LAWETA GOSTYŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GOSTYŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego rozdziału, lecz z drugiej strony zdecydowani jesteśmy na wszelkie usługi. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to próbujemy w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, ale oczywiście warsztaty rozłożone po całej Polsce muszą być gotowe na to aby radzić sobie z jakimkolwiek zamówieniem.


Niesprawność pojazdu może zaskoczyć cię w każdej chwili w prawie nie oczekiwanym etapie podróży. Czasami może to się wydarzyć właśnie w bliskości naszego Gostynia, i w takim przypadku będziesz mógł szybko prosić o przysługę MegaHol, to korzystne rozstrzygnięcie. A prawdopodobne jest, że nie nastąpi potrzeba holowania. W naszych zespołach dysponujemy mobilnymi serwisami, i znakomicie wyspecjalizowaną załogą. Więc, prawdopodobne jest, że zlikwidujemy kłopot w miejscu zajścia.


I dodajmy, że damy radę sobie z dowolną awarią. Dobre podejście na poziomie realizacji każdej pracy pozwala na dobre rezultaty, dlatego przestrzegamy tych metod dla waszej satysfakcji. Absolutnie nie ma reguły, ale przeważnie sporo paraliżujących dalszą podróż awarii okazuje się być trywialnymi usterkami, które po drobnej naprawie na miejscu zdarzenia mogą być skutecznie eliminowane przez nasze wykwalifikowane brygady. Pozwól, iż zajmiemy się także drobnymi naprawami na trasie, które paraliżują dalsza podróż, a niestety nie umiecie ich sami naprawić. Jesteśmy dyspozycyjni by zainteresować się dowolną drobnostką czy to będą wycieraczki bądź może nieodpalający silnik, rozerwana opona czy brak paliwa, my skutecznie to zlikwidujemy.


To jest ważne! Jeśli przebywasz z daleka, tylko nie trap się jak nam objaśnić gdzie zafundowałeś sobie awarię, bowiem my przybędziemy z okolicy. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie zatrzymały cię kłopoty my to miejsce odszukamy, więc błyskawicznie podamy ci przyjacielską rękę. Zdarza się kłopot to należy działać, chwila oczywiście nie jest istotna ponieważ istotni zawsze są przyjaciele przekonani do interwencji, zatem będziesz mógł do pomocy drogowej zatelefonować o każdej porze. Przyjedziemy na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Bo tacy powinni być przyjaciele.W dzień i w nocy będziesz mógł kalkulować naszą pomoc:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach czy wyciągnięcie go na drogę
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa błędnie zatankowanego
  • Pomoc w zakresie Assistance lub nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co ukrywa nasza paleta możliwości jeśli nadal nie masz pewności. Tymczasem na pewno będziesz mógł w Gostyniu polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza infrastruktura lawet czy autolawet jest przygotowana do transportu jakiegokolwiek pojazdu. Jedną z metod holowania może być samopomoc kierowców którzy ciągną pojazd, szczególnie samochody osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, jednak naszą wskazówką jest zalecenie by brać w podobnym przypadku profesjonalistów.


Wydaje się być to korzystne z kilku powodów. Przy holowaniu ogromnie istotne są rutyna i fachowość. Lina holownicza, jaką powszechnie stosujemy do podobnego rodzaju holowania jest jak się okazuje zawodna. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na linie jest zabronione. Prawdopodobnie nie potrzebujemy już o tym wspominać, ale akurat MegaHol utrzymuje całość tego co może być funkcjonalne, by rzetelnie odholować jakikolwiek samochód.


Posiadamy lawety lub autolawety dopasowane do przewozu jakiegokolwiek rodzaju samochodów, jak również podróżnych. Transport aut to nasza profesja, dlatego o każdej godzinie wolno państwu nas wezwać byśmy umiejętnie zrealizowali przypisaną nam usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy być zwykle wśród najsolidniejszych. Zabezpieczamy mocną ofertę i oczywiście profesjonalne przeprowadzenie prac. Z uszkodzonym TIR-em tarasującym drogę spotkał się chyba każdy użytkownik dróg. Odłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne spowodować przewlekłe korki też na drodze dwupasmowej. Nawiasem mówiąc wynik potrafi być gorszy jeśli do niesprawności dojdzie na podrzędnej, lecz uczęszczanej drodze. Musi się więc docenić fachowców od remontów w rejonie zdarzenia oraz specjalistycznego frachtu aut.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także optymalnym sprzętem pobocznym na przykład takim, jaki gwarantuje wydostanie masywnego TIR-a z rowu i ustawienie go na kołach. Trudno nie zauważyć, że na co dzień mamy duże możliwości transportu dużego sprzętu w miejsce, w którym bezpiecznie, można dopiąć plan niezbędnych reperacji. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, cały kalejdoskop masywnych samochodów dostarczymy szybko i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych brygadach pełni dyżur fachowa załoga będąc oczywiście poręczycielem naszej kondycji.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że wcale nie będą pożądane holownik i niskopodwoziówka. Chociażby na drodze szybkiego ruchu efekty awarii może rozwiązać mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia dojedzie prędzej i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Czy może to będzie usługa wulkanizacji opony , a może konsultacji przy nieznacznych usterkach napędu, regularnie musimy być na to przygotowani. Personel mobilnego serwisu startuje absolutnie zorganizowany dzięki konkretnemu rekonesansowi, który realizujemy w czasie otrzymania zgłoszenia. Regularnie mamy sposobność zamówienia lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na przypadek gdyby natychmiastowa reperacja okazała się niemożliwa.


Każde zlecenie to dla nas inny epizod dlatego, że każda awaria jest wyjątkowa. Kontrahent może akurat nie mieć racji co do oceny okoliczności, jednakże my możemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a dalej wyciągnąć konieczne wnioski, bowiem w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Takie podejście wyłącznie wspiera nas w komforcie funkcjonowania bowiem podstawę przynosi nam doskonale wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Naszą propozycję usług rozszerzyliśmy o transport ciężkich maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych gdyż różnorodna baza lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników pozwoliła nam na takie rozstrzygnięcie bez strat dla standardowych zleceń. Należyte użytkowanie potencjału załogi obniża sumaryczne nakłady na działalność, no i tym samym obniża wartość usługi dla konkretnego kontrahenta, zdecydowanie było by kuriozalne gdybyśmy tego potencjału nie uchwycili.


Przewozy przeprowadzamy w kraju i zagranicą skutecznie przerzucając na ustalone położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych jakkolwiek niedużych wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Jest możliwości też powierzyć nam przewóz towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


W związku z tym, że bezpieczeństwo przewozu jest tu priorytetem to przy wzięciu pod uwagę wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas regularnie ubezpieczamy ładunki. Całe procedury i certyfikaty niezbędne do specyfikacji połączonej z prowadzoną przez nas usługą, każdorazowo przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Tylko dlaczego nie? Dlaczego nie MegaHol? Zapewne chcemy być najlepsi, ale ostatecznie absolutnie nie chcemy żeby pozostali odbierali się gorsi. Nie powinno się przyjmować, iż coś nie idzie prawidłowo w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy tak dużo takiego standardu warsztatów trzyma się w branży.


Spróbuj się jednak wgryźć w niniejszy problem. Nasza kompletna sieć oddziałów to formacja na którą składa się znaczną ilość kooperantów, co zabezpiecza nam uprawnienie by deklarować w ofercie zdecydowanie bardziej wielofunkcyjny tabor niż możliwość jednostkowego warsztatu. Podobnie sytuacja ma się z wyspecjalizowaną załogą, a także z kierowcami o wysokich umiejętnościach oraz praktyce. Funkcjonujemy niby jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały czuwające w rejonie zajścia współdziałają ze sobą, żeby na lokalizację zdarzenia wyekspediować całkowicie rzetelnie zorganizowaną załogę.


Podwalinę świadczenia naszych usług określa maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie w związku z tym. Przybędzie konkretnie do was odpowiednio wyszukana drużyna zawodowców, zapewne z niewielkiego punktu gdzie łączą ich więzy domowe lub przyjaźni, ale będą mogli liczyć na natychmiastową współpracę naszej sieci.


Indywidualna kalkulacja prac sprawia, że niejednokrotnie będziecie mieć mniejsze wydatki niż oczekujecie. Usługi które fakturujemy osobiście z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC lub Assistance nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


A oto jest MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Gostynia, który wyczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: