LAWETA MONACHIUM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MONACHIUM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością widzimy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego kwestiom rozmaitych aspektów funkcjonowania pomocy drogowej. W dowolnej podróży powinno się być gotowym na możliwość uczestnictwa w wypadku lub kolizji albo zaistnienia awarii nawet w nowym samochodzie. W większości takich epizodów konieczne jest w tej sytuacji wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu powstania awarii paraliżującej jazdę, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie tradycyjne bądź na sztywnym holu, przewóz lawetą… Bliźniacze działania prowadzimy dla dowolnego modelu samochodu w tym oczywiście też dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl skierowany jest do kierowców wszelkich pojazdów ponieważ powinni się tutaj odnaleźć z fachowcami od modelu i charakteru samochodu którym kierują. Systematycznie nasi mechanicy służą pomocą w bardzo różnych sytuacjach. Dzięki krajowej sieci którą zarządzamy nasi ludzie mają do dyspozycji każdy rodzaj transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem wielu kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


To absolutnie nie jest jedynie inna firma. Oto jest pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie przyjazną dłoń niby najlepszy przyjaciel. Przyjaciel któremu możesz zawierzyć ponieważ jest przygotowany na nawet zaskakujące zdarzenie.


Przytrafiła Ci się awaria bądź stłuczka w okolicy Monachium, nie przeciągaj, lecz wykonaj telefon do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Zjawimy się na miejscu bezzwłocznie. Przywieziemy mobilny serwis i przeszkolonych ekspertów.


Nie ma jakichkolwiek trudności by zrealizować na poboczu jezdni jakiekolwiek drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się niszczą, a może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I oczywiście to wszystko może Cię zdybać chociażby gdzieś między zjazdami autostrady. Wtedy przybywamy by usunąć usterkę ku Twojej, a także naszej przyjemności. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą planowo gotowe do trasy. Gdy okażą się wskazane nie będzie z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy też przygotowani na holowanie w każdym zespole na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Po dotarciu efektywnie pomożemy ubezpieczyć przestrzeń zajścia. Stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – każdorazowo masz luksus wiedząc, że dla nas nie znaczy to komplikacji. Wystarczy nam parę chwili po to by Cię wyszukać oraz użyczyć skutecznej pomocy. Bowiem jesteśmy u siebie dlatego zlokalizujemy tutaj obojętnie którą dróżkę.

NASZA GALERIA


Nigdy nie usuwaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Choćby na terenie całej Polski absolutnie Cię nie rozczaruje. Wybierz numer o którejkolwiek porze każdego dnia. Pojawimy się – niechybnie! I to dokładnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.24 godziny na dobę będziesz mógł rozważać naszą usługę:

  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance czy darmowe usługi z OC winnego kolizji

Jeżeli masz czas zaglądnij w szczegóły! Przyjaciel z Monachium czuwa zdecydowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone samochody najprędzej oraz łatwo można przewieźć kiedy w grę wkracza autolawety ewentualnie autoautolawety. Wypada jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc to jedyny system jaki jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. Stabilność zapewniają nam świetnie wyposażone, specjalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) i fachowa brygada. W momencie załadunku i przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym celem. Na określone miejsce całodobowo przewieziemy pojazd oraz wszystkich podróżnych.


Niewykluczoną modyfikację typu usługi na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w każdej chwili o ile pozwalają na to przepisy i stan techniczny pojazdu. Jesteśmy na to przygotowani, powinno się niemniej mieć w pamięci, iż ten zestaw musi się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest sporym kłopotem i my rozumiemy tą kwestię, niesprawność pojazdu ciężarowego na ulicy. Zawsze awaria TIR-a stwarza ograniczenie ruchu na drogach. W tym przypadku częstokroć holowanie wydaje się być wyłącznym środkiem udrożnienia drogi. W tym wypadku sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie dowolnego typu samochodu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna rodzina sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, pewnie i skutecznie przewozimy pojazdy dostawcze i ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Chociażby TIR-a wyciągniemy z rowu i postawimy na kołach bez względu na stan samochodu bądź wymagający dojazd.


Niesprawny pojazd może zapewne transportować materiały, które nie podległy zepsuciu, ale potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na powołanie tej pomocy. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie ich transportu w określone miejsce.


Wykwalifikowana, kompetentna załoga przez całą dobę dyżuruje by zabezpieczyć Wam spokój i bezpieczeństwo. Duże zaplecze pozwala nam bez względu na realia atmosferyczne dowolne zamówienie zrealizować przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii wydaje się być nieskomplikowanych do usunięcia. Ubytek oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów uniemożliwiających dalszą jazdę, jednak prostych do naprawienia przypadków awarii. Na szczęście nasza pomoc drogowa całodobowo poleca natychmiastowe naprawy przeprowadzone przez mobilny serwis. Okaże się ewidentne, że nie ma argumentu do wykorzystania lawety. Serwis dotrze na miejsce usterki najszybciej, a w palecie usług istnieje również działający całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to majątek jakim rozporządza mobilny serwis. Szeroki próg drobnych napraw, niezależnych od marki i rodzaju pojazdów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, wynikiem rzetelnego przygotowania.


Zatelefonować starczy zaledwie raz. Ustalimy detale usterki i oczywiście markę pojazdu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zdarzenia zdarzenia. Analogiczna niesprawność potrafi mieć odmienne oblicza z tego powodu, by w pełni odciążyć kierowcę do wszystkich wezwań podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów tworzą obszerną paletę naszych usług w tym transport maszyn budowanych. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport wielkich maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie wymagające indywidualnej ochrony, również obecne są w naszej specyfikacji pojazdów, o których transporcie decydujemy. Małe, ale ciężkie pojazdy sprawiają trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyjmijmy mniejszy samochód. To rzeczywiście wygoda jednak warto aby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego typu usługi i dokładnie takich przygotowanych kierowców mamy w miejscowym oddziale. Flota pojazdów jaką posiadamy w dyspozycji pomaga nam podjąć usługi z obszaru przewozu towarów ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i wiele innych.


Będziesz mógł zakładać tą usługę tak samo na obszarze kraju jak i zagranicą. Dysponujemy kompletną dokumentacją konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Gdyż PDS24h Marek Chudzik w całym kraju przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku poleca Tobie profesjonalną pomoc drogową. Gdyż nasza kompetencja to całość doświadczeń i rzecz jasna praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Otóż z tego powodu w dobrej cenie uzyskujecie usługi na znakomitym, specjalistycznym poziomie.


Na dowolną usługę spoglądamy odrębnie i oczywiście dowolną rozdzielnie wyceniamy. W symulacji brane są pod uwagę: lokalizacja zdarzenia, model samochodu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, charakter robót przeprowadzonych na miejscu oraz czy została użyta autoautolawety bądź holownik.


Gdy zniszczenie wyniknie z winy osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie na pewno można opłacić z OC sprawcy kraksy. Podobnie może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.


Miej nas w myśli!
W sytuacji trudności Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Monachium gotowy do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: