiek typu auta, mimo, że nie kryjemy, że szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z metod holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy przewożą samochód, zwłaszcza auta osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, lecz naszą wskazówką jest zalecenie by o pomoc prosić w podobnym momencie ekspertów.


Bynajmniej nie lekceważcie tej porady. Kwalifikacje no i kompetencje zawsze są obowiązkowe dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność przeciętnych lin holowniczych adresuje opinię na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy takiej usłudze. Natomiast w chwili kiedy odległe trasy coraz częściej realizujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, iż na tych odcinkach dróg holowanie na sto procent jest zabronione. Z tego powodu warto wyszukać pomoc drogową MegaHol, bowiem dysponujemy i odpowiednim sprzętem i specjalistyczną ekipą.


Więc nie potrzebujemy informować, iż w stałej dyspozycji znajdują się stosowne do tego lawety i autolawety. Stosowny transport przywieziemy prędko na miejsce zdarzenia i pewnie dowieziemy na wyznaczone położenie i pojazd i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To robota nas interesuje. Transport samochodów ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w których pragniemy być najlepsi. Podobnie w wachlarzu usług jak również w jakości ich zrealizowania. Awaria Tir-a na szosie, takiego zdarzenia oczywiście nie zazdrościmy nikomu, natomiast ostatecznie jak rozumiemy, tak się zdarza. Zamknięcie jednego pasa ruchu jest zdolne utworzyć kilometrowe zatory też na szosie dwupasmowej. Jest raczej pewne, że efekt jest w stanie być także bardziej czasochłonny na uczęszczanej, bocznej drodze. Dlatego naprawdę znaczący okazuje się sprawny i profesjonalny przerzut takiego samochodu, albo bardzo szybka jego reperacja w miejscu zajścia.


Kiedy trzeba podnosić TIR-a z parowu , a także ulokować go na kołach powinieneś operować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, który na sto procent jest bezpośrednio w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Jak da się zauważyć posiadamy jednoznaczne możliwości przewozu dużego sprzętu w miejsce, w którym bezpiecznie, stosunkowo łatwo dokonać niezbędnych remontów. Ciężkie pojazdy wszelkiego typu na przykład ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, umiemy przez 24 godziny na dobę przewieźć szybko i bezawaryjnie.


Zabezpiecza to także zawodowa załoga, która sprawując dyżury w naszych oddziałach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik no i niskopodwoziówka tym razem nie będą konieczne. Usterkę będą mogli skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia dojedzie zdecydowanie prędzej.


Od małych remontów napędu po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne rodzaje zdarzenia. Udaje się to dlatego, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia wykonujemy na tyle skrupulatny rekonesans aby mechanik mobilnego serwisu mógł w drogę wyjechać zupełnie zorganizowany do wykonania usługi. Ma się rozumieć jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się okazać, że krótka naprawa jest tym razem nie osiągalna.


Próbujemy do zamówień podchodzić szczególnie jednostkowo dlatego, że mamy jasność co do tego, że każdy dowolny incydent musi być oryginalny. Wszyscy kontrahenci maja prawo do mylnej analizy, to my musimy być profesjonalistami więc możemy odpuścić przyjaciołom oceniając każde zlecenie osobiście. Możemy to robić bo czujemy luksus pomocy znakomicie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy      

Rozbudowaliśmy naszą ofertę, jednak standardowe usługi na takim rozwiązaniu całkowicie nie tracą, gdyż przerzut maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych wypływa z poważnej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników będących w naszym taborze. To ze wszech miar poważna decyzja, bowiem czerpie z potencjału naszych profesjonalnych kierowców i taboru, a tym samy minimalizuje koszty funkcjonowania tak wpływając na zminimalizowanie wycen standardowych usług.


Nie mamy utrudnień, w kraju czy zagranicą dowieziemy na ustalone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy, busy, koparki bądź walce drogowe. Oczywiście także ładunki ponadnormatywne czy ładunki dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo transportu jest tutaj na pierwszym miejscu to przy utrzymaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak od początku ubezpieczamy ładunki. Wcale nie zarzucamy swoich klientów przygotowaniem formalności i zdobywaniem certyfikatów obowiązkowych do wykonania zleconego transportu.Dlaczego my?

Czy jest jakiś czynnik, aby akurat nie? Kiedy akurat nie znamy żadnych zastrzeżeń to widocznie może być MegaHol. Wolno nam sobie w tym miejscu wypisywać, iż zawsze jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto w ten sposób pisze absolutnie nie obniża kwalifikacji innych. Wierzymy, iż każda pomoc drogowa, jakich istnieje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich zapewne jest trochę mniej, potwierdza się w działaniu.


Odważ się trochę zagłębić w ten problem. Nasza pajęczyna zespołów to rodzina koncentrująca znaczną ilość partnerów, co daje nam upoważnienie by deklarować w ofercie znacznie bardziej uniwersalny tabor niż możliwość jednostkowego zakładu. O wyspecjalizowanych mechaników lub profesjonalnych kierowców także zapewne jest łatwiej bezpośrednio w markowej pajęczynie niż w indywidualnym warsztacie.  Stanowimy doskonałe powiązanie nawzajem wspierających się małych warsztatów, których mocą bezwzględnie jest nieduża odległość od miejsca wydarzenia i oczywiście niesamowity wybór sprzętu i technologi.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się przede wszystkim w związku z tym i jesteśmy dumni, że określa regułę oferowania naszych usług. Właściwie do zamówienia przyjeżdża odpowiednio wybrana drużyna pracowników z małego zakładu połączona emocjami ewentualnie wręcz familijnie, lecz to formacja która ma prawo, w dowolnej minucie zlecenia, otrzymać wzmocnienie dużej sieci podobnych oddziałów.


Niezależna ocena usług powoduje, że wielokrotnie ponosicie skromniejsze wydatki niż oczekujecie. W momencie prac realizowanych z OC ewentualnie Assistance nie trzeba pokrywać opłat, ponieważ rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


To MegaHol – nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Łosic, który jak nikt zjawi się jeśli znajdziesz się w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: