LAWETA OLEŚNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OLEŚNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba rzetelnie podkreślić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie zakłada, że wzbraniamy się od realizacji innych zleceń, ba wprost przeciwnie gospodarując kompletnie wyposażoną infrastrukturą potrafimy obsłużyć parę zamówień jednocześnie. Więc właściwie nie zwracamy uwagi na gabaryt samochodu bowiem nasi kontrahenci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i pragniemy, by nasze uczynki wzmacniały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w biedzie. Jesteśmy przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w takim samym stopniu jak i innych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce zawsze są adekwatnie wyposażone.


Niestety nie warto czekać na szczęście, iż w podróży przegapią nas awarie auta. Jeśli wydarzy się to w bliskości naszej OleśnicyOleśnicy dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie niezawodne rozstrzygnięcie. Należy zadać jeszcze pytanie – Czy jest oczywiste, że w ogóle należy pojazd holować? W momencie otrzymywania zamówienia w każdym przypadku przeprowadzamy wywiad na temat problemów, które was napotkały i może się zdarzyć, że ta interwencja zamknie się na pomocy mobilnego serwisu, tym bardziej, iż kierujemy wykwalifikowaną załogą. A w rezultacie awaria zostanie wyeliminowana na miejscu zdarzenia.


Jakąkolwiek awarię zawsze jesteśmy w stanie usunąć Dobre nastawienie do realizacji każdej pracy pozwala na pożądane rezultaty, dlatego trzymamy się tych zasad zawsze dla waszej satysfakcji. Nierzadko jest tak, iż pospolita niesprawność uniemożliwia dalszą drogę, jednak dla pomocy drogowej drobna reperacja praktycznie w rejonie zdarzenia nie powinna być problemem. Zawsze jesteśmy dyspozycyjni by zająć się każdą błahostką tak samo czy to może będą wycieraczki albo raczej nieodpalający napęd, rozerwana opona czy niedobór paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to załatwimy.


Postaraj się by to mieć w pamięci. My zawsze jesteśmy z okolicy, dlatego kiedy nie umiesz wyjaśnić gdzie masz awarię absolutnie nie musisz się niepokoić. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w tym mieście wszystkie zakątki i odszuka cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Oczekujesz interwencji to dzwonisz, co zrozumiałe nie istotne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele czuwają przez pełną dobę. Przyjemnie jest mieć przyjaciół na jakich zawsze można polegać tak oddanych jak pomoc drogowa MegaHol. Tacy zawsze jesteśmy.Możemy objąć Cię kuratelą przez całą dobę:

  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji , a także w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co obejmuje kompletna propozycja skoro dalej nie masz ufności. Na przyjaciół jesteś w stanie czekać w każdym przypadku i wszędzie, a tym bardziej w tym Oleśnicy.AutolawetyAutoautolawety 24h

Istotą naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza infrastruktura lawet i autolawet na sto procent jest gotowa do przewozu jakiegokolwiek samochodu. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się nawet nie doświadczony kierowca używając linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie doradzalibyśmy w podobnych sytuacjach sięgać po specjalistów.


Funkcjonuje niemało względów dla jakich warto odczytać tą radę poważnie. Naturalnie najistotniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Nadzwyczaj ważny jest sprzęt z jakiego w tej sytuacji korzystamy gdyż prosta linka holownicza nierzadko bywa zawodna. Trzeba również pamiętać, że holowanie tego typu na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Dlatego powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i stosownym sprzętem i rzetelną załogą.


Zatem nie musimy podkreślać, iż w naszej dyspozycji znajdą się odpowiednie do tego lawety czy autolawety. O każdej godzinie potrafimy, dość prędko przywieźć w rejon kolizji niezbędny tabor i bezawaryjnie dowieźć i pojazd i pasażerów do wybranego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto naturalnie nasz jedyny żywioł. Naszym priorytetem jest móc być najlepszym w transporcie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w wartości własnych usług jak też w różnorodnej propozycji. Z popsutym TIR-em blokującym jezdnię spotkał się przypuszczalnie nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Jeśli w sytuacji zdarzenia na szosie dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to realny jest korek, nawet na parę kilometrów. Ale nie sądźmy, iż będzie spokojniej na bocznych drogach bo bywają one bardzo często uczęszczane, tymczasem usterka TIR-a potrafi je całkowicie zablokować. Z tego powodu tak ważny jest błyskawiczny , a także specjalistyczny przerzut takiego samochodu, lub bardzo szybka jego reperacja praktycznie w miejscu zderzenia.


Wszystkim co niezbędne do likwidacji takich strat rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do akcji dodatkowych. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a możemy zatem efektywnie przewieźć w miejsce gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie zreperować. Pełny kalejdoskop dokuczliwych aut: Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, szybko i bezawaryjnie, przez całą dobę, przywieziemy pod zdefiniowany adres.


Umożliwia to również kompetentna kadra, która trzymając dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może holownik oraz niskopodwoziówka nawet nie będą potrzebne. Usterkę są w stanie skasować mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia dotrze zasadniczo prędzej.


Czy może to okaże się usługa wulkanizacji opony czy też pomocy przy nieznacznych wadach napędu, stale chcemy być na to gotowi. To po prostu rola gruntownego rekonesansu wykonanego w czasie przyjęcia zlecenia. Rzecz jasna każdorazowo potrafi wyskoczyć coś nieoczekiwanego i błyskawiczna naprawa nie może być możliwa, jednakże w tej sytuacji natychmiast podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca jedynie na zgłoszenie.


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas specjalny przypadek ponieważ każda awaria jest inna. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, reagujemy na porady, dlatego, że są naszymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Jesteśmy wstanie tak pracować bo czujemy luksus wsparcia profesjonalnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze posiadamy dostatecznie dużo, w związku z tym zdecydowaliśmy się na rozwinięcie naszej profesjonalnej propozycji usług o przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. To prawda, że w tej gałęzi transportu nie specjalizujemy się, jakkolwiek kiedy wśród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z właściwym doświadczeniem nie wolno nie wykorzystać takiego potencjału.


Transportujemy na terenie Polski i zagranicę różne maszyny począwszy od kłopotliwych mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Ponadto wyroby w formie ładunków ponadnormatywnych czy też przewozów dłużycowych będą mogły być obiektem naszej usługi.


Regularnie ubezpieczamy frachty jednak jesteśmy spokojni, że w naszych rękach muszą być bezpieczne. Jakiekolwiek procedury również papiery potrzebne do specyfikacji powiązanej z wykonywaną przez nas usługą, regularnie bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Tylko dlaczego akurat nie? Niech, więc będzie, że MegaHol. Akurat nie potrzebujemy odejmować umiejętności innym, ale też nikt tego rzecz jasna nie robi pisząc, iż jest najlepszy. Jesteśmy pewni, iż potencjalne pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe pracują niezmiennie profesjonalnie.


Prosimy zwróć na to uwagę patrząc z trochę nowej perspektywy. Nasza sieć warsztatów to grupa koncentrująca znaczną ilość kooperantów, a to gwarantuje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej rozległy zespół pojazdów niż możliwość pojedynczego warsztatu. W sprawie kadr firmowa sieć też posiada wyższość nad pojedynczym warsztatem, nawet wówczas jeśli pracują tam doskonali fachowcy. Sieć warsztatów ulokowanych nieopodal kolizji, współpracując ściśle ze sobą posiada zdolność skierowania pomocy z wysoce dobraną do sytuacji załogą i odpowiednim sprzętem.


Podwalinę oferowania naszych usług definiuje zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie dlatego. Do zamówienia dotrą doskonali profesjonaliści, pewnie z małego rodzinnego warsztatu, ale będą mieli na wysuniecie ręki dostęp do współpracy wielkiej firmowej platformy.


Nigdy nie potrzebujemy cennika bo dowolne zamówienie wyceniamy jednostkowo, tymczasem takie podejście ma swoje odzwierciedlenie w często niższych stawkach niż możecie się spodziewać. Wezwania z OC oraz Assistance realizujemy w ramach ubezpieczenia.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie wyłącznie. Przyjaciel z Oleśnicy, który każdorazowo pojawi się w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: