LAWETA STASZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STASZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy szczerze zaakcentować, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to nie oznacza, iż odmawiamy realizacji odmiennych zamówień, ba wręcz przeciwnie dysponując kompletnie wyposażoną infrastrukturą jesteśmy w stanie obsłużyć kilka zamówień jednocześnie. Absolutnie nie traktujemy was tak jak klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy tylko z tego powodu, że jeżdżą mniejszym samochodem. Zaznaczamy to, że naszą profesją jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce muszą być tak wyposażone aby sprostać każdemu zleceniu w optymalny sposób.


Niesprawność samochodu potrafi zdziwić cię w każdej sekundzie w prawie nie prawdopodobnym etapie podróży. Usterka może wam się przytrafić w okolicach Staszowa, jednak to nic ponieważ i tutaj posiadamy swój zespół, zatem zwyczajnie wybierz numer do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji bardzo prędko. Choć praktycznie holowanie auta bywa nieuzasadnione. Zawsze może się okazać, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną kadrą. Nasze czynności na miejscu wydarzenia przywiodą do szybkiego naprawienia awarii.


Dowolną niesprawność zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach usunąć Osobiste nastawienie na poziomie przeprowadzenia każdej usługi zapewnia pozytywne wyniki, dlatego pilnujemy się tych zasad zawsze dla waszej satysfakcji. Niewątpliwie nie istnieją takie reguły, jakkolwiek generalnie mnóstwo uniemożliwiających dalszą podróż niesprawności okazuje się być prostymi usterkami, jakie po drobnej naprawie w rejonie zdarzenia mogą być efektywnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane drużyny. Zezwól, iż zainteresujemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza jazdę, a nie możecie ich sami skorygować. Nie uruchamiający się napęd, wycieraczki, paliwo, opona oraz całe mrowie niezależnych drobiazgów, zajmiemy się jakąkolwiek bagatelą.


Nie myśl o tym, jednak miej to na uwadze. Ty, być może dojechałeś tutaj z dalekiego końca Europy, jednak my jesteśmy u siebie. Przypadek, iż ze swoim kłopotem utknąłeś w lokum niezrozumiałym dla ciebie do rozpoznania nie będzie przedstawiał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy w tym wypadku dowolny zakątek. Wymagasz interwencji to dzwonisz, rzecz jasna nie ma znaczenia o której porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku przez pełną dobę. Przyjedziemy na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że tacy powinni być przyjaciele.24 godziny na dobę będziesz mógł Nasza pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance lub darmowe usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeśli wciąż czujesz wątpliwości! Ale na przyjaciół ze Staszowa jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało wolno nam powiedzieć, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, aczkolwiek nie ma żadnych przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub autoautolawetymi transportować jakiś inny charakter samochodów. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się każdy kierowca używając linki holowniczej, my jednak zachęcamy by zawsze w podobnych sytuacjach korzystać z zawodowców.


Tą poradę powinno się wziąć na serio. Podczas holowania niezwykle istotne wydają się być doświadczenie i kompetencje. Dodatkowo właściwy sprzęt, ponieważ zwyczajna linka holownicza umie bywać awaryjna. Zaś w sytuacji gdy odległe trasy coraz częściej podejmujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, że na takich drogach holowanie na sto procent jest zabronione. Stąd warto wyszukać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i stosownym sprzętem i fachową kadrą.


Nawet nie ma potrzeby informować, że w stałej bazie znajdą się stosowne do tego lawety czy autolawety. W rejonie lokalizacji kolizji pojawimy się bardzo szybko zapewniając optymalny sprzęt do bezawaryjnego odtransportowania waszych samochodów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto jest nasz żywioł. Naszym celem jest móc być najskuteczniejszym w przerzucie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Świetna oferta plus pewność wysokiej marki własnych prac jest ważnym etapem w kierunku spełnienia tego finału. Usterka Tir-a na szosie, takiego zdarzenia nie zazdrościmy nikomu, natomiast przecież jak rozumiemy, tak się może zdarzyć. Gdy z powodu usterki na jezdni dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to wiadomy jest zator, być może na parę kilometrów. Bliźniacze, bądź na pewno przykrzejsze skutki jest w stanie taka kolizja wywołać na drugorzędnej, jakkolwiek aktywnej trasie. Więc to jest powód dla jakiego doceniać powinno się błyskawiczne, kompetentne poprawki na miejscu powstania zderzenia, a także kompetentny przerzut takich pojazdów.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz koniecznym sprzętem pomocniczym takim, który wspiera wydobycie trudnego TIR-a z wykopu oraz ustawienie go na kołach. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a potrafimy więc solidnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy potrafili go bezkolizyjnie naprawić. Uciążliwe samochody każdego typu takie jak zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, możemy przez całą dobę dostarczyć szybko i bezpiecznie.


Ale bez wątpienia jakość naszych prac zabezpieczona jest przede wszystkim przez zawodową załogę pełniącą dyżur zawsze w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że holownik no i niskopodwoziówka nawet nie będą zasadne. Być może wystarczy mobilny serwis, który w okolice kolizji przybędzie istotnie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie wyeliminują przyczynę niesprawności, chociażby na drodze szybkiego ruchu.


Od niedużych reperacji napędu po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne rodzaje usterki. Najczęściej udaje się wcześniej określić przyczynę awarii i w związku z tym przeprowadzamy obszerny rekonesans podczas podejmowania zlecenia, w ten sposób nasi mechanicy wyruszają w zasadzie przygotowani. Regularnie istnieje możliwość zamówienia lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na wypadek gdyby szybka reperacja okazała się niewykonalna.


Przedkładane przez nas niezależne podejście do zamówień wywodzi się z faktu, iż awarie choć analogiczne zazwyczaj pozostają nadzwyczaj różnorodne. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy sugestie, bo przecież zawsze są naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Jesteśmy wstanie tak robić dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam absolutny luksus funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Swoją ofertę usług rozbudowaliśmy o transport dużych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych bowiem różnorodna baza lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozwiązanie bez uszczerbku dla kluczowych zleceń. Idealne użycie potencjału obsady minimalizuje całkowite nakłady na działalność, no i tym samym zmniejsza cenę usługi dla konkretnego klienta, zdecydowanie było by zadziwiające gdybyśmy tegoż potencjału nie dostrzegli.


Kombajny, koparki, walce drogowe, pikapy i busy, aż do trudnych choć małych wózków widłowych, wszelkie pojazdy jesteśmy wstanie przewieźć na terenie Polski lub zagranicę. Można oczywiście zlecić nam przewóz towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


Zawsze jesteśmy przekonani do firmowych kierowców jak również sprzętu z jakiego korzystają, nie mniej każdorazowo wszystkie transporty są ubezpieczone. Absolutnie nie zarzucamy swoich kontrahentów przygotowaniem formalności i uzyskiwaniem atestów nieodzownych do finalizacji zleconego transportu.Dlaczego my?

Ponieważ akurat nie znajdziesz sobie takiego argumentu, ażeby teraz nie. Niech będzie, że MegaHol. Próbujemy sobie w tym miejscu wypisywać, że to my jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto tak pisze rzecz jasna nie deprecjonuje umiejętności innych. Jesteśmy pewni, że jakiekolwiek pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe spisują się bardzo dokładnie.


Ważne jest jeszcze odmiennie na to zagadnienie zerknąć. Nasza firmowa energia tkwi w platformie licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu czy taboru co może być trudne dla pojedynczego zakładu. Rzecz jasna nie zmiennie tak samo ma się sprawa z kadrą o odpowiednich kompetencjach czy z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Platforma oddziałów położonych blisko zajścia, współpracując nierozerwalnie ze sobą ma możliwość skierowania pomocy z wysoce przystosowaną do okoliczności załogą oraz stosownym sprzętem.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, jaka stanowi podwalinę dostarczania naszych usług legitymizuje się właśnie w związku z tym. Nasza firmowa pajęczyna jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej obsady specjalistów, którzy będą załogą z niewielkiego zakładu, pewnie powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą spokojni mając takie zaplecze.


Nierzadko opłaty za zlecone nam usługi są niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż u nas nie opieramy się na taryfikatorze, bo szacujemy każde zamówienie jednostkowo. Prace które fakturujemy osobiście z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC ewentualnie Assistance nigdy nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


MegaHol, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być dokładnie taka. Liczący na Twój telefon przyjaciel ze Staszowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: