LAWETA KROSNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KROSNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Mamy skuteczną licencję na pomoc


Najwyraźniej potrzebujesz pomocy w strefie Krosna. Trafiłeś znakomicie. w okolicznościach awaryjnych, w przypadkach jakichkolwiek doświadczeń losowych na drodze, a nade wszystko w usługach holowania wszelakich samochodów poczynając od TIR-a przez pozostałe samochody ciężarowedostawcze, należymy do czołówki w tej domenie. Raczej nie można zaproponować więcej niż sto procent. Lawety zamówione w MegaHol gwarantują taki pułap klasy i bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Absolutnie nie powinieneś teraz czytać wszystkiego. Wystukaj numer do nas po pomoc drogową. Bliżej zaprzyjaźnimy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w chwili gdy akurat nie funkcjonujesz na „musiku”, a dopiero szukasz pewności. Ochrony w dalszym horyzoncie. w tej sytuacji zapraszamy Cię do konsultacji w przedmiocie profesjonalnej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które deklarują dużo więcej niż wyłącznie holowanie samochodów. Wirtualnej rozmowy, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Zacznijmy od zapytania:Kim staramy się być?


MegaHol zdecydował się na zespolenie znacznej ilości jednostkowych zakładów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Zdecydowanie nie świadczymy usług tylko TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, natomiast przy naszej specjalizacji chcemy być grupą uniwersalną pod względem przyjmowanych zleceń. Przewóz lawetą lub autolawetą i oczywiście holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli oraz skromniejszych pojazdów takich jak powiedzmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To jasne, że gdy profesją takiej firmy jest TIR to naturalnym powinno być dla niej równoczesne przejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Dysponujemy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które zezwalają nam na transport kłopotliwych maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Jakiś czas temu startowaliśmy od lokalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Systematyczny progres doprowadził MegaHol do zrealizowania pomysłu naszej sieci w Krośnie oraz w wielu dodatkowych lokalizacjach w Kraju, w których świadczymy profesjonalne, jakościowe usługi.


Powinno się o nas wspominać, gdyż niedługo będziemy na całym terytorium Kraju.Co takiego uzyskasz dzięki sieci MegaHol?


Rękojmię niezawodnego standardu oraz zaufania zleconych usług nieprzerwanie w ciągu 24h na dobę. w usługach holowania przypuszczalnie nie trzeba spodziewać się więcej? Cena, która w większości przykładów potrafi wywierać duży wpływ na wybór usługodawcy wcale nie musi być tak ważna przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. Polityka działania sieci MegaHol redukuje czas dotarcia w rejon zamówienia usługi. Platforma MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam oceniać odrębnie i kierować tam załogę właściwie przygotowaną do tej pracy. Nie możliwe by było dla nas dylematem posłanie do ciężkiego zlecenia paru mechaników, którzy na co dzień pracują w innych oddziałach, ale działających w ramach naszej sieci. Oddzielnie podejmująca zlecenia pomoc drogowa może mieć dylemat z zakończeniem wszystkich zleceń, jednak w MegaHol do wydostania TIR-a z wykopu przyjedzie podnośnik z jakiegoś punktu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a jeżeli potrzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie mamy zdolności sieci. Właściwie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o który ciężko by było małej, samodzielnie działającej firmie nie bacząc na to jak doskonałej jakości są jej usługi.Cena usługi jest kluczowa.


Zdecydowanie nie ma szablonu zdarzeń drogowych, jaki dało by się wprost przepisać na sztywny cennik usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich incydentów jest statystycznie za mało. w naszym przypadku początkowej symulacji kosztów usługi dokonuje dyżurny, który odbiera zlecenie. Poniektóre oczywiste zadania stosunkowo łatwo sprecyzować już przy wezwaniu. Jasne jest przecież jaki samochód będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin usługobiorcy, jaka okaże się potrzebna autolawety lub naczepa niskopodwoziowa, czy wskazany jest dojazd serwisu mobilnego itp. To wystarczy, żeby wstępnie policzyć wartość zamawianej usługi. Oczywiście na miejscu kolizji ma prawo się okazać nieunikniona korekta kalkulacji usługi. z góry jednak można założyć, że kalkulacja tej samej jakości usługi w naszej sieci będzie niższa niż u konkurencji. Zapewne jest jeszcze i kolejny bodziec skierowania się po taką usługę do Nas. Mianowicie opcja rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z szerokim wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Jakie usługi oferujecie oprócz holowania pojazdów?


 • Wachlarz usług MegaHol jest autentycznie znaczny dzięki działaniu w platformie.
 • Rzecz oczywista normą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Oferujemy przewóz poszkodowanych autolawetą posiadającą kolejne 6 miejsc dla pasażerów.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych pojazdów ciężarowychdostawczych, ale też osobowych.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a do auta osobowego.
 • Usługowy przewóz samochodów różnych wariantów.
 • Jednostkowe i długotrwałe umowy na przewóz maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
 • Fracht pojazdów niestandardowych, ale też również autobusów.
 • Usługa przewozu detali dłużycowych dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu.
 • Gwarantowane dla samochodu wydobycie go z trudno dostępnego terenu.
 • Dostarczenie na drodze paliwa i oczywiście innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, że kompletny tabor jakim operujemy jest oddany służbie pomocy drogowej, równoważnie dzięki istnieniu w sieci mamy luksus utrzymania gotowości z równoczesnym wykorzystaniem naszego sprzętu w usługach transportowych. Wszystko to zasługa liczby i rozpiętości posiadanego zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To być może jest osiągalne jedynie w sieci, gdzie wystarczy optymalnie zróżnicować stan posiadania indywidualnych, zrzeszonych w sieci oddziałów. Liczba zamówień, które jesteśmy wstanie prowadzić równolegle, bez utraty jakości, nieustannie rośnie w miarę rozbudowywania platformy na pozostałe okręgi. Wszystkie usługi ponad pomoc drogową dostarczamy na terenie całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, jednak również 24h na dobę każdego dnia.Jak zdobyć dla siebie taką pomoc?


Zdecydowanie zalecamy zadzwonić do nas w wypadku zaistnienia problemu, wcześniej zapisując sobie nasz numer. Zapewne na podobną porękę liczą zleceniodawcy flotowi i dla tego dla nich posiadamy zredagowaną korzystną umowę. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi prawdopodobni kontrahenci flotowi z jakimi podpisujemy stałe umowy na opiekę. Również tu w Krośnie. Ta umowa zobowiązuje nas do natychmiastowego przyjazdu w rejon wezwania co umożliwia nam sieciowa architektura. Dzięki platformie dotrzemy do was prawie momentalnie, a będąc przygotowanym na charakter taboru z którym zetkniemy się na miejscu sprawniej wykonamy potrzebną usługę. w sytuacji kolizji szkody mogą być poważniejsze kiedy liczy się czas. Wydajna akcja serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć decydujący wpływ. Istotne jest więc by ten serwis był zawczasu zaordynowany na obsługę taboru znanego kontrahenta. Grupa, która z nami podpisuje umowę rzecz jasna nie potrzebuje być regionalna, bo jeżeli jej flota często przemieszcza się w okolicy Krośnie po co mają ryzykować kłopoty z potencjalną potrzebną pomocą? Gwarantowana pomoc drogowa pod ręką to luksus w chwili usterki.


MegaHolHolujemy w granice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: