LAWETA PUŁTUSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PUŁTUSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale wciąż zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde zadanie. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się tak wykonać usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i innych samochodów i wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce są adekwatnie zaopatrzone.


Nie znajdziesz miejsc gwarantujących spokój i na ogół stosunkowo łatwo jest mieć awarię samochodu. Awaria ewentualnie może wam się zdarzyć w rejonie Pułtuska, ale zachowaj spokój gdyż i w tym mieście posiadamy własny zespół, więc przezornie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu bardzo prędko. Holowanie jednakże nie w każdym przypadku jest niezbędne. W chwili uzyskiwania zlecenia każdorazowo prowadzimy wywiad na temat problemów, które was dopadły i może się zdarzyć, że nasza ingerencja zamknie się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż zarządzamy wykwalifikowaną kadrą. Zatem w efekcie usterka zostanie skasowana na miejscu powstania.


Jakąkolwiek niesprawność jesteśmy gotowi w stu procentach usunąć Dobre nastawienie do wykonania dowolnej pracy zapewnia pożądane rezultaty, w związku z tym pilnujemy się tych metod gwoli waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie można przeprowadzić bezpośrednio w rejonie awarii to dla nas przeważnie tuzinkowe niesprawności, natomiast klientom uniemożliwiają dalszą podróż. Paliwo, opona, nie odpalający silnik, wycieraczki i całe bogactwo innych szczegółów, opanujemy każdą błahostką.


Miej to na myśli. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tutaj dojechać nawet z końca Europy. Przyjaciel cię nigdy nie rozczaruje, potrafi rozpoznać tutaj wszelkie zakątki i zlokalizuje cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Tylko nie rozważaj nad chwilą dnia przywołuj nas niezwłocznie kiedy potrafimy być tobie konieczni. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i nigdy żadnego nie rozczarowała. Taki jest cały sposób na funkcjonowanie.


W dzień i w nocy możesz na nas polegać:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach czy wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie źle wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie możesz zaznajomić się ze składnikami naszej palety usług to ułatwi ci podjęcie ostatniej decyzji o przyszłej współpracy. Tymczasem na przyjaciół z Pułtuska możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało można ogłosić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, choć nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi czy autoautolawetymi przewozić każdy inny typ aut. Holowania auta osobowego potrafi podjąć się każdy kierowca korzystając z linki holowniczej, my właściwie zachęcamy by zawsze w podobnych sytuacjach korzystać z specjalistów.


Są preteksty aby tę radę rozważać poważnie. Nie zawodowy prowadzący zwyczajnie niestety nie zdaje sobie sprawy jak ważne przy holowaniu mogą być praktyka oraz fachowość. Szalenie ważny wydaje się być sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy gdyż prosta lina holownicza regularnie bywa tandetna. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest wzbronione. Z tego powodu kompletnie wyekwipowane w właściwy sprzęt do lawetowania, specjalistyczne zespoły pomocy drogowej MegaHol są najwłaściwszym wyborem.


Dowolny rodzaj samochodów możemy dostarczyć na wskazane miejsce używając własnych lawet, a kiedy trzeba autolawet. W rejonie lokalizacji zdarzenia pojawimy się błyskawicznie kierując tu przepisowy sprzęt do pewnego przewiezienia waszych pojazdów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta działalność nas urzeka. Transport samochodów ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to domeny w których planujemy być najskuteczniejsi. Ważnym ruchem do osiągnięcia takiego finału musi być duża oferta oraz klasa profesjonalnych usług. Usterka TIR-a na trasie może być olbrzymim kłopotem. Wyłączenie jednego pasa ruchu może sprawić przewlekłe korki choćby i na szosie dwupasmowej. Jest też pewne, że rezultat potrafi być zwyczajnie bardziej czasochłonny na uczęszczanej, peryferyjnej szosie. Z tego powodu naprawdę znaczący jest błyskawiczny , oraz specjalistyczny przewóz tego samochodu, bądź bardzo szybka jego reperacja najlepiej w miejscu zdarzenia.


Wszystkim co celowe do kasacji takich awarii dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do robót posiłkowych. Rozporządzamy zatem idealnymi środkami żeby błyskawicznie otworzyć trasę na tyle żeby stosunkowo łatwo było bezkolizyjnie zrealizować naprawy. Błyskawicznie i bezpiecznie przewieziemy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, czyli po prostu cały wachlarz dużych pojazdów.


Ale oczywiście w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa profesjonalna załoga i to przede wszystkim oni gwarantują wysoką jakość naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się wyjaśnić, że akurat nie będzie zapotrzebowania na holownik i niskopodwoziówkę. W okolicę niesprawności zdecydowanie szybciej przybędzie mobilny serwis i chociażby na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy efektywnie dokonają koniecznej naprawy..


Od lekkich remontów motoru po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne rodzaje awarii. Próbujemy przed wyjazdem zdefiniować podstawę awarii i dlatego prowadzimy drobiazgowy wywiad podczas przyjmowania zamówienia,  w ten sposób nasi mechanicy wyjeżdżają absolutnie zorganizowani. Ma się rozumieć jesteśmy ubezpieczeni i na żądanie oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu potrafi się wyklarować, iż szybka naprawa jest akurat nie wykonalna.


Najczęściej udaje się nam do wezwań przystępować nadzwyczaj jednostkowo ponieważ mamy jasność co do tego, iż każdy przypadek musi być nowy. Nasi kontrahenci maja prawo do niewłaściwej diagnostyki, to my mamy obowiązek być fachowcami i umiemy wybaczyć przyjaciołom traktując każde zlecenie indywidualnie. Jesteśmy wstanie to robić bowiem mamy komfort oparcia idealnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Mając w dyspozycji naprawdę istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas wyjście z możliwością frachtu ogromnych maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. Mimo, że akurat nie specjalizujemy się w podobnej dziedzinie przewozu to przecież wśród kadry są profesjonaliści, kierowcy z prawdziwym doświadczeniem i praktyką w identycznych transportach, zatem wykorzystujemy ich umiejętności.


Przewozy prowadzimy w kraju i zagranicą sprawnie dostarczając na wyznaczone położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich chociaż niedużych wózków widłowych oraz busy czy też pikapy. Oczywiście także frachty ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


Bezpośrednio w naszych rękach zawsze są one bezwarunkowo bezpieczne, jednak i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Jakikolwiek transport, zwłaszcza nietypowych towarów domaga się pozwoleń, uprawnień bądź właściwej specyfikacji, ale przenigdy nie obciążamy klienta uzyskaniem takich procedur.Dlaczego my?

Jest jakiś pretekst, ażeby tym razem nie? Czemu tym razem nie MegaHol? Próbujemy sobie tutaj zapisywać, że zawsze jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto w ten sposób pisze nigdy nie dezawuuje zdolności innych. Jesteśmy pewni, iż wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe pracują dość starannie.


Powinno się też inaczej na to popatrzeć. Prawdopodobieństwo uzyskania właściwego sprzętu w tym wypadku powinno być znacznie wyższe niż w indywidualnym zakładzie bodaj ze względu na ilość partnerów. W kwestii kadr firmowa sieć również buduje wyższość nad pojedynczym zakładem, nawet wówczas jeżeli funkcjonują tam prawdziwi mechanicy.  Tworzymy świetne połączenie wzajemnie wspomagających się niewielkich warsztatów, których potęgą jest nieduża odległość od miejsca wydarzenia oraz nieprawdopodobny dostęp do sprzętu oraz technologi.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się właśnie z tego powodu i jesteśmy dumni, że określa normę oferowania naszych usług. Do wezwania przybędą odpowiedni fachowcy, zapewne z małego rodzinnego oddziału ale będą trzymali na wysuniecie ręki wsparcie w postaci zaplecza rozległej firmowej pajęczyny.


Nigdy nie posiadamy cennika ponieważ każde wezwanie oceniamy indywidualnie, a to ma swoje odbicie w często mniejszych cenach niż możecie się spodziewać. Zlecenia z OC i Assistance realizujemy w zakresie ubezpieczenia.


To MegaHol – na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Pułtuska.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: