LAWETA ŁOMŻA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁOMŻA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na stronie MegaHol


Najwyraźniej poszukujesz usługi pomocy drogowej w strefie Łomży. Trafiłeś wyśmienicie. W okolicznościach awaryjnych, w momentach wszystkich wydarzeń losowych na drodze, a przed wszystkim w usługach holowania wszystkich pojazdów poczynając od TIR-a przez pozostałe samochody ciężarowe lub dostawcze, należymy do czołówki w tej domenie. Sto procent. Tak pewna jest gwarancja klasy i zaufania usług zrealizowanych lawetą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Wystukaj nasz numer! Absolutnie nie trwoń w tej sytuacji czasu na przeglądanie tej witryny gdy stoisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna kwestia jeżeli pojawiłeś się teraz w poszukiwaniu niezawodnej przystani na czas awarii. Asekuracji w dalszym horyzoncie. To świadczy o tym, iż pragniesz zaznajomić się z ofertą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zespołów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada różnych usług bogaty wachlarz zdecydowanie wykraczający poza usługę holowania. Zachęcamy więc do konsultacji. Wirtualnej konwersacji, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Napiszmy może coś o MegaHol.MegaHol – co to za strategia na pomoc?


MegaHol integruje dużą liczbę małych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie jedynie dla samochodów ciężarowych, TIR i dostawczych, ale w o wiele szerszym aspekcie. Holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów i skromniejszych pojazdów powiedzmy kładów, a zasadniczo przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że kiedy branżą takiej grupy jest TIR to niewątpliwym powinno być dla niej równoległe wejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Zarządzamy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwalają nam na transport ciężkich maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej przez lata efektywnie funkcjonujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw ościennych. Konsekwentny progres doprowadził nas do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Łomży i w wielu innych miejscach w Kraju, w których oferujemy nasze jakościowe usługi.


W dalszej perspektywie prawdopodobnie absolutnie w całym kraju.Co też uzyskasz na skutek działania sieci MegaHol?


W ciągu 24h na dobę całkowitą gwarancję wysokiej klasy i zaufania usługi. W usługach holowania zapewne nie trzeba żądać więcej? Nawet zasobni kontrahenci przykładają znaczną siłę do wysokości nakładów na usługi, ale tylko okazjonalnie dzieje się tak w przykładzie zaleceń dla pomocy drogowej. To platforma skutkuje tym, że MegaHol dociera do usługobiorcy szybciej niż inni. Platforma MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam traktować indywidualnie i wysyłać tam obsadę odpowiednio zaaranżowaną do tej pracy. O wiele prościej jest połączyć specjalistów z innych grup gdy w konkretnym zleceniu trzeba działać w kilku dyscyplinach. Nieustannie w kryzysowych sytuacjach zazwyczaj muszą sobie radzić ci którzy aktualnie nadjechali i trzeba zapraszać kolejną firmę jeżeli, nie można ominąć problemu. W MegaHol jednocześnie pojawią się w komplecie ci którzy są potrzebni nawet jeśliby konieczne było kojarzyć możliwości licznego grona zakładów z sieci. Dzięki sieci już mamy kooperantów, którzy mogą się nawzajem wzmocnić w odpowiedni sprzęt i mechaników. Wspólników, których mniejsze firmy muszą dopiero poszukiwać w momencie gdy już okazują się niezbędni.Wycena usługi jest istotna.


Na ogół ma prawo się zdarzyć, że trzeba będzie podejmować czynności, których tym razem nie mogliśmy zaplanować w związku z tym zrobienie stałego taryfikatora usług w przypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie niemożliwe. Tu zasadą jest tymczasowa wycena usługi wykonana w czasie aprobowania zamówienia. Poniektóre niezbędne czynności można zdefiniować już przy wezwaniu. Wiadomo na przykład jaki pojazd będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka będzie konieczna autolawety lub naczepa niskopodwoziowa, czy konieczny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. Przy początkowej rachubie ceny usługi to dostateczne informacje. Tymczasem w przypadku wydarzeń losowych jest naturalnie realna korekta kalkulacji już w okolicy kolizji. Z góry natomiast powinno się przewidzieć, że wycena tej samej marki usługi w naszej platformie będzie faktycznie niższa niż u konkurencji. Dodatkowo w MegaHol występuje możliwość rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z liczną rodziną ubezpieczycieli.Czy holowanie aut to cała propozycja naszej firmy?


 • MegaHol dzięki sieci wykorzystuje szeroki repertuar usług.
 • Rzecz zrozumiała normą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Przewóz autolawetą dodatkowo pasażerów, do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszystkich aut ciężarowych z wyjątkowym dostrojeniem na TIR-y. Oczywiście pełna obsługa samochodów dostawczych, ale także i osobowych.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do samochodu osobowego.
 • Usługowy przewóz samochodów różnych modeli.
 • Przewóz kłopotliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługi transportowe obejmują także tramwaje, naczepy mieszkalne, autokary i inne niekonwencjonalne pojazdy.
 • W umowach nie tylko stałych dodatkowo usługa frachtu dłużycowego.
 • Skuteczne wydostanie pojazdów z trudnego terenu bez dodatkowego uszczerbku.
 • Dostarczenie na drodze paliwa i oczywiście innych płynów eksploatacyjnych.

Jest logiczne, iż kompletny sprzęt którym dysponujemy jest przeznaczony usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki funkcjonowaniu w platformie mamy luksus podtrzymania służby z równoczesnym użyciem taboru w usługach przewozowych. To zasługa ilości i rozpiętości posiadanego taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To być może jest realne jedynie w sieci, gdzie można dobrze zróżnicować zasoby indywidualnych, stowarzyszonych w sieci zakładów. Siła MegaHol przekłada się również na sposobność otwarcia całego szeregu usług równolegle zdecydowanie nie mając strat na jakości i bezpieczeństwie prowadzonych prac. Wszystkie usługi ponad pomoc drogową dostarczamy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, lecz również 24h na dobę przez cały tydzień.Co zrobić by uzyskać pewność, że pomoc zapewni wam MegaHol?


Gdy wcześniej ktoś zapamięta sobie nasz numer to nie będzie na pewno jakiejkolwiek trudności by nas przywołać w chwili zaistnienia problemu. MegaHol dostarcza swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tutaj w Łomży. Praktykujemy takie rozwiązania z firmami rozporządzającymi flotą TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Szybki przyjazd na w rejon zajścia to jest to co na początek umożliwia kontrahentom trwała umowa. Zasługą stałej umowy będzie na pewno odpowiedniejsze przygotowanie do realizacji usługi, bowiem będziemy z pewnością znać rodzaj taboru swojego zleceniodawcy. Wyekspediujemy powiedzmy z góry skomponowany do zadania serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Ograniczenia niebezpieczeństwa strat przez zatwierdzenie z MegaHol umowy mogą dokonać rzecz jasna nie jedynie firmy z regionu Łomży, ale na identycznych zasadach firmy, których tabor często przemieszcza się w naszym obszarze. Fachowa pomoc drogowa pod ręką to luksus w momencie kolizji.


Holowanie z MegaHol to podróż po triumf!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: