LAWETA RESZEL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RESZEL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna działa dla Was. Witamy!


To rozsądnie, że tutaj jesteś! Bowiem to najlepsze miejsce w przestrzeni Reszel do którego mogłeś trafić. Ratujemy we wszystkich wypadkach losowych, jakie mogą przytrafić się na autostradzie. Wyeliminujemy dowolną dysfunkcję. Z sukcesem odciążymy Cię w holowaniu TIR-a i pozostałych aut ciężarowych lub dostawczych. Laweta wynajęta z MegaHol to bezdyskusyjna gwarancja szybkości , a także kondycji usługi 24h na dobę.


Jeśli to tak absolutnie pilna potrzeba to właściwie nie marnuj kolejnych sekund i dzwoń pod nasz firmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeśli pojawiłeś się na tej stronie w poszukiwaniu pewnej przystani na wypadek kłopotów. Osiągnięcia stałej gwarancji pomocy w przyszłości. Więc to świadczy o tym, iż chcesz zaznajomić się z ofertą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zespołów parających się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług bogaty wachlarz zdecydowanie wykraczający poza usługę holowania. Namawiamy w tej sytuacji do konsultacji. Teraz wirtualnej rozmowy, ale oczywiście nic nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Na start oczywiste pytanie:Przekażmy parę zdań mówiących o MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zakładów, jakie zdecydowały się pod tym logo zjednoczyć sprawdzone zdolności w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie oferujemy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale wyraźnie uzupełniamy naszą paletę usług. Holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli lub skromniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a zasadniczo przewozy lawetą i autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Naturalną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach powinno być oferowanie usług w kierunku frachtu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, gdyż w naszej dyspozycji są niezbędne lawety i naczepy niskopodwoziowe. Rozbudowujemy się zawsze dla dobra klienta od drobnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą sieć pracującą w całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Ciągły postęp doprowadził MegaHol do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Reszel oraz w wielu nowych lokalizacjach w Polsce, w których dostarczamy kompetentne, jakościowe usługi.


Żywimy nadzieje, że już wkrótce na całym terytorium Kraju.Co konsument powinien zyskać na istnieniu platformy?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi skuteczne 24h na dobę. To chyba największa wartość usługi holowania jakiej powinien spodziewać się klient? Wycena, która w większości przykładów potrafi posiadać duży wpływ na dobór usługodawcy wcale nie musi być tak ważna przy decyzji zamówienia konkretnej pomocy drogowej. To dzięki sieci, MegaHol błyskawicznie dociera w rejon wypadku. Oczywiście dzięki sieci mamy możliwość wyboru doskonale przygotowanej do danego zadania brygady spośród wielu gotowych do pracy w określonym regionie. O wiele prościej jest połączyć specjalistów z innych ekip jeśli w pojedynczym zamówieniu trzeba działać w paru dyscyplinach. Nieustannie w krytycznych okolicznościach najczęściej zmuszeni są do działania ci którzy właśnie nadjechali i koniecznie trzeba sprowadzać inną firmę jeżeli, co zrozumiałe nie można rozwiązać problemu. W MegaHol równolegle dojadą w komplecie ci którzy mogą być przydatni choćby trzeba było łączyć możliwości licznego grona warsztatów z platformy. Posiadanie odpowiedniego sprzętu w ogromnej mierze wyznacza zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Platforma dostarcza nam potrzebną dostępność, o jaką ciężko jest niewielkim, indywidualnie działającym warsztatom.Jaka jest stawka za nasze usługi?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Raczej nie ma w tej branży takiej grupy stałych na jakich powinno się oprzeć rachubę stałej wyceny usługi, bo zawsze w rejonie zdarzenia wielokrotnie potrzeba jest przedsiębrać sporo nieplanowanych wcześniej ruchów. To normalne, że zaczynamy od zdefiniowania początkowej ceny wręcz na szczeblu aprobowania zamówienia. Niektóre niezbędne czynności stosunkowo łatwo określić właściwie przy zamówieniu. Wiadomo wszak jaki samochód będziemy transportować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin usługobiorcy, jaka będzie konieczna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy potrzebny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. To jedyne co jest potrzebne, aby wstępnie policzyć wartość zamawianej usługi. Natomiast poprawka kalkulacji czasem wydaje się być nieunikniona po oględzinach na miejscu zajścia. Z góry jednak można zaplanować, że wycena tej samej jakości usługi w naszej platformie będzie faktycznie niższa niż u drobniejszych operatorów. Poza tym MegaHol realizuje także usługi bezgotówkowe dzięki umowom z licznymi ubezpieczycielami.Czy poza holowaniem obecne są w naszej ofercie jakieś inne usługi?


 • Praca w platformie dała MegaHol ogromne możliwości w rozwinięciu wachlarza usług.
 • Holowanie i lawetowanie pojazdów jest podporą naszych usług.
 • Polecamy przerzut poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych aut ciężarowych i dostawczych, ale też osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna non-stop obsługująca dodatkowo auta osobowe.
 • Usługowy transport aut różnych rodzajów.
 • Transport uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługa transportu wszystkich pojazdów niestandardowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa transportu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, wykopu czy pola pojazdów ciężarowych i nie jedynie tych.
 • Dowiezienie na drodze paliwa oraz innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Oczywiście nasz sprzęt w pierwszej kolejności pełni dyżury w zakresie pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej architekturze firmy potrafimy bez strat przesuwać poszczególne pojazdy do innych zadań. Dzięki platformie posiadamy poważny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych , a także innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji poszczególnych oddziałów i zdywersyfikowanego w ramach całej grupy. W jedynym momencie, nie kosztem jakości i czasu usługi, możemy wykonać kilkanaście zleceń. Nasze ponadplanowe usługi świadczymy w obrębie całego kraju oraz zagranicą na terytorium Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Czy uruchamia się umowę, która zastrzeże nasz współudział w udzielaniu pomocy.


Jedyne co potrzeba to trzymać nasz kontakt pod ręką, reszta to dobra, codzienna, łatwa do przewidzenia odpowiedź na zgłoszenie. Zapewne na podobną rękojmię decydują się klienci flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zredagowaną odpowiednią umowę. Stałe umowy gwarantujące pomoc drogową to w naszej specjalności częsta pragmatyka. Podobnie floty TIR jak i lżejszych aut ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a nawet korporacje taksówkowe, zabiegają o zawarcie takich umów, a my przedstawiamy je w naszej kolekcji. Umowa deklaruje zleceniodawcom nasz niezwłoczny dojazd w rejon kolizji. Znając model taboru stałego klienta nie tylko dojdziemy sprawniej, ale bez wątpienia automatycznie również odpowiednio przygotowani. Chociażby serwis mobilny. Gdy jest uprzednio przygotowany do pracy z konkretnym taborem to oczywiście rośnie i szybkość i marka usługi , a co za tym idzie zmniejszają się szkody klienta. Stłumienia zagrożenia strat poprzez zatwierdzenie z nami umowy mogą dokonać nie wyłącznie grupy z okolic Reszel, ale na bliźniaczych regułach firmy, których tabor cyklicznie porusza się w naszym regionie. Na wypadek kolizji należałoby mieć tuza w rękawie. Niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


Holujemy by osiągnąć spokój – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: