LAWETA DZIAŁDOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DZIAŁDOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na firmowym portalu


Słusznie, że w tym miejscu się znalazłeś! To najlepsze miejsce w rejonie Działdowa do którego mogłeś dotrzeć. Pomagamy w wszelkich przypadkach losowych, jakie mogą przytrafić się na drodze. Skasujemy każdą niesprawność. Skutecznie pomożemy w holowaniu TIR-a lub pozostałych aut ciężarowych lub dostawczych. Absolutnie nie można zaoferować więcej niż sto procent. Lawety zamówione w MegaHol gwarantują taki stopień jakości i zaufania przez 24h na dobę.


Nie powinieneś teraz czytać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc. Lepiej poznamy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli jednak dysponujesz czasem i masz chwilę, więc znalazłeś się na tej stronie gdyż potrzebujesz zabezpieczenia. Oczekujesz w dalszym horyzoncie całkowitej gwarancji wysokiej próby pomocy. w takim razie to może być odpowiedni czas na rozpoczęcie konwersacji. Możesz nabrać pewności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo profesjonalnej ofercie daleko pełniejszej niż usługi holowania. Teraz będzie to konwersacja wirtualna, lecz z przyjemnością porozmawiamy z Tobą telefonicznie względnie osobiście.


Zainicjujmy tę rozmowę od zapytania:Z kim ten dialog?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele zakładów, które zdecydowały się pod naszym szyldem zjednoczyć osobiste oferty w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie oferujemy usług tylko flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie uzupełniamy naszą paletę usług. Zdecydowanie nie narzucamy sobie granic dlatego lawetujemy i niewielkie pojazdy i motocykle, holujemy auta osobowe oraz oferujemy przewozy lawetą względnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją jest TIR, a generalnie pojazdy ciężarowe, zatem naturalną koleją rzeczy w profilu naszych usług znalazł się także przewóz maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których frachtu mamy w sieci stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były proste, natomiast dzisiaj dumni jesteśmy z rozwinięcia niewielkiej początkowo działalności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Dzisiaj jest możliwość by nas odszukać także w Działdowie, ale też w wielu innych miejscach w Kraju, gdzie w każdym przypadku otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


Trzeba o nas myśleć, gdyż niedługo będziemy na całym terytorium Kraju.Co takiego daje platforma kierowcom?


Usługę o niezawodnej jakości i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. To chyba najwyższa wartość usługi holowania jakiej może spodziewać się klient? Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie duży wpływ na wybór usługodawcy, jednak w wypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Polityka funkcjonowania sieci MegaHol ogranicza czas przybycia w rejon przywołania usługi. Platforma MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam rozpatrywać jednostkowo i ekspediować tam załogę najlepiej dopasowaną do tej pracy. Przytrafiają się usterki wymagające wszechstronnych ekspertów lub, co faktycznie u nas jest możliwe, kilku fachowców z odrębnych specjalności. Choćby ekstra brygadę serwisu mobilnego i specjalny ciągnik siodłowy, który wyciągnie TIR-a z rowu, a zarazem przyślemy lawetę o stosownych parametrach. w zasadzie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o który niełatwo by było lokalnej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak doskonałej jakości są jej usługi.Cena usługi jest kluczowa.


Nie ma schematu sytuacji drogowych, który można by jakoś przenieść na sztywny cennik usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich przykładów jest statystycznie za mało. Standardem w MegaHol jest sytuacja, że nasz dyspozytor orientacyjnie określa cenę z usługobiorcą. Właśnie wtedy wiemy dość dobrze jak daleko jest do rejonu kolizji, jakich prac będziemy potrzebowali się podjąć na stanowisku, na jaką odległość trzeba będzie transportować konkretny pojazd, czy trzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki typ lawety, lub naczepy okaże się nieodzowny. Dyspozytor będzie wiedział jakie powinien zadawać pytania, a takie informacje dostarczą mu wszystko co jest potrzebne do orientacyjnej symulacji kosztów. Lecz w przypadku doświadczeń losowych jest jak najbardziej realna korekta kalkulacji dosłownie na miejscu zdarzenia. Sieć ma jak się okazuje dla ostatecznej wartości usługi duże znaczenie, bo jak to bywa przeważnie w takich przykładach pomaga zredukować łączne koszty, a w związku z tym zamykającą wycenę. MegaHol ma także poświadczone umowy z silną reprezentacją ubezpieczycieli co udostępnia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Jakie usługi polecacie obok holowania pojazdów?


 • Na skutek działania w platformie repertuar usług MegaHol jest ogromny.
 • Holowanielawetowanie aut jest podstawą naszej oferty.
 • Awaryjny transport pasażerów autolawetą do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych ze szczególnym dostrojeniem na TIR-y. Jednocześnie kompletna obsługa aut dostawczych, ale także i osobowych.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a do osobówki.
 • Przewóz wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak i samochodów osobowych.
 • Usługa przewozu maszyn drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
 • Transport autobusów i niestandardowych pojazdów.
 • Przewóz dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu.
 • Sprawne i bezawaryjne dla samochodu uwalnianie go z pobocza, dołu, pola czy nietypowego ciężko dostępnego miejsca.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio w terenie.

Taki komfort całkowitej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym oferowaniu usług przewozowych umożliwia nam struktura sieci w jakiej pracujemy. Sankcjonuje nam to liczba i oferta lawetautolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnym zastosowaniu. Skuteczność platformy przenosi się także na sposobność otwarcia całego szeregu zleceń równocześnie absolutnie nie trącąc przy tej okazji na jakości i bezpieczeństwie realizowanych prac. Wszystkie ponadplanowe usługi oferujemy w granicach całego kraju i zagranicą na obszarze Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Jak zdobyć sobie tę kompetentną interwencję?


Zasadniczo zachęcamy zadzwonić do nas w wypadku takiej potrzeby, przedtem zachowując sobie nasz numer. Jesteśmy otwarci na trwałe umowy zapewniające udział MegaHol w usługach pomocowych co szczególnie legitymizuje się w wypadku klientów flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tutaj w Działdowie. Budujemy takie projekty z firmami dysponującymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Takie umowy są dla nas realne dzięki sieci ponieważ ona gwarantuje nam finalizacje kluczowego przedmiotu umowy – błyskawicznego przyjazdu na w rejon zdarzenia. Wartością stałej umowy może być na pewno łatwiejsze przygotowanie do realizacji usługi, bowiem będziemy z pewnością znać typ taboru naszego klienta. Szkody spowodowane usterką zimniejszą się jeśli wyślemy do was z wyprzedzeniem przygotowany serwis mobilny. Umowa z nami zapewne minimalizuje zagrożenie strat, w związku z tym jeżeli działa instytucja, rzecz jasna nie obowiązkowo miejscowa, której flota często porusza się w obszarze naszego Działdowo to polecamy jej takie usługi. w przypadku kolizji należałoby mieć atut w rękawie. Niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: