LAWETA GARWOLIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GARWOLIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada szczerze podkreślić, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to rzecz jasna nie znaczy, że wzbraniamy się od realizacji odmiennych zleceń, a nawet przeciwnie gospodarując profesjonalnie wyposażoną bazą możemy  obsłużyć wiele zleceń jednocześnie. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to próbujemy w taki sposób wykonać usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i stąd nie rezygnujemy z zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Z uwagi na to,  dowolny z wszystkich oddziałów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w bliźniaczym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Nie ma stref bezpiecznych i wszędzie potrafimy mieć usterkę auta. Zawsze w podobnej sytuacji nie marnuj czasu na szukanie odpowiednich służb jedynie od razu dzwoń do MegaHol, w bliskości Garwolina to jedna z najsolidniejszych pomocy drogowych. Holowanie wszak nie w każdym przypadku bywa obowiązkowe. Mobilny serwis to w chwili obecnej jest już rutynowa usługa, ale jeśli do tego dołożymy wykwalifikowaną załogę to dotrzemy do was z rzetelnym warsztatem. Miejsce wydarzenia na pewien moment stanie się profesjonalnym warsztatem, i w ten sposób wygospodarujemy czas i ograniczymy koszt usterki.


Bynajmniej nie boimy się, że coś nas zdziwi bowiem posiadamy stosunkowo dużo wyobraźni, by z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Nasze podejście do realizacji dowolnej pracy gwarantuje pozytywne wyniki, dlatego trzymamy się tego dla waszej satysfakcji. Naturalnie nie istnieją takie reguły, jakkolwiek generalnie sporo utrudniających dalszą jazdę usterek okazuje się być prostymi usterkami, które przy drobnej naprawie w rejonie zdarzenia mogą być precyzyjnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane drużyny. Zaakceptuj, że zainteresujemy się również drobnymi naprawami na trasie, które uniemożliwiają dalsza jazdę, a oczywiście nie umiecie ich sami zreperować. Niech ci się tylko nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bo na drodze też skromna awaria potrafi okazać się niemożliwa do samodzielnej reperacji, w związku z tym wycieraczki czy opony, deficyt paliwa czy też nieodpalający motor także czasami wymagają naszej uwagi.


Zadbaj o siebie! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy miejscowi, więc jeżeli , co zrozumiałe, nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu masz awarię nie musisz się trapić. Wiedz, iż posiadasz w nas przyjaciół, zatem nie martw się, iż nie kojarzysz gdzie oczekujesz my na pewno cię odszukamy. Wybierz numer jeśli będziesz w kłopocie bez oglądania się na porę dnia. Powinieneś mieć wiedzę, że masz prawo być naszym dobrym przyjacielem nawet gdy absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już bywa. Bowiem zarabiać należy godnie.

NASZA GALERIA


Możesz polegać na naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Niepłatne usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

Obejrzyj ofertę jeśli wciąż czujesz wątpliwości! Na przyjaciół będziesz mógł czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, a  szczególnie w naszym Garwolinie.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją naszych usług, jednak w zasadzie jak właściwie wspomnieliśmy zawsze jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą względnie autolawetą jakiegokolwiek pojazdu. Jedną z odmian holowania może być samopomoc kierowców którzy ciągną auto, zwłaszcza samochody osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, lecz naszą poradą absolutnie jest zalecenie by brać w podobnym przypadku fachowców.


Funkcjonuje parę czynników dla których warto potraktować tą wskazówkę poważnie. Podczas holowania szczególnie znaczące są biegłość i profesjonalizm. Linka holownicza, jaką najczęściej stosujemy do tego modelu holowania bywa niestety zawodna. Natomiast w sytuacji gdy odległe trasy coraz częściej odbywamy autostradą lub trasą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, że na takich odcinkach dróg holowanie jest zabronione. Dlatego powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż dysponujemy i koniecznym sprzętem i doświadczoną obsługą.


Mamy lawety lub też autolawety dobrane do przewozu każdego rodzaju samochodów, jak również pasażerów. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji wydarzenia pojawimy się bardzo szybko kierując tu adekwatny sprzęt do gwarantowanego odtransportowania waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi inspirujące ciśnienie. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zwykle pośród najdoskonalszych. Zarówno w ofercie usług jak również w jakości ich zrealizowania. Z uszkodzonym TIR-em zagradzającym drogę zetknął się przypuszczalnie każdy użytkownik dróg. Zamknięcie jednego pasa ruchu jest zdolne stworzyć długie zatory nawet na szosie dwupasmowej. Jeżeli usterka zaatakuje na ruchliwej trasie jednopasmowej to rezultat może stać się jeszcze groźniejszy. Musi się zatem docenić specjalistów od remontów w terenie i specjalistycznego transportu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do podnoszenia uciążliwych pojazdów z rowu , a także pozwalający na postawienie ich na kołach. Rozporządzamy w takim razie dostatecznymi zasobami by prędko odkorkować jezdnię w ten sposób aby stosunkowo łatwo było bezpiecznie wykonać reperacje. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, pełny wachlarz dokuczliwych pojazdów dostarczymy prędko i solidnie przez całą dobę.


Tymczasem w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czuwa fachowa kadra i to właśnie oni gwarantują prawdziwą kondycję wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik i niskopodwoziówka nie będą konieczne. Faktycznie się zdarzy kiedy rezultaty kolizji uda się skasować na w rejonie wydarzenia co, też na autostradzie, skutecznie potrafi załatwić wyspecjalizowana kadra mobilnego serwisu.


Od wulkanizacji opon po drobne remonty motoru na takie zdarzenia musi być przygotowany mobilny serwis. Na każdym szczeblu staramy się wykonać wszystko co prawdopodobne, dlatego wyjeżdżamy po sfinalizowaniu wnikliwego sondażu w trakcie otrzymywania zlecenia. Bywa że rekonesans telefoniczny może być za skromny i zespół mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie skończyć natychmiastowej reperacji, tym razem nie jest to jednak kłopot gdyż w zapasie zawsze czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Awarie, chociaż bliźniacze często są właściwie bardzo rożne, w związku z tym też do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Nasi mechanicy potrafią z porad klientów wyłuskać konkretne wskazówki bez przytyku, nawet wówczas kiedy zleceniodawcy plątają się w analizie awarii. Jesteśmy wstanie tak robić dzięki wspaniałemu zapleczu technicznemu dającemu nam jednoznaczny luksus funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w stałym taborze posiadamy dużo, stąd zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty o transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych jak również drogowych. Wbrew temu, iż akurat nie specjalizujemy się w podobnej dziedzinie transportu to pomimo tego faktu wśród załogi są profesjonaliści, kierowcy z dużym doświadczeniem i praktyką w podobnych przewozach, w związku z tym polecamy ich umiejętności.


Dowozimy na terenie kraju i zagranicę wszelkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych choć niewielkich wózków widłowych. Oczywiście także towary ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy frachty jednak jesteśmy przekonani, iż w naszych rękach są bezpieczne. Absolutnie nie obciążamy naszych kontrahentów załatwianiem procedur i uzyskiwaniem materiałów nieodzownych do wykonania zadanego frachtu.Dlaczego my?

Toć z jakiego powodu nie? Gdy nie ma veta to zapewne może być MegaHol. Nigdy nie pragniemy aby inni czuli się gorsi, jednakże szczególnie mocno staramy się być najlepsi. Funkcjonuje dużo pomocy drogowych poniekąd mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże prawdopodobnie każda realizuje oczekiwane zadania.


Winno się jednak zgłębić to szerzej. Indywidualny zakład nigdy nie będzie dysponował faktycznie tak rozległym taborem czy sprzętem jak grupa funkcjonująca jako część platformy budującej się z znacznej ilości kooperantów. Nie inaczej ma się rzecz z załogą o właściwych kompetencjach lub z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Pojedynczy warsztat nie posiada wyboru, my modyfikujemy się konkretnie do okoliczności i dostarczamy odpowiedni sprzęt plus odpowiednich profesjonalistów, a umożliwia nam to firmowa pajęczyna warsztatów działająca jak naczynia połączone.


Bazę dostarczania naszych usług wyznacza zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie dlatego. Przyjedzie do was najlepiej wyszukana grupa fachmanów, najpewniej z niewielkiego zakładu w którym budują ich więzy prywatne lub przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na błyskawiczną interwencję całej pajęczyny.


Taryfikatora nigdy nie potrzebujemy, ale możecie oczekiwać na realną stawkę, często niższą niż oczekujecie, a to z tego powodu iż szacujemy usługi na bazie realnych danych. Oczywiście wykonujemy wszystkie zlecenia z OC i Assistance i w tym przypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie jedynie. Przyjaciel z Garwolina, który zabezpiecza Ci pewną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: