LAWETA KAMIENNA GÓRA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KAMIENNA GÓRA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest wyłącznie następna firma. Ta inspirująca pomoc drogowa by użyczyć Tobie ochrony wyruszy natychmiast niemal jak Twój najbliższy przyjaciel. Zatem jak przyjacielowi możecie nam zaufać bowiem jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności.


Gdyby przytrafiła się Tobie kolizja czy awaria w strefie naszego Kamiennej Góry zadzwoń do przyjaciela, który jest niedaleko – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy bezzwłocznie. Przybędziemy z rzetelną brygadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na ulicy nie staną się dla nas trudnością Życzymy wam byście sprawnie przemierzali krajowe ulice, jednak rozumiemy, że zdarzają się przebite koła, silniki które nie mogą zaskoczyć, niespodziewane niedostatki paliwa w baku lub zniszczony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wtedy z radością dojedziemy aby skasować usterkę na miejscu zdarzenia. Natomiast jeżeli będzie wskazana autolawety, autoautolawety czy holowanie to jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. Możesz też brać pod uwagę współpracę w kwestii ubezpieczenia miejsca zdarzenia. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – stale jesteś w komfortowej sytuacji rozumiejąc, że dla nas nie jest to trudności. Zlokalizujemy którekolwiek miejsce oraz zapewnimy pomoc. A to dlatego, że znamy dowolną dróżkę na naszym gruncie.


Bezwzględnie zanotuj bądź zapamiętaj nasz kontakt do przyjaciela. W całym kraju może być ewidentnie przydatny. Kontakt na pewno jest czynny 24 godziny na dobę. Zjawimy się na miejscu – to pewne! I taka faktycznie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciele zasadniczo tacy są.


Ta pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance i darmowe usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli to nie kłopot przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Kamiennej Góry bezwzględnie jest zdecydowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone samochody najprędzej i najprościej da się przewieźć gdy w grę wkracza autolawety albo autoautolawety. Należy jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zakazane, więc w sumie to jedyny sposób z jakiego możemy tu skorzystać. W regionie Kamiennej Góry operujemy świetnie zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z profesjonalną kadrą. W garnitur flotylli wchodzi także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to podstawy solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego zabezpieczenia załadunku oraz transportu samochodu. Przez całą dobę zarówno awaryjny pojazd jak i jego podróżnych odwieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Jeśli stan samochodu to umożliwia i naturalnie przepisy w dowolnej chwili można zdecydować się na holowanie. Taki skład zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest ogromnym dylematem i my zdajemy sobie z tego sprawę, niesprawność pojazdu ciężarowego na trasie. Prawdziwy TIR może utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Jeśli taka usterka trwa za długo nierzadko trzeba zdecydować się na holowanie. W tych okolicznościach powinno się zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Specjalny sprzęt pozwala nam na holowanie dowolnego typu pojazdu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna paleta sprofilowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, pewnie i sprawnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Absolutnie nie ma dla nas mało przystępnych położeń, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wyciągnięcia. Chociażby TIR-a po incydencie drogowym wystawimy z wykopu oraz umieścimy na kołach.


Nie ma potrzeby aby gdzieś przechowywać artykuły dostarczane przez niesprawny samochód, gdyż zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz zaaranżować. Jesteśmy przygotowani na urządzenie ich przewozu w wskazane miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju przez całą dobę pilnuje kompetentna, wyspecjalizowana załoga. Każde zadanie dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w stanie przeprowadzić, bez względu na pogodę, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje awarii nieskomplikowanych w naprawie. Akurat nie może być problemem niewielka niesprawność nawet jeżeli udaremnia dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przebita opona bądź ubytek paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana błędnie zatankowanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to takie incydenty z którymi można się rozprawić na miejscu zdarzenia. W tym wypadku otwiera się pole na którym pojawić się potrafi nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta będzie nie zasadna. Sprawny dojazd to zaleta tego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w ofercie.


Mechanicy z kwalifikacjami to skarb jakim rozporządza mobilny serwis. Bez względu na markę i typ samochodu są w stanie skutecznie podjąć na poboczu przeróżne drobne naprawy.


Jeśliby telefon okazał się zajęty natychmiast oddzwonimy. Wiadomości, które powinny być nam konieczne to niuanse niesprawności, marka pojazdu i dokładna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu niewątpliwie w kilkanaście minut. Kompleksowe przystąpienie do wszelkich epizodów jest esencją naszego postępowania gdyż naszym kierunkiem jest w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych narzuca posiadanie profesjonalnego taboru, którym administrujemy to stąd świadczymy tę usługę. Nasza flota jest gotowa na przewóz potężnych maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, tym bardziej te potrzebujące szczególnej dbałości, też są w naszej ewidencji pojazdów, których transportu się podejmujemy. Do transportu wózków widłowych stosujemy zdecydowanie mniejsze samochody, ale nasi kierowcy są adekwatnie wyszkoleni do transportu niewielkich, ale ciężkich pojazdów. Podczas transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego branżowego zespołu pojazdów. Kiedy Masz problem z nietypowym ładunkiem, powiedzmy kłopotliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zapisuj się do nas.


Te usługi transportowe realizujemy na terenie naszego kraju i zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi rozporządzamy całkowitą, niezbędną dokumentację.Dlaczego my?


Ze względu na to że nie jest łatwo praktycznie dać gwarancję na udzielenie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, lecz PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Dlatego, że nasza mądrość to całość doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych fachowców z całego szeregu ośrodków. W doskonałej efektywności i jakości usług, jaką możemy państwu dzisiaj zaoferować w odpowiedniej cenie, widać zdecydowanie jak duży wpływ posiadał na to ten sposób postępowania.


Osobnej kalkulacji podlega każda usługa. Wycena uzależniona jest od następujących czynników: położenie zdarzenia, model samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar prac wykonanych na miejscu oraz czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik.


Nasze usługi utrzymują przystępne wyceny, ale są w stanie być nieodpłatne jeżeli Państwo mają optymalne ubezpieczenie Assistance względnie jeśli nasza usługa jest spowodowana wcześniejszą stłuczką do której doszło z winy osób trzecich i rzecz jasna koszty rozlicza się z OC sprawcy.W każdym przypadku o nas pamiętaj!

W sytuacji trudności Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na kontakt, gotowy do pomocy, czeka przyjaciel z Kamiennej Góry.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: