LAWETA OSTROŁĘKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSTROŁĘKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze przyjmujemy zlecenie dlatego, że zasadniczym naszym założeniem powinno być świadczenie usługi pomocy, natomiast trzeba dodać, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu działaniu podporządkowujemy posiadany przez nas tabor i doświadczenie. Wszystkich kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy również tym którzy poruszają się znacznie mniejszymi wozami. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza główna usługa, natomiast warsztaty rozłożone po całej Polsce są przygotowane na to żeby poradzić sobie z dowolnym zleceniem.


Kłopoty z pojazdem na drodze to oczywista sprawa. Gdy zdarzy się taki kłopot w przestrzeni naszego Ostrołęka wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie dobre rozstrzygnięcie. Powinno się zadać tymczasem pytanie – Czy na pewno natychmiast powinno się samochód holować? Absolutnie na początku  powinno się zastosować mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane załogi powinny sobie dać radę z naprawą. Miejsce zdarzenia na krótki okres stanie się specjalistycznym punktem warsztatowym, i w taki sposób wygospodarujemy czas i obniżymy koszt usterki.


Na szczęście nie ma takiej usterki z którą byśmy sobie nie dali rady. Zdobyte doświadczenie ugruntowało naszą ufność w siebie, ale dzisiaj to przenosi się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Wielokrotnie bywa tak, że błaha niesprawność uniemożliwia dalszą jazdę, lecz dla nas niewielka reperacja bezpośrednio w terenie na szczęście nie powinna być kłopotem. Wycieraczki, paliwo, opona,  nie uruchamiający się silnik lub całe bogactwo różnych detali, opanujemy jakąkolwiek błahostką.


Miej to na względzie. Gdy zupełnie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się trapić, bo my czekamy tuż za miedzą. Znamy tu każdy zakątek dlatego nie jest istotne, w którym miejscu utkwiłeś z własną usterką my zaraz cię odnajdziemy. Nie rozważaj nad chwilą dnia przywołuj pomoc drogową bezzwłocznie jeśli możemy być tobie pomocni. Przyjedziemy na sto procent dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Bo tacy powinni być przyjaciele.

NASZA GALERIA


Zdecydowanie jesteśmy zdeterminowani do dostarczania usług i w dzień i w nocy:        

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Zobacz ofertę jeśli nadal masz wątpliwości! Tymczasem na przyjaciół z Ostrołęki będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do przewozu każdego auta. Mamy jasność co do tego, iż kultową techniką pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeśli mowa o autach osobowych. Przy pomocy linki holowniczej umie się podobnej usługi podjąć każdy kierowca, my właściwie promowalibyśmy skorzystanie z usługi profesjonalistów.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie tej porady. Podczas holowania nadzwyczaj znaczące wydają się być praktyka i kompetencje. Dodatkowo właściwy sprzęt, albowiem zwykła lina holownicza umie być awaryjna. Holując samochód musi się omijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co znacznie utrudni no i przedłuży przerzut. Zatem perfekcyjnie zaopatrzone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, kompetentne zespoły pomocy drogowej MegaHol muszą być najtrafniejszym wyborem.


Więc nie ma potrzeby przypominać, że w stałej dyspozycji znajdą się właściwe do tego lawety i autolawety. Właściwy transport zapewnimy natychmiast na miejsce zajścia i bezpiecznie przywieziemy na wskazane położenie i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co kochamy. Zawsze w przewozie samochodów ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej staramy się być zawsze pośród najsolidniejszych. W identycznym zakresie w klasie własnych usług jak i w bogatej palecie. Awaria TIR-a na drodze może być znacznym problemem. Też jeżeli niesprawność ma usytuowanie na dwupasmowych trasach każde zamknięcie jednego pasa ruchu na kilka godzin potrafi spowodować wielokilometrowe zatory. Ale nie miejmy nadziei, że będzie lepiej na bocznych trasach gdyż bywają one bardzo często uczęszczane, tymczasem niesprawność TIR-a potrafi je kompletnie unieruchomić. Dlatego ekspresowa reperacja albo zawodowy, kompetentny transport tego pojazdu jest faktycznie istotny.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście adekwatny sprzęt do wydobycia uciążliwego pojazdu z dołu czy postawienia go na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a potrafimy więc sprawnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy mogli go bezkolizyjnie naprawić. Prędko i bezawaryjnie przewieziemy cały wachlarz uciążliwych pojazdów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Umożliwia to jednocześnie doświadczona załoga, która odbywając dyżury w naszych oddziałach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może holownik no i niskopodwoziówka tym razem nie będą uzasadnione. W lokalizację awarii stosunkowo skuteczniej przybędzie mobilny serwis i też na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy bezbłędnie dokonają pożądanej reperacji..


Czy to okaże się usługa wulkanizacji opony czy też konsultacji przy niewielkich usterkach motoru, stale musimy być na to przygotowani. Personel mobilnego serwisu startuje dokładnie gotów do pracy , a zawdzięcza to obszernemu wywiadowi, jaki prowadzimy w trakcie uznania zlecenia. Rzecz oczywista, że w sposób naturalny potrafi wyskoczyć coś niezaplanowanego i szybka naprawa akurat nie stanie się osiągalna, ale w tej sytuacji natychmiast podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka oczekująca jedynie na zamówienie.


Staramy się do zamówień przystępować nadzwyczaj rozdzielnie ponieważ mamy jasność co do tego, że każdy incydent jest oryginalny. Nasi klienci maja prawo do błędnej oceny, to my musimy być fachowcami i umiemy przebaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zamówienie jednostkowo. Możemy to robić ponieważ mamy komfort pomocy doskonale zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy 

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w profesjonalnym taborze mamy dostatecznie dużo, więc zdecydowaliśmy się na poszerzenie firmowej oferty o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych. Należy czerpać z wiedzy obsady mimo, iż nie specjalizujemy się w tej przestrzeni transportu, jednak wykorzystując kierowców o takim doświadczeniu potrafimy zmniejszyć łączne koszty działalności, a tym samym poszczególne ceny usług.


Transporty realizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na wybrane miejsce maszyny począwszy od trudnych chociaż niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy czy busy. Zatwierdzamy także usługi na towary ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy ładunki natomiast zawsze jesteśmy spokojni, że w naszych profesjonalnych rękach są całkowicie bezpieczne. Nigdy nie zarzucamy firmowych kontrahentów przygotowaniem formalności i uzyskiwaniem materiałów obowiązkowych do realizacji zadanego frachtu.Dlaczego my?

Tylko czemu akurat nie? Dlaczego nie MegaHol? Nie pragniemy deprecjonować umiejętności pozostałym, ale też nikt niczego podobnego rzecz jasna nie robi mówiąc, że jest najlepszy. Trudno przypuszczać, iż coś nie funkcjonuje prawidłowo w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli tak pełno takiego standardu warsztatów trzyma się na rynku.


Powinno się właściwie rozważyć tą sytuację szerzej. Prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu w tym przykładzie zapewne jest zdecydowanie korzystniejsze niż w jednostkowym zakładzie chociażby ze względu na liczebność partnerów. W kwestii kadr firmowa sieć także buduje wyższość nad indywidualnym warsztatem, nawet jeżeli pracują tam doskonali mechanicy.  MegaHol to harmonijne połączenie niedużych warsztatów, które równocześnie się wspomagają będąc jednocześnie blisko zajścia przy tym gospodarując niecodziennym wyborem zespołu pojazdów oraz sprzętu.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie dlatego i jesteśmy usatysfakcjonowani, że określa zasadę oferowania naszych usług. Do zamówienia dotrą doskonali profesjonaliści, prawdopodobnie z niewielkiego rodzinnego oddziału jednak będą posiadali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do współpracy wielkiej firmowej platformy.


Taryfikatora nigdy nie posiadamy, jednak możecie liczyć na rzetelną wycenę, nierzadko niższą niż oczekujecie, a to dlatego, iż szacujemy usługi na bazie realnych danych. Wyjątkowo dogodną procedurą rozliczenia za nasze prace wydaje się być nieskomplikowane rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest szansa wykonania pracy w ramach OC lub Assistance.


To MegaHol – nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Ostrołęki, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: