LAWETA EGER 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych EGER i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością widzimy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego kwestiom rozmaitych przejawów działania pomocy drogowej. Nawet najkrótsza droga może skończyć się wypadkiem, kolizją lub chociażby awarią. Doskonale kiedy pomoc drogowa potrafi nam w tej sytuacji zapewnić wsparcie. Drobna naprawa na miejscu powstania awarii utrudniającej podróż, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie standardowe lub na sztywnym holu, przewóz lawetą… Takie defekty mają różne samochody od osobówki do wielkich TIR-ów. Kierowcy i specjaliści mogą się spotkać akurat na portalu MegaHol.pl. Codziennie nasi specjaliści dostarczają pomocy w bardzo odmiennych okolicznościach. Dzięki krajowej platformie jaką dysponujemy nasi mechanicy mają do dyspozycji każdy rodzaj transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem wielu kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


To wcale nie jest wyłącznie kolejna firma. W nas znajdziesz to coś co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wesprze cię silnym ramieniem. Przyjaciel wart kredytu zaufania wręcz przygotowany na jakiekolwiek okoliczności.


Brałeś udział w kraksie względnie miałeś awarię w bliskiej odległości od Eger? Natychmiast wybieraj numer do MegaHol. Do przyjaciele który na pewno jest niedaleko i dobrze wie jakie czynności trzeba przeprowadzić by dać sobie radę z problemami. Dojedziemy błyskawicznie. Za nami dojedzie mobilny serwis, a także biegła załoga.


Drobne naprawy na szosie nie staną się dla nas niedogodnością Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w wymianie lub naprawie koła. Status pojazdu może spowodować, że konieczna okaże się autolawety lub autoautolawety, a w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy na to zawsze gotowi. Jeśli to jest potrzebne od początku ubezpieczamy teren usterki bądź kolizji. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada czy ścieżka komunalna – nie istotne. My to miejsce zlokalizujemy by Ci dopomóc. Gdyż mapa okolicznych dróg nie ma dla nas niewiadomych.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela stale miej przy sobie. Zapewne może być pożyteczny w granicach całej Polski. Wystukaj numer o którejkolwiek godzinie dnia oraz nocy. Zajedziemy – to nie ulega kwestii! Gdyż MegaHol, sprawna pomoc drogowa, rzeczywiście taka jest. Tacy powinni być przyjaciele.Zdecydowanie jesteśmy dyspozycyjni do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance lub niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię

Ustal detale! Przyjaciel z Eger jest gotowy do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Zepsute samochody najprędzej i łatwo da się przewieźć gdy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Wielokrotnie śledzimy na trasach półprywatnie holowane samochody, jednak warto wiedzieć, że taki system samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Stabilność gwarantują nam świetnie wyekwipowane, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) i profesjonalna załoga. W czasie załadunku i przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Samochody i prawdopodobni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Potencjalną zmianę rodzaju pomocy na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile pozwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. Z maksymalną szybkością 60 km/h może przemieszczać się na drodze taki skład, holowanie w tej sytuacji będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest sporym kłopotem i my rozumiemy tą sprawę, usterka pojazdu ciężarowego na drodze. TIR jeśli ulegnie niesprawności zwykle może być pretekstem do kłopotów na drodze. Jeżeli taka kolizja ciągnie się za długo niejednokrotnie należy podejmować holowanie. Z tym problemem właściwie mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i skutecznie.


Możemy przedsięwziąć holowanie dowolnego samochodu bowiem rozporządzamy specjalnym sprzętem. W momencie gdy może być to oczekiwane znakomitej próby wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam solidnie i sprawnie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. TIR w rowie sterczący do góry kołami, i w sytuacji kiedy wydarzy się to w trudno dostępnym miejscu, zostanie przez nas wyciągnięty oraz postawiony do pionu.


Uszkodzony samochód może prawdopodobnie transportować ładunki, które nie uległy zniszczeniu, lecz potrzebują przewiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie takiej usługi. Pozbieramy, przepakujemy a następnie dowieziemy zgodnie z życzeniem gestora ładunku.


Wykwalifikowana, doświadczona kadra przez całą dobę pilnuje by zabezpieczyć Wam spokój i zabezpieczenie. Nie zwracamy uwagi na warunki pogodowe bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć obojętnie jakie zamówienie i to w każdej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować usterkę zdarza się czasami nadzwyczaj sprawnie. Takie bezproblemowe niesprawności, lecz utrudniające dalszą drogę to częste wydarzenia. Ubytek oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika złego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona, uszkodzone wycieraczki i mnóstwo innych drobnych epizodów, które potrafią nas dopaść na drodze. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście świadczy doraźne reperacje 24 godziny na dobę. Użytkowanie lawety będzie nie wskazane. W 24 godzinnej ofercie usług funkcjonuje też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis dotrze bezzwłocznie.


Nasz mobilny serwis obsługują świetnie wyszkoleni mechanicy. Zakres drobnych napraw których są w stanie się podjąć na poboczu nie bacząc na markę i rodzaj samochodu, jest prawdziwie szeroki.


Telefonujesz tylko raz. Odbieramy natychmiast. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na dojazd oraz chwila na telefoniczne uściślenie detali usterki, marki pojazdu i rzecz jasna rejonu zajścia. Nie ma identycznych usterek zatem do każdego przypadku przystępujemy wszechstronnie aby w całości odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w obszernej propozycji naszych usług. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy walce będą miały u nas zapewniony bezawaryjny transport. Podobnie transport wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Do przewozu wózków widłowych używamy zdecydowanie mniejszych pojazdów, jednakże nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni do transportu małych, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów. Posiadając odpowiedni tabor organizujemy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… wielokrotnie więcej innych nietypowych ładunków.


Będziesz mógł oczekiwać tej usługi tak samo na obszarze kraju jak również zagranicą. Transportowane ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Dysponujemy też konieczną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia takiego modelu usług.Dlaczego my?


Albowiem fachowa pomoc drogowa MegaHol jest dostępna nie wyłącznie w pobliskim obszarze, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Gdyż reguły postępowania w określonych okolicznościach formujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wykwalifikowanych zawodowców z wielu ośrodków. Pozwala nam to szybko i efektywnie skasować praktycznie każdą niesprawność i przetransportować jakikolwiek samochód z deklaracją doskonałej jakości i przystępnej wyceny.


Pojedynczej wycenie podlega dowolna usługa. W kalkulacji brane są pod uwagę: charakter robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety względnie holownik, miejsce zdarzenia zajścia, model samochodu, który serwisujemy i zastosowanie części zamiennych.


Nasza usługa, którą wykonujemy ze względu na straty zaistniałej w rezultacie stłuczki nie z Państwa winy, może być opłacona z OC sprawcy. Może być też wolna od opłat w sytuacji kiedy zarządzają Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Najważniejsze jest Twoje zaufanie!
Zawsze Pomoc drogowa MegaHol – na kontakt, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Eger.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: