LAWETA ŁAZISKA GÓRNE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁAZISKA GÓRNE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z identycznej specjalizacji pracują porównywalnie, jednak… W nas odkryjesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa zawsze podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. Zatem będziesz mógł mu zaufać ponieważ przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wesprzeć w każdych okolicznościach.


Zdarzył się problem z samochodem właśnie niedaleko Łazisk Górnych? Wystukaj numer do Wiseplace Sp. z o.o. – do przyjaciela, który poradzi jak usunąć awarię oraz zaradzi skutkom kolizji. Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim kadrę fachmanów.


W naszej karierze nie było takiej niedogodności żebyśmy na trasie musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Reperacja czy zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek i pozostałe w sumie małe awarie z przyjemnością skasujemy dla Ciebie na miejscu. Natomiast jeżeli stanie się tak, że będzie wskazana autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie utrudniło jej przyjazdu. Masz gwarancję, iż rejonu zdarzenia nie porzucimy niezabezpieczonego. Nie ważne czy Twój problem z samochodem ma miejsce na autostradzie, trasie ekspresowej bądź na peryferyjnej ulicy dojazdowej. My oczywiście wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a w konsekwencji jak można Ci dopomóc. Droga gminna lub krajowa – na własnym obszarze rozpoznamy każdą spośród nich.


Zapamiętaj nasz telefon. Okaże się, że to numer do przyjaciela! W całej Polsce może być rzeczywiście potrzebny. Możesz telefonować o dowolnej godzinie. Przybędziemy z pomocą – bez wątpienia! Gdyż Wiseplace Sp. z o.o. gwarantowana pomoc drogowa, faktycznie taka jest. Przyjaciół znajduje się w biedzie.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance lub bezpłatne usługi z OC sprawcy

Jeżeli możesz przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Łazisk Górnych bezwzględnie jest zdecydowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Zepsute pojazdy najprędzej i bezproblemowo da się przewieźć kiedy w grę wkracza autolawety lub autoautolawety. Trzeba jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie wzbronione, więc to w sumie jedyny klucz z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Pewność dają nam znakomicie wyposażone, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych) i doświadczona załoga. Dzięki temu zawsze jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo transportu pojazdu i załadunku. Uszkodzony pojazd i wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę dowieziemy szybko i bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Jeśli stan techniczny samochodu na to zezwala i oczywiście przepisy kodeksu drogowego w dowolnej chwili można postanowić o holowaniu. Z prędkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie taki zestaw, holowanie więc bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to jest dylemat gdy na trasie awarii nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Ogromny TIR zdoła utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Wtenczas holowanie jest niejednokrotnie nieodzowne. W takim przypadku powinno się wezwać naszą pomoc drogową.


Specjalistyczny sprzęt umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek typu samochodu. Możemy solidnie oraz sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, a gwarantuje nam to wysokiej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy oraz sztywny hol. TIR w parowie sterczący do góry kołami, nawet wówczas kiedy zdarzy się to w trudno osiągalnym stanowisku, będzie przez nas wystawiony oraz ustawiony do pionu.


Jeżeli będzie pożądany transport towarów przewożonych przez niesprawny samochód również się takim kłopotem zainteresujemy i zaaranżujemy ich transport. Dowieziemy zgodnie z instrukcją, poprzednio organizując ewentualne sprzątanie oraz przepakowanie towarów.


Nad zagwarantowaniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa dyżur pełni 24 godziny na dobę wykwalifikowana, doświadczona kadra. Przez całą dobę, nie bacząc na warunki atmosferyczne, szerokie zaplecze pozwala nam wykonać którekolwiek zlecenie.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest awarii nieskomplikowanych do usunięcia. Takie bezproblemowe niesprawności, ale uniemożliwiające dalszą podróż to pospolite zjawiska. Brak oleju, paliwa czy czasami dolanie do zbiornika innego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zniszczone wycieraczki i wiele innych lekkich epizodów, które potrafią nas dosięgnąć w podróży. W takim przypadku 24 godziny na dobę można wezwać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta będzie nie konieczna. Na miejsce niesprawności serwis dotrze najszybciej, a w dużym wachlarzu usług jest również mobilny punkt wulkanizacji pracujący przez całą dobę.


Jakość jaką się odróżnia mobilny serwis to wyszkolona obsługa. Poziom drobnych napraw których mogą się podjąć na drodze, niezależnie od tego jak jest marka i typ samochodu, jest szczerze mówiąc olbrzymi.


Zatelefonować wystarczy tylko raz. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na dojazd, jednak przez telefon potrzebujemy sprecyzować detale awarii, markę samochodu i oczywiście rejon zdarzenia. Każdy epizod traktujemy wszechstronnie tak by w pełni wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Szeroka paleta usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym klientom zawiera także transport maszyn budowlanych. Bezpieczny transport jesteśmy w stanie umożliwić każdej ciężkiej maszynie drogowej. Na porządku dziennym jest również transport dużych maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych używamy zdecydowanie mniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są właściwie przeszkoleni do transportu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów. Dysponujemy taborem umożliwiającym przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i duży gruz.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz oczekiwać z naszej strony na sprawne i odpowiedzialne wykonanie tej usługi. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Dlatego, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Z tego powodu, że doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje zawodowców z wielu ośrodków łączą się w jednym miejscu. To dlatego faktycznie dowolną awarię naprawiamy tak sprawnie. Każdy samochód transportujemy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako właściwą.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy indywidualnie i każdą rozdzielnie wyceniamy. Kalkulując cenę kierujemy uwagę na: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, rejon zajścia, model pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych i przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Nasze zlecenia mają dobre wyceny, ale mogą też być bezpłatne jeżeli Państwo posiadają stosowne ubezpieczenie Assistance ewentualnie gdy nasza usługa jest podyktowana wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z nieuwagi osób trzecich i rzecz jasna koszty opłaca się z OC sprawcy.Dbaj!

Niezmiennie Pomoc drogowa Wiseplace Sp. z o.o. – przyjaciel z Łazisk Górnych zdecydowany do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: