LAWETA PRZYSUCHA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRZYSUCHA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł tego rozdziału, choć z drugiej strony otwarci zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zamówienia. W tej sytuacji szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na rozmiar samochodu bowiem nasi kontrahenci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w opresji. Podkreślamy to, że naszą profesją bezwzględnie jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze warsztaty rozłożone w całej Polsce są w taki sposób zaopatrzone by podołać każdemu zleceniu w wystarczający sposób.


Nie ma stref gwarantujących spokój i zawsze można mieć usterkę auta. Jeśli stanie się to w rejonie naszego miasta Przysucha wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie niezawodne wyjście. Natomiast właściwie holowanie samochodu może okazać się nieuzasadnione. Zawsze potrafi się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu wsparta wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zajścia na krótki moment stanie się profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, a w taki sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy koszt niesprawności.


Rzecz jasna nie stresujemy się, iż jakiś ruch nas zdziwi bo mamy dość energii, aby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie poradzić. Nasze nastawienie na poziomie wykonania każdej usługi gwarantuje pożądane efekty, dlatego trzymamy się tego dla waszej satysfakcji. Wielokrotnie jest tak, iż banalna usterka hamuje dalszą drogę, jednak dla nas drobna naprawa bezpośrednio w terenie na szczęście nie powinna być problemem. Nasze załogi zainteresują się jakąkolwiek drobnostką zatem absolutnie na szczęście nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo bowiem pod stałą opieką będziesz bezpieczny na drodze.


Wiedz! Gdy kompletnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie powinieneś się niepokoić, gdyż my wyczekujemy nieopodal za miedzą. Nieważne gdzie dopadły cię kłopoty my to miejsce zlokalizujemy, więc szybko zaproponujemy ci przyjazną rękę. Wybierz numer kiedy jesteś w potrzebie bez względu na porę dnia. Pojawimy się na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Z tego powodu, że tacy zawsze są przyjaciele.


24 godziny na dobę zawsze możesz 24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na skuteczne usługi:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo usuniecie paliwa błędnie zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


By jakoś rozproszyć jakiekolwiek obiekcje na naszej stronie możesz zapoznać się z naszą pełną paletą możliwości. Masz prawo myśleć, że nie powinno się uwierzyć jedynie zobowiązaniom, jednak przypomnij sobie, że tutaj w mieście Przysucha posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją wszystkich naszych usług, lecz faktem jest, że jak już nadmieniliśmy zawsze jesteśmy gotowi do przewozu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego auta. Jedną z odmian holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy holują pojazd, przede wszystkim pojazdy osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, ale naszą poradą absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w takim momencie fachowców.


Są powody żeby tę poradę traktować serio. Przy holowaniu szczególnie ważne są biegłość i fachowość. Bardzo istotny wydaje się być sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy gdyż naturalna lina holownicza niejednokrotnie bywa niepewna. Holując pojazd musi się pomijać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co zdecydowanie skomplikuje jak i przedłuży transport. Więc w tym wypadku dokładnie jest pole do popisu dla fachowego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Oczekujące w naszym taborze lawety lub też autolawety zezwolą nam na przetransportowanie każdego typu samochodu. O każdej porze umiemy, niezmiernie skutecznie przywieźć na miejsce zdarzenia wygodny tabor i pewnie dowieźć i sprzęt i podróżnych do wskazanego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co kochamy. Każdy chce stać się najskuteczniejszym w bliskiej sobie branży, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy niedaleko tego celu. Tak samo w ofercie usług jak też w klasie ich wykonania. Kierowcy świetnie rozumieją jak skomplikowaną jest na ulicy usterka TIR-a. Kiedy w sytuacji kolizji na szosie dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to pewny jest korek, nawet na kilka kilometrów. Jednak wynik potrafi być gorszy kiedy na przykład do usterki dojdzie na peryferyjnej, ale uczęszczanej drodze. I właśnie z tego powodu cenić należy błyskawiczne, zawodowe reperacje w rejonie lokalizacji wypadku, no i fachowy transport tych aut.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i stosownym sprzętem pobocznym na przykład takim, który umożliwia wyciągnięcie kłopotliwego TIR-a z parowu oraz postawienie go na kołach. Mamy w tej sytuacji szansę sprawnego odblokowania ulicy , a także przewiezienia TIR-a w najbliższe miejsce zapewniające podjęcie bezpiecznej reperacji. Cały repertuar trudnych samochodów: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, prędko i solidnie, przez 24 godziny na dobę, przewieziemy pod określony adres.


Rękojmią jakości naszych usług jest przede wszystkim zawodowa załoga dostępna zawsze dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że akurat nie będą konieczne holownik oraz niskopodwoziówka. Niesprawność potrafią usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w okolice zajścia przybędzie istotnie szybciej.


Mobilny serwis jest gotów tak samo na wulkanizację opon jak również na lekkie remonty motoru. Na każdym kroku staramy się wykonać wszystko co prawdopodobne, w związku z tym wyjeżdżamy po dokonaniu szczegółowego sondażu w trakcie otrzymywania zamówienia. Może zdarzyć się, iż sondaż telefoniczny jest niewystarczający i zespół mobilnego serwisu jednak nie może zrealizować sprawnej naprawy, tym razem nie jest to jeszcze kłopot gdyż w odwodzie w każdym przypadku wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jakiekolwiek zlecenie to dla nas samodzielny incydent ze względu na to, że każda usterka jest odmienna. Wszyscy kontrahenci maja prawo do mylnej oceny, to my mamy obowiązek być fachowcami i możemy wybaczyć przyjaciołom traktując każde zlecenie osobiście. Możemy tak działać gdyż mamy komfort oparcia kompletnie zaopatrzonego zaplecza. Transport niskopodwoziowy   

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w stałym taborze mamy dostatecznie dużo, z tego powodu pozwoliliśmy sobie na poszerzenie stałej propozycji usług o transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych. To absolutnie poważna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał firmowych zawodowych kierowców i taboru, i tym samy ogranicza koszty działalności w ten sposób wpływając na ograniczenie opłat kluczowych prac.


Kombajny, koparki, walce drogowe, pikapy i busy, aż do masywnych chociaż niewielkich wózków widłowych, wszelkie pojazdy potrafimy przewieźć na obszarze Polski i zagranicę. Można również powierzyć nam fracht towarów ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Jakiekolwiek pojazdy i ładunki transportowane w zakresie naszych usług są u nas zabezpieczone, choć oczywiście w każdym przypadku ubezpieczamy przewozy. Wcale nie zarzucamy firmowych klientów przygotowaniem procedur i uzyskiwaniem certyfikatów koniecznych do realizacji zamówionego przewozu.Dlaczego my?

Niby czemuż nie? Gdy nie ma żadnych zastrzeżeń to może być MegaHol. Nie chcemy aby inni czuli się gorsi, jednak bardzo potrzebujemy być najlepsi. Istnieje mnóstwo pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże niewątpliwie każda realizuje oczekiwane zadania.


Prosimy spójrz na to cokolwiek z nowej flanki. Nasza siła tkwi w sieci licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu czy taboru co może być trudne dla indywidualnego warsztatu. Oczywiście to samo sprawdza się przy wyborze sprawdzonych kierowców czy przeszkolonych mechaników.  Sieć warsztatów ulokowanych blisko wydarzenia, kooperując nierozerwalnie ze sobą ma sposobność skierowania pomocy z specjalnie przystosowaną do okoliczności załogą oraz właściwym sprzętem.


Jako podwalina określająca regułę świadczenia firmowych usług wyśmienicie potwierdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Właściwie do zadania przybywa odpowiednio dopasowana ekipa mechaników z lokalnego zakładu powiązana przyjaźniami albo zgoła familijnie, lecz to drużyna która ma prawo, w dowolnej minucie zlecenia, dostać pomoc naszej pajęczyny identycznych zakładów.


U nas nie korzystamy z cennika gdyż każde zamówienie szacujemy indywidualnie, tymczasem to tworzy bezpośrednie odbicie w nierzadko mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. Prace które regulujemy osobiście z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC względnie Assistance nie potrzebują żadnych opłat klienta.


To jest MegaHol – jest jasne, że nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z miasta Przysucha, który umożliwia Ci spokojną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: