LAWETA IWONICZ-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych IWONICZ-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona działa zawsze dla Was. Dzień dobry!


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w jakimi warto poszukiwać usługi pomocy drogowej w okolicy Iwonicz-Zdrój, w chwili awarii samochodu lub innego zdarzenia losowego, a w szczególności w kwestii holowania TIR-a, specjalistycznego auta ciężarowego ewentualnie dostawczego. Sto procent. Tak pewna jest rękojmia klasy i bezpieczeństwa usług przeprowadzonych lawetą zamówioną w MegaHol i to przez 24h na dobę.


Jeżeli to usterka wybierz nasz numer niezwłocznie. w tym momencie co zrozumiałe nie trać już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się później poznać lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak kiedy szukasz bezpieczeństwa zanim może być już po zajściu. Wypracowania stałej gwarancji pomocy w przyszłości. Zatem skoro zamierzasz zaznajomić się z różnorodną paletą usług, akurat nie wyłącznie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zakładów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zapraszamy do rozmowy. Wirtualnej konwersacji, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Na początek oczywiste pytanie:Z kim jest ta rozmowa?


MegaHol pod swoje skrzydła przyjął wielką liczbę zakładów, które zajmują się ciężarową pomoc drogową, ale zdecydowanie nie ograniczają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, ale swoje usługi dostarczają na rzecz wszystkich pojazdów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla samochodów osobowych, a także innych pojazdów. Od skromniejszych pojazdów, załóżmy kładów czy popularnych skuterów po fracht lawetą lub autolawetą samochodów osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Samorzutną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach jest dostarczanie usług w zakresie frachtu kłopotliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, gdyż w firmowej dyspozycji są odpowiednie lawetynaczepy niskopodwoziowe. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej były trudne, natomiast dzisiaj zadowoleni być możemy z poszerzenia naszej działalności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Aktualnie warto skorzystać z naszej kompetentnej pomocy również w Iwonicz-Zdrój i w wielu kolejnych nowych miejscach Polski.


W przyszłości zdecydowanie zawsze na całym terytorium Kraju.Co przynosi platforma konsumentom?


Usługę o pewnej marce i bezpieczeństwie w trakcie 24h na dobę. Jeżeli mówimy o holowaniu jest to najcenniejsza deklaracja. Wycena, która w części przypadków potrafi wywierać znaczny wpływ na wybór usługodawcy akurat nie jest tak ważna przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon zamówienia w przypadku platformy MegaHol jest znacząco krótszy niż średnia. Drużyny MegaHol są w każdym przypadku znakomicie przygotowane do realizacji konkretnego zamówienia pomocy drogowej, bowiem dzięki sieci potrafimy przygotować kadrę najlepiej dobraną ze wszystkich dostępnych do działania na tym terenie. Pojawiają się awarie wymagające wszechstronnych mechaników ewentualnie, co dokładnie u nas jest możliwe, kilku profesjonalistów z różnorodnych specjalizacji. Chociażby specjalistyczną ekipę serwisu mobilnego oraz specjalny ciągnik siodłowy, który na przykład wydobędzie TIR-a z dołu, a także przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Korzystanie z odpowiedniego sprzętu w ogromnej mierze określa możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć dostarcza nam tą dostępność, o którą ciężko jest małym, indywidualnie działającym zakładom.


A może jest prosty cennik usług?


Pomoc drogowa to trudny przedmiot do zdefiniowania stabilnej ceny za usługę tym bardziej, że za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są wcześniej nieprzewidywalne. Tu podstawą jest wstępna kalkulacja usługi przygotowana podczas otrzymywania zamówienia. Niektóre niezbędne zadania można sprecyzować właściwie przy wezwaniu. Wiadomo wszakże jaki pojazd będziemy transportować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka będzie faktycznie potrzebna autolawety ewentualnie naczepa niskopodwoziowa, czy wskazany jest przyjazd serwisu mobilnego itp. Takie szczegóły umożliwią sprawną kalkulację początkowych kosztów usługi. Niełatwo natomiast uniknąć poprawki kalkulacji w przypadku wydarzeń losowych, dlatego każdorazowo trzeba uwzględniać taką perspektywę. Zdecydowanie jednak moc sieci polega również na tym, że wyceny za poszczególne usługi spadają, dlatego raczej będą konkurencyjne względem cenników małych operatorów. MegaHol ma też zatwierdzone umowy z silną reprezentacją ubezpieczycieli co umożliwia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Obok holowania auta o jaką pomoc można się do MegaHol zwrócić?


 • MegaHol dzięki platformie posiada ogromny wachlarz usług.
 • Rzecz oczywista zasadą jest pomoc drogowa w formie holowania i lawetowania.
 • Przerzut autolawetą również podróżnych, do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy czynny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi oraz dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Dostępna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszystkich rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Przewóz wszelkich aut jako usługa dla przedsiębiorców i konsumentów prywatnych.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Transport autokarów i niekonwencjonalnych pojazdów.
 • W ramach nie tylko stałych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
 • Bezawaryjne dla auta wyciągnięcie go z trudno dostępnego miejsca.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu w terenie brakującego paliwa czy innych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, iż kompletny tabor jakim dysponujemy jest poświęcony usłudze pomocy drogowej, jednak dzięki działaniu w sieci mamy komfort podtrzymania gotowości z jednoczesnym użyciem naszego sprzętu w usługach transportowych. Platforma umożliwiła nam zdywersyfikować aktywa konkretnych warsztatów w ten sposób, że dziś dysponujemy znaczną ofertą sprzętu co pozwala nam na szeroki repertuar dodatkowych usług. Ilość usług, jakie jesteśmy wstanie realizować równocześnie, bez utraty jakości, nieustannie przyrasta w miarę rozwijania sieci na kolejne okręgi. Wszystkie specjalne usługi dostarczamy na w granicach całego kraju oraz Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.W jaki sposób zdobyć gwarancję, że pomocy udzieli wam MegaHol?


Jedyne co potrzeba to mieć nasz telefon pod ręką, reszta to nasza podstawowa, łatwa do przewidzenia reakcja na zarejestrowanie wezwania. MegaHol świadczy swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi ma prawo ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi potencjalni kontrahenci flotowi z którymi parafujemy długoterminowe umowy na obsługę. Również tu w Iwonicz-Zdrój. Natychmiastowy przyjazd na miejsce kolizji to jest to co w pierwszym rzędzie zapewnia zleceniodawcom stała umowa. Sprawna reakcja, która w współczesnych czasach rośnie do rangi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie może kończyć się kosztem jakości tychże, w związku z tym znajomość taboru swoich stałych kontrahentów ma tak duże znaczenie dla efektywności naszych usług. Chociażby serwis mobilny. Gdy jest uprzednio przygotowany do pracy z rozpoznanym taborem to zdecydowanie rośnie i sprawność i jakość usługi, a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe straty klienta. Jeżeli wasza instytucja działa w regionie Iwonicz-Zdrój to umowa z nami zdaje się być zrozumiała, ale firmy spoza regionu, których samochody poruszają się w tej dzielnicy kraju raczej często, także parafują z nami umowy obniżając zagrożenie strat. w razie kolizji dobrze utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


HolowanieMegaHol – rozsądna droga do spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: