LAWETA KĘTRZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KĘTRZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Mamy gwarantowaną koncesję na pomoc


Dobrze, że tu jesteś! To najkorzystniejsze miejsce w strefie Kętrzyna do jakiego mogłeś zajrzeć. Ratujemy we wszystkich przypadkach losowych, jakie mogą zdarzyć się na szosie. Wyeliminujemy dowolną niesprawność. Efektywnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a oraz innych pojazdów ciężarowych ewentualnie dostawczych. Laweta zamówiona w MegaHol to absolutna rękojmia szybkości oraz kondycji usługi 24h na dobę.


Skoro to awaria wystukaj nasz numer natychmiast. Teraz co zrozumiałe nie marnuj już czasu na czytanie. Zdążymy się później zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w sytuacji jeśli akurat nie znalazłeś się na „musiku”, a wyłącznie poszukujesz spokoju. Gwarancji na przyszłość. w tej sytuacji zachęcamy Cię do konwersacji na temat obszernej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które proponują znacznie więcej niż tylko holowanie aut. Wirtualnej konwersacji, w której z przyjemnością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Zaczniemy od nas:MegaHol – wytłumaczmy co to za formuła?


MegaHol pod profesjonalne skrzydła ujął dużą liczbę warsztatów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz nie sprowadzają działalności tylko do pomocy dla TIR-ów, ale takie usługi świadczą na rzecz wszystkich samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla aut osobowych, a także innych pojazdów. Transport lawetą lub autolawetą oraz holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów i mniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Oczywistą konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach jest oferowanie usług w zakresie frachtu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, ponieważ w sieciowej dyspozycji są stosowne lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu rozpoczynaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie pracujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Teraz możecie MegaHol odnaleźć dodatkowo w Kętrzynie, a często też w wielu dodatkowych lokalizacjach w Polsce, w których zawsze uzyskacie usługi na najwyższym poziomie.


Powinno się o MegaHol myśleć, gdyż prędko znajdziemy się na całym terytorium Kraju.Co z takiej platformy mogą mieć konsumenci?


Usługę o pewnej marce oraz bezpieczeństwie w trakcie 24h na dobę. Czy powinno się spodziewać się więcej w wachlarzu usług holowania? Zwykle cena usługi ma istotny wpływ na nasze wybory, ale wyraźnie mniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dociera na miejsce zdarzenia. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam rozpatrywać indywidualnie i wysyłać tam kadrę dobrze skomponowaną do tej usługi. Nie jest dla nas tematem wysłanie do trudnego zlecenia paru ekspertów, którzy zwykle działają w odrębnych warsztatach, ale pracujących w granicach naszej sieci. Oddzielnie podejmująca zlecenia pomoc drogowa może mieć dylemat z zrealizowaniem wszystkich zadań, ale u nas do wydostania TIR-a z dołu przyjedzie podnośnik z jakiegoś punktu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a jeżeli to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są zdolności platformy. Dzięki platformie już posiadamy partnerów, którzy mogą się nawzajem wspomóc w odpowiedni sprzęt i mechaników. Wspólników, których mniejsze firmy potrzebują dopiero wyszukiwać w chwili kiedy stają się niezbędni.Cena usługi musi być kluczowa.


W wypadku pomocy drogowej, potrafiącej w terenie rozpocząć cały szereg, praktycznie nieograniczonych czynności, niezwykle ciężko jest opracować jeden niezmienny taryfikator. Kanonem u nas jest okoliczność, że nasz koordynator tymczasowo określa koszt z zamawiającym. Pewne nieuniknione czynności powinno się sprecyzować w zasadzie przy składaniu zlecenia. Jasne jest na przykład jaki pojazd będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka będzie faktycznie potrzebna autolawety ewentualnie naczepa niskopodwoziowa, czy nieodzowny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. Takie wskazówki pozwolą koordynatorowi wyjściowo oszacować cenę usługi. Trudno jednakże uniknąć korekty wyceny w przypadku doświadczeń losowych, w związku z tym bezwzględnie powinno się brać pod uwagę tę możliwość. Sieć ma tymczasem dla ostatecznej wartości usługi wielkie znaczenie, gdyż jak to bywa zwykle w takich sieciach pomaga zredukować łączne koszty, a w związku z tym zamykającą kalkulację. MegaHol ma również poświadczone umowy z silną rodziną ubezpieczycieli co ułatwia klientom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Jakie usługi proponujecie oprócz holowania aut?


 • W MegaHol, faktycznie jedynie dzięki działaniu w sieci, propozycja usług jest wyjątkowo różnorodna.
 • Rzecz jasna podstawą jest pomoc drogowa w formie holowania i lawetowania.
 • Przewóz autolawetą również podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych aut ciężarowychdostawczych, oraz również osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę wykonująca tę usługę ponadto dla aut osobowych.
 • Usługowy przewóz samochodów wszystkich rodzajów.
 • Indywidualne i długotrwałe umowy na transport pojazdów budowlanych, rolniczych oraz drogowych.
 • Usługa frachtu wszelkich aut niestandardowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • W ramach nie tylko stałych umów nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu świadczymy usługi frachtu dłużycowego.
 • Bezpieczne dla auta wydostanie go z słabo dostępnego terenu.
 • Pełna wymiana na trasie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Naturalnie nasza flota w pierwszej kolejności pełni dyżury w zakresie pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej architekturze firmy jesteśmy wstanie bez szkody przesuwać poszczególne pojazdy do innych usług. Dzięki platformie mamy znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji poszczególnych oddziałów i zdywersyfikowanego w granicach całej struktury. Liczba usług, które możemy realizować równolegle, bez utraty jakości, ciągle przyrasta w tempie poszerzania platformy na inne regiony. Pozostałe usługi wychodzące poza pomoc drogową oferujemy w obszarze całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, lecz również 24h na dobę każdego dnia.Czy jest gwarancja współpracy z udziałem MegaHol?


Wystarczy trzymać nasz kontakt pod ręką, reszta to kompetentna, typowa, normalna reakcja na zgłoszenie. MegaHol świadczy swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo podpisać stałą umowę obsługi. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tutaj w Kętrzynie. Tworzymy takie rozstrzygnięcia z firmami dysponującymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Błyskawiczny dojazd na miejsce kolizji oto to co przede wszystkim zabezpiecza zleceniodawcom długoterminowa umowa. Szybkość, jaka w dzisiejszych sezonach urasta do rangi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie ma prawa kończyć się kosztem klasy niniejszych, dlatego znajomość taboru swoich stałych kontrahentów ma naprawdę duże znaczenie dla efektywności naszych usług. Wzorem ma prawo być tu działalność serwisu mobilnego, który gdy jest wyposażony pod wiadomy nam tabor klienta pracuje oczywiście efektywniej i w ten sposób minimalizuje jego szkody. Instytucja, która z nami podpisuje umowę rzecz jasna nie potrzebuje być regionalna, bo jeśli jej flota często porusza się w regionie Kętrzyna po co mają ryzykować kłopoty z ewentualną potrzebną pomocą? Powiadają, iż nie ma niczego nieomylnego. To może lepiej zagwarantować sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w chwili nieprzewidzianego kolizji.


Holowanie jedynie w granice wyniku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: