LAWETA TUREK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TUREK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale ostatecznie jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde zamówienie. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się z zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to nasza flagowa usługa, natomiast warsztaty rozsiane po całej Polsce muszą być przygotowane na to żeby poradzić sobie z dowolnym zadaniem.


Zawsze może ci się przytrafić defekt na drodze. Gdy wydarzy się to w bliskości naszego miasta Turek wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie niezawodne rozstrzygnięcie. Zresztą nie musi się natychmiast holować auta. W naszych warsztatach rozporządzamy mobilnymi serwisami, jak również wyśmienicie wykwalifikowaną załogą. Miejsce zdarzenia na pewien moment będzie profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, a w tenże sposób wygospodarujemy czas i zminimalizujemy wydatek na usunięcie usterki.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z każdą usterką. Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało własną pewność siebie, ale dzisiaj to przekłada się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Absolutnie nie istnieją reguły, jednak często sporo hamujących dalszą podróż niesprawności okazuje się być trywialnymi usterkami, które po drobnej naprawie na miejscu zajścia powinny być precyzyjnie likwidowane przez nasze profesjonalne brygady. Pozwól, iż zajmiemy się także drobnymi naprawami na drodze, jakie paraliżują dalsza podróż, a niestety nie umiecie ich sami naprawić. Niech ci się tylko nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, gdyż na trasie także niewielka niesprawność potrafi okazać się niemożliwa do indywidualnej reperacji, tak więc wycieraczki i opony, brak paliwa ewentualnie nieodpalający napęd też momentami potrzebują naszej interwencji.


Oczywiście to ważne! Ty, być może dotarłeś do nas z odległego krańca Polski, ale jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Fakt, iż ze swoim defektem stanąłeś w miejscu zdarzenia niezrozumiałym dla ciebie do usytuowania nie będzie posiadał dla nas znaczenia gdyż znamy w tym miejscu każdy kąt. Jest awaria to musi się działać, godzina oczywiście nie jest kluczowa gdyż ważni powinni być przyjaciele gotowi do wykonania usługi, zatem możesz do nas zadzwonić o każdej porze. Powinieneś mieć wiedzę, iż możesz być naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas jeśli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie jest. Właśnie tak właśnie mamy.Zawsze jesteśmy zdecydowani do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Usługi w granicach Assistance , a także darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeśli ciągle czujesz obiekcje! Lecz tutaj w mieście Turek możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza infrastruktura lawet i autolawet jest przygotowana do przewozu dowolnego pojazdu. Jedną z form holowania może być samopomoc kierowców którzy przewożą auto, szczególnie auta osobowe przy użyciu liny holowniczej, tymczasem naszą radą jest zalecenie by zyskiwać w takim przypadku ekspertów.


Tę poradę warto wziąć na poważnie. Rzecz jasna najistotniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Również właściwy sprzęt, bowiem przeciętna linka holownicza umie stać się awaryjna. Zaś w sytuacji kiedy długie podróże coraz częściej podejmujemy autostradą ewentualnie trasą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, że na tych drogach holowanie na sto procent jest zakazane. Z tego powodu powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż dysponujemy i odpowiednim sprzętem i profesjonalną obsługą.


I nie trzeba przypominać, że w naszej infrastrukturze obecne są odpowiednie do tego lawety lub autolawety. Optymalny transport zapewnimy prędko w rejon wypadku i pewnie dowieziemy na wskazane miejsce i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta specjalizacja nas pociąga. Przewóz samochodów ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to domeny w których pożądamy być najdoskonalsi. Znaczącym krokiem do zrealizowania wymarzonego celu powinna być bogata oferta i marka profesjonalnych usług. Większość użytkowników dróg na pewno musiała mieć już możliwość spotkania z uszkodzonym na drodze TIR-em. Usterka na trasie dwupasmowej potrafi wyłączyć z ruchu jeden pas i być inspiracją długich korków. Analogiczne, lub prawdopodobnie gorsze efekty może taka awaria wywołać na pobocznej, ale aktywnej drodze. Więc błyskawiczna reperacja albo sprawny, profesjonalny transport takiego auta jest faktycznie znaczący.


W ofercie MegaHol znajdziecie holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i profesjonalny sprzęt pomocniczy, w tym oczywiście stosowny sprzęt do wydobycia dużego samochodu z parowu czy też ustawienia go na kołach. Trudno nie zauważyć, że na co dzień mamy spore możliwości frachtu wielkiego sprzętu w miejsce, w którym bezpiecznie, można dokonać nieodzownych remontów. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, cały wachlarz trudnych samochodów przywieziemy szybko oraz bezpiecznie przez całą dobę.


Ale marka naszych prac gwarantowana jest głównie przez doświadczoną kadrę czuwającą w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że nigdy na szczęście nie będą uzasadnione holownik i niskopodwoziówka. Faktycznie się wydarzy jeśli skutki awarii uda się skasować na w lokalizacji wypadku co, także na drodze szybkiego ruchu, prędko może wykonać wykwalifikowana załoga mobilnego serwisu.


Od niedużych reperacji motoru po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne rodzaje niesprawności. Zastęp mobilnego serwisu odjeżdża doskonale gotów do pracy dzięki wnikliwemu wywiadowi, który wykonujemy w czasie uznania zlecenia. Rzecz oczywista, że w sposób naturalny potrafi wyskoczyć coś niezaplanowanego i natychmiastowa reperacja nie będzie realna, jakkolwiek w tej sytuacji bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca jedynie na zlecenie.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas wyjątkowy incydent z tego powodu, że każda awaria jest odmienna. Klient ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności zdarzenia, jednakże my potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a następnie wyciągnąć stosowne wnioski, bowiem tak postępuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, wykorzystując wsparcie profesjonalnie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z takich konwersacji jedynie właściwe rady.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy dużą bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników dlatego wydało nam się normalnym zwiększenie własnej propozycji o przewóz ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych. To absolutnie świadoma decyzja, ponieważ czerpie z potencjału naszych doświadczonych kierowców i pojazdów, i tym samy minimalizuje koszty działalności tak wpływając na obniżenie opłat podstawowych prac.


Prędko przywieziemy na wybrane miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy w granicach naszego kraju i zagranicą. Łatwo też desygnować nam fracht towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


Wszystkie pojazdy i ładunki transportowane w ramach realizowanych przez nas usług są całkowicie u nas zabezpieczone, choć dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy przewozy. Przenigdy nie obciążamy swoich klientów przygotowaniem procedur i uzyskiwaniem certyfikatów koniecznych do realizacji zadanego transportu.Dlaczego my?

Toć czemuż to ma być nie? Jak się zdaje ma prawo być MegaHol. Zapewne zamierzamy być najlepsi, ale przecież nigdy nie chcemy by pozostali czuli się gorsi. Jest sporo pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zapewne każda realizuje swoje zlecenia.


Powinno się na pewno rozważyć to szerzej. Nasza profesjonalna siła bierze się z pajęczyny licznych oddziałów i dywersyfikacji sprzętu oraz taboru co może być trudne dla jednostkowego zakładu. Oczywiście to samo dotyczy wytrawnych kierowców oraz wyspecjalizowanych mechaników. Sieć oddziałów ulokowanych niedaleko wydarzenia, kooperując integralnie ze sobą posiada zdolność wysłania pomocy z wysoce dostosowaną do okoliczności załogą oraz stosownym sprzętem.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie dlatego i jesteśmy dumni, że wyznacza normę świadczenia naszych usług. Cała firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wysłanej obsady fachowców, którzy będą drużyną z lokalnego warsztatu, pewnie związaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie zaplecze.


Cennika nigdy nie potrzebujemy, ale powinniście liczyć na rozsądną cenę, często mniejszą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że wyceniamy usługi jednostkowo. Oczywiście wykonujemy potencjalne zamówienia z OC oraz Assistance i w tym przypadku zrealizujemy usługę bezpłatnie.


I to jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z miasta Turek, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: