LAWETA DOBRA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DOBRA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się uczciwie podkreślić, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co nie znaczy, że wzbraniamy się od wykonania innych zamówień, ba nawet przeciwnie gospodarując znakomicie zaopatrzoną bazą jesteśmy w stanie obsłużyć wiele zleceń równolegle. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się w taki sposób wykonać usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i stąd nie wycofujemy się z wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to nasza sztandarowa usługa, ale oczywiście warsztaty rozłożone po całej Polsce są przygotowane na to by dać radę sobie z każdym zadaniem.


Usterka pojazdu może zaskoczyć cię w każdej sekundzie w najmniej prawdopodobnym momencie. Optymalnym wyjściem wydaje się być wówczas zadzwonić do MegaHol, a szczególnie gdy przytrafi ci się taki przypadek w okolicy Dobra, bowiem to wiarygodna pomoc drogowa. Natomiast faktycznie holowanie samochodu może okazać się zbędne. Mobilny serwis to aktualnie bezwzględnie jest wręcz rutynowa usługa, ale jeśli do tego dołożymy wykwalifikowaną załogę to przyjedziemy do was z kompetentnym warsztatem. A w efekcie niesprawność będzie usunięta na miejscu zdarzenia.


U nas nie ma takiej awarii z jaką byśmy sobie nie dali rady. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, teraz upewnia nas w przekonaniu, że podejmujemy właściwe decyzje w toku finalizacji zdobytych zamówień. Naturalnie nie istnieją takie reguły, ale bez wątpienia zazwyczaj mnóstwo uniemożliwiających dalszą jazdę awarii okazuje się być prostymi wadami, które przy drobnej naprawie na miejscu zajścia mogą być precyzyjnie likwidowane przez nasze wykwalifikowane załogi. Pozwól, że zainteresujemy się również drobnymi naprawami na drodze, które utrudniają dalsza jazdę, a nie możecie ich sami skorygować. Nie odpalający silnik, wycieraczki, paliwo, opona lub całe mrowie kolejnych szczegółów, opanujemy dowolną drobnostką.


Pilnuj by mieć to wciąż w pamięci. Ty, całkiem możliwe, że dotarłeś tutaj z odległego końca Polski, jednak jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Bądź pewien, iż masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, w związku z tym nie denerwuj się, że nie kojarzysz w którym miejscu przebywasz my na pewno cię zlokalizujemy. Ściągaj nas o jakiejkolwiek porze dnia czy nocy. Powinieneś mieć wiedzę, iż masz prawo być naszym przyjacielem nawet wówczas jeżeli właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. Istotnie tak już mamy.Zawsze możesz kalkulować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC stłuczki i w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tutaj zaprezentowana w detalach czyli jesteś w stanie rozwiać wątpliwości. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć w każdym przypadku i wszędzie, natomiast przede wszystkim w naszym mieście Dobra.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą wszystkich naszych usług, natomiast jak wcześniej wspomnieliśmy jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą względnie autolawetą jakiegokolwiek pojazdu. Więc mimo, że popularną procedurą przejazdu zepsutego pojazdu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy kierowca, to właściwie polecalibyśmy skorzystać z specjalistycznej usługi.


Wydaje się być parę powodów dla jakich trzeba odczytać tą poradę serio. Kluczowe są doświadczenie oraz profesjonalizm istotne przy realizacji podobnej usługi. Zawodność pospolitych linek holowniczych kieruje czujność na sprzęt z którego należało by korzystać przy takiej usłudze. Dziś gdy nasze wyprawy w olbrzymiej mierze odbywają się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną informacją bezwzględnie jest fakt, że holowanie na tych trasach jest zabronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol dysponująca wytrawnymi zastępami, a także stosownym sprzętem do lawetowania powinna być najszczęśliwszym wyborem.


Mamy lawety lub autolawety dostosowane do transportu dowolnego rodzaju aut, a także podróżnych. W miejscu powstania zderzenia pojawimy się błyskawicznie zapewniając optymalny sprzęt do niezawodnego przewiezienia waszych pojazdów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka robota nas interesuje. Każdy planuje stać się najefektywniejszym w swojej branży, tymczasem my w przewozie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego stanu. W takim samym stopniu w klasie naszych usług jak i w bogatej palecie. Niesprawność Tir-a na trasie, tej sytuacji oczywiście nie życzymy nikomu, natomiast ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, tak się zdarza. Wykluczenie jednego pasa ruchu jest zdolne spowodować długie zatory nawet na szosie dwupasmowej. Rzecz jasna nie miejmy nadziei, iż będzie lepiej na peryferyjnych drogach bo bywają one bardzo ruchliwe, tymczasem niesprawność TIR-a jest w stanie je całkowicie zatkać. Powinno się więc zauważyć speców od reperacji bezpośrednio w terenie oraz profesjonalnego przewozu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do podnoszenia trudnych aut z dołu i pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Jak da się zauważyć mamy praktyczne możliwości transportu trudnego pojazdu w miejsce, w którym bezkolizyjnie, wolno dopiąć plan nieodzownych napraw. Szybko oraz bezawaryjnie dostarczymy pełen wachlarz kłopotliwych pojazdów w tym: ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych zespołach czuwa kompetentna załoga będąc także żyrantem naszej jakości.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nigdy nie będą celowe. Może wystarczy mobilny serwis, który w lokalizację wypadku przybędzie zasadniczo szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną podstawę awarii, choćby na drodze szybkiego ruchu.


Czy to będzie kwestia wulkanizacji opony , a może usługi przy drobnych wadach silnika, stale chcemy być na to gotowi. To po prostu zasługa analitycznego rekonesansu zrealizowanego podczas podjęcia zgłoszenia. Ma się rozumieć jesteśmy ubezpieczeni i na hasło oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu potrafi się okazać, że sprawna reperacja jest nie wykonalna.


Staramy się do wezwań podchodzić nadzwyczaj osobiście dlatego, że mamy doświadczenie, że każdy przypadek jest oryginalny. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich prośby i inspiracje. Nasi mechanicy, otrzymując poparcie doskonale wyposażonego zaplecza technicznego, uzyskują z tych konsultacji tylko właściwe wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w dyspozycji faktycznie szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z ofertą przerzutu wielkich maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Wbrew temu, iż akurat nie specjalizujemy się w podobnej dziedzinie transportu to pomimo tego faktu pośród drużyny znajdują się fachowcy, kierowcy z istotnym doświadczeniem i praktyką w identycznych frachtach, dlatego wykorzystujemy ich potencjał.


Absolutnie nie planujemy obostrzeń, w Polsce oraz zagranicą przywieziemy na wskazane miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Obiektem tejże usługi mogą pozostać także towary ponadnormatywne i przewozy dłużycowe.


Bezpośrednio pod naszą opieką są one zupełnie bezpieczne, ale i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Zawsze rozporządzamy kompletną specyfikacją potrzebną, aby świadczyć nasze usługi i dlatego zabezpieczamy się biorąc na siebie wszelkie formalności powiązane z transportem.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego nie? Czemu nie MegaHol? Zawsze pragniemy być najlepsi, jednak ostatecznie rzecz jasna nie potrzebujemy żeby pozostali odbierali się gorsi. Niewątpliwie sprawdzają się w pracy wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe chociaż jest ich w branży szczególnie dużo.


Zerknij na to wszakże odmiennie. Indywidualny zakład prawdopodobnie nie będzie operował naprawdę tak wielofunkcyjnym taborem i takim sprzętem jak grupa należąca do pajęczyny tworzącej się z wielu partnerów. Rzecz jasna nie odmiennie ma się sprawa z załogą o wysokich umiejętnościach i z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Funkcjonujemy niczym naczynie połączone, w którym wszelkie odziały oczekujące w strefie zajścia współdziałają ze sobą, aby na stanowisko wysłać całkowicie profesjonalnie zorganizowaną pomoc.


Właśnie w związku z tym sprawdza nam się znakomicie, jako podwalina oferowania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa platforma będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej grupy zawodowców, którzy będą ekipą z lokalnego warsztatu, prawdopodobnie powiązaną familijnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni mając takie wsparcie.


U nas nie posiadamy cennika gdyż każde zamówienie oceniamy indywidualnie, a to ma swoje odbicie w często niższych wycenach niż możecie się spodziewać. Zlecenia które regulujemy osobiście z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC lub Assistance akurat nie wymagają żadnych opłat klienta.


I oto jest MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Dobra, który zapewnia Ci spokojną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: