LAWETA MIKOŁÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIKOŁÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie postrzegaj nas niby firmę jakąś przypadkową spośród całego szeregu. Ta pomoc drogowa może być niby zaufany przyjaciel, który wyjedzie niezwłocznie żeby udzielić Ci ochrony. Zatem jesteś w stanie mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest przygotowany aby Tobie poradzić w jakichkolwiek okolicznościach.


Brałeś udział w kraksie ewentualnie miałeś usterkę w bliskiej odległości od Mikołowa? Prędko wybieraj numer do Wiseplace Sp. z o.o. Do przyjaciele który na pewno jest obok, a także dokładnie wie jakie czynności powinno się zrealizować aby dać sobie radę z problemami. Zjawimy się na miejscu błyskawicznie. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis i ekipę fachowców.


Drobne naprawy na szosie nie będą dla nas przeszkodą Stanie się dla nas przyjemnością dopomóc Ci w ekspresowej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w zmianie względnie wulkanizacji koła. Zawsze też jesteśmy przygotowani na okoliczność, że niezbędna będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Po dotarciu efektywnie wspomożemy ochronić przestrzeń zdarzenia. Na którejkolwiek ulicy, w każdym miejscu, w którymkolwiek zakątku – nie jest ważne gdzie utkwił Twój samochód. Znajdziemy jakiekolwiek stanowisko oraz udzielimy pomocy. Ponieważ znajdujemy się u siebie więc rozpoznamy tutaj każdą trasę.


Kontakt do przyjaciela uważnie zapamiętaj. Przypuszczalnie może być nieodzowny na obszarze całej Polski. Wybierz numer o którejkolwiek porze dnia lub nocy. Nadjedziemy szybko – bez wątpienia! Gdyż pomoc drogowa Wiseplace Sp. z o.o. istotnie tak działa. Przyjaciele właściwie tacy powinni być.


Potrafimy objąć Cię troską przez całą dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki oraz w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie usuniecie paliwa mylnie wlanego

Odnajdź detale! Przyjaciel z Mikołowa jest chętny do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety wchodzą w grę jeśli zakładamy szybki i łatwy model przewozu niesprawnych pojazdów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna możliwa technika ponieważ holowanie jest tu oficjalnie wzbronione. Wiarygodność gwarantują nam znakomicie wyposażone, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) i zawodowa kadra. W przebiegu załadunku i przewozu samochodów zabezpieczenie jest naszym celem. Całodobowo zarówno awaryjny samochód jak również jego pasażerów odwieziemy bezpiecznie na wskazane miejsce.


Niewykluczoną zmianę rodzaju zlecenia na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w każdej chwili o ile pozwalają na to paragrafy i stan pojazdu. Holowanie bezwzględnie jest niestety wolniejsze. Taki zespół samochodów nie ma prawa jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to dylemat gdy na drodze podlega usterce pojazd ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie niesprawności zwykle może być pretekstem do kłopotów na drodze. Jeżeli taka kolizja trwa za długo nierzadko pozostaje podejmować holowanie. Z tym problemem już mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i profesjonalnie.


Holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie jest dla nas dylematem. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna gama sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, pewnie i odpowiedzialnie przewozimy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe czy autobusy. Jest jasne, że nie ma dla nas mało dostępnych położeń, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wydobycia. Choćby TIR-a po incydencie drogowym wydobędziemy z wykopu oraz postawimy na kołach.


Możemy też zapewnić właściwy samochód do przewozu towarów transportowanych w unieruchomionym aucie. Pozbieramy, przepakujemy i przewieziemy zgodnie ze zaleceniem administratora ładunku.


Nad zagwarantowaniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa dyżur pełni 24 godziny na dobę wykwalifikowana, doświadczona kadra. Nie skupiają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w gotowości przeprowadzić każde zadanie i to w dowolnej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane w naprawie awarie bywają wielokrotnie. Akurat nie może być dylematem niewielka usterka nawet jeżeli udaremnia dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona bądź niedobór paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana źle wlanego do baku innego rodzaju paliwa to przypadki z którymi można się rozprawić na miejscu zdarzenia. Wywołuj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy wykonuje w terenie 24 godziny na dobę. Zleceń na lawetę trudno w tym wypadku się spodziewać. W 24 godzinnej ofercie pomocy jest także mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis dojedzie bardzo szybko.


Kadra, która obsługuje mobilny serwis charakteryzuje się dużym profesjonalizmem. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, bez względu na markę będą mogli się podjąć na drodze drobnych napraw w bardzo bogatym przekroju.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że nasz numer jest zajęty. Kilkunastu minut potrzebujemy na przyjazd na miejsce ale przez telefon potrzebujemy sprecyzować szczegóły niesprawności, markę pojazdu i naturalnie miejsce zajścia. Całościowe podejście do wszystkich przypadków jest esencją naszego zaangażowania gdyż naszym priorytetem jest w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw oczekiwań klientów dlatego też w palecie usług odnajdziecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki lub walce będą miały u nas umożliwiony dogodny transport. Transport maszyn rolniczych, także takich wielkich i oczywiście skomplikowanych, też istnieje w naszej propozycji. Nasza załoga jest szczegółowo przeszkolona między innymi do przewozu małych, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów na przykład wózków widłowych. Organizujemy ponadto usługi z obszaru transportu dłużycowego i towarów ponadnormatywnych. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba ciężki gruz.


Nie tylko w kraju, ale też i zagranicą prowadzimy te usługi. Rozporządzamy całkowitą dokumentacją konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Dlatego, że fachowa pomoc drogowa Wiseplace Sp. z o.o. jest czynna nie tylko w lokalnym rejonie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Dlatego, że reguły funkcjonowania w poszczególnych konfiguracjach formujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wyspecjalizowanych profesjonalistów z wielu ośrodków. W znakomitej efektywności, a także jakości usług, jaką możemy państwu dzisiaj zaoferować w korzystnej cenie, widać wyraźnie jak ogromny wpływ miał na to ten model działania.


Pojedynczej kalkulacji podlega każda usługa. W wycenie brane są pod uwagę: model samochodu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik i miejsce zdarzenia.


Jeśli zniszczenie nastąpi z winy osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy kraksy. Podobnie może być gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Ciągle o nas pamiętaj!

Na zgryzoty Pomoc drogowa Wiseplace Sp. z o.o. – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Mikołowa gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: