LAWETA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy rzetelnie zaakcentować, że naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to na szczęście nie oznacza, że odmawiamy wykonania odmiennych zleceń, a wprost odwrotnie gospodarując znakomicie zaopatrzoną infrastrukturą możemy  obsłużyć wiele zamówień jednocześnie. Swoich klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się znacznie mniejszymi samochodami. Z uwagi na to,  dowolny z naszych zespołów, rozmieszczonych po całej Polsce, jest przygotowany w takim samym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Niestety nie można liczyć na fart, że w drodze zostawią w spokoju nas usterki auta. Awaria ewentualnie może wam się trafić w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego, lecz zachowaj spokój bo i tu posiadamy swój warsztat, toteż spokojnie wybierz numer do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia niezwykle szybko. Natomiast praktycznie holowanie auta może okazać się niezasadne. Niejako wcześniej  trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane kadry są w stanie sobie poradzić z reperacją. Nasze poczynania na miejscu zajścia doprowadzą do sprawnego usunięcia niesprawności.


Bynajmniej nie boimy się, że coś nas zdziwi bo mamy dosyć energii, żeby ze wszystkim sobie dać radę. Jak do chwili obecnej każdorazowo rozstrzygaliśmy szczęśliwie wezwania, nabraliśmy w związku z tym zaufania choćby do wykorzystanych rozwiązań. Niewątpliwie nie istnieją reguły, jakkolwiek zwykle dużo uniemożliwiających dalszą podróż niesprawności okazuje się być banalnymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu wydarzenia mogą być precyzyjnie likwidowane przez nasze profesjonalne drużyny. Zezwól, iż zajmiemy się też drobnymi naprawami na drodze, które wstrzymują dalsza jazdę, a niestety nie umiecie ich sami skorygować. Skończyły się klimaty gdy musiałeś przewozić ze sobą duży warsztat samochodowy ponieważ dziś małymi remontami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte napędy a kiedy trzeba zmieniając w śnieżycę zdarte wycieraczki.


Pamiętaj! My jesteśmy miejscowi, więc kiedy , co zrozumiałe, nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu przebywasz nie ma potrzeby się trapić. Nieważne gdzie znalazły cię kłopoty my to miejsce odnajdziemy, więc szybko podamy ci pomocną rękę. Tylko nie rozważaj nad godziną doby ściągaj nas natychmiast jeśli potrafimy być tobie potrzebni. Świetnie jest posiadać przyjaciół na jakich wciąż wolno liczyć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Tacy jesteśmy.Zabezpieczamy usługę o dowolnej godzinie dnia lub nocy:

  • Przeciągnięcie samochodu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa czy wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeśli nadal masz rozterki! Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć zawsze i gdziekolwiek, natomiast  przede wszystkim w Ostrowcu Świętokrzyskim.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno miała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to jednak, iż nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie mogą być dostosowane do przerzutu innych pojazdów. Zatem mimo, że kultową procedurą przerzutu zepsutego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to my jednak rekomendujemy by skorzystać z fachowej interwencji.


Jest to korzystne z wielu powodów. Na pewno najważniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Nigdy nie można w stu procentach zawierzyć pospolitej linie holowniczej bowiem zdarza się ona niepewna. Kierowca musi także mieć na uwadze, że holowanie takiego typu na autostradzie oraz trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol zarządzająca doświadczonymi składami, i koniecznym sprzętem do lawetowania wydaje się być najwłaściwszym wyborem.


Bezpośrednio w naszym taborze mamy lawety, i autolawety przystosowane do wszelkiego rodzaju aut. Stosowny transport dostarczymy natychmiast na miejsce zdarzenia i bezawaryjnie przywieziemy na wskazane miejsce i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co kochamy. Każdy chciałby stać się najskuteczniejszym w bliskiej sobie dziedzinie, a my w transporcie aut ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy niedaleko tego celu. Znaczącym ruchem do uzyskania podobnego finału jest różnorodna propozycja i wartość wszystkich usług. Awaria Tir-a na trasie, tego oczywiście nie zazdrościmy nikomu, natomiast ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, tak się zdarza. Także kiedy usterka znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych drogach to zamknięcie jednego pasa ruchu na wiele godzin jest zdolne przynieść wielokilometrowe zatory. Jest też oczywiste, że rezultat potrafi być także gorszy na uczęszczanej, bocznej szosie. Powinno się więc docenić specjalistów od napraw w miejscu zdarzenia a także kompetentnego frachtu samochodów.


Wszystkim co zasadniczo nieodzowne do likwidacji takich szkód dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do robót posiłkowych. Na co dzień mamy w tej sytuacji możliwość sprawnego otwarcia trasy , a także przewiezienia TIR-a w najlepsze miejsce zapewniające przystąpienie do bezkolizyjnej formy remontu. Skutecznie oraz bezpiecznie dostarczymy pełen kalejdoskop wielkich samochodów w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Tymczasem w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa profesjonalna kadra i to właśnie oni gwarantują wysoką kondycję naszych profesjonalnych usług.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik no i niskopodwoziówka absolutnie nie będę tu konieczne. Faktycznie się trafi jeśli efekty usterki uda się naprawić na w lokalizacji zderzenia co, też na drodze szybkiego ruchu, szybko potrafi wykonać wykwalifikowana załoga mobilnego serwisu.


Tak samo czy to okaże się usługa wulkanizacji opony , a może konsultacji przy nieznacznych usterkach motoru, nieustannie jesteśmy na taka ewentualność zabezpieczeni. Zwykle udaje nam się przed wyruszeniem sprecyzować powód usterki i dlatego przeprowadzamy dokładny wywiad podczas otrzymywania zlecenia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy wyruszają już zorganizowani. Zdarza się, iż wywiad telefoniczny może być niepełny i personel mobilnego serwisu jednak nie może zrealizować krótkiej naprawy, na szczęście nie jest to jednak kłopot ponieważ w zapasie w każdym przypadku czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Niesprawności, chociaż zbliżone pozostają jednakże bardzo rożne, stąd też do wszelkich zadań podchodzimy indywidualnie. Wszyscy klienci maja prawo do błędnej diagnostyki, to my mamy obowiązek być zawodowcami i umiemy odpuścić przyjaciołom oceniając każde zlecenie odrębnie. Luksus pracy daje nam profesjonalnie wyposażone zaplecze, stąd wysłuchanie klienta może nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w profesjonalnym taborze mamy pod dostatkiem, dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie stałej propozycji usług o fracht maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych. Prawidłowe spożytkowanie potencjału załogi zmniejsza sumaryczne wydatki na działalność, a tym samym obniża stawkę za usługi dla poszczególnego kontrahenta, było by pewnie niepokojące gdybyśmy tegoż potencjału nie zobaczyli.


Absolutnie nie mamy obostrzeń, w Polsce czy też zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce kombajny, pikapy, busy, koparki czy może walce drogowe. Przedmiotem naszej usługi mogą się stać oczywiście towary ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Będąc w naszych rękach są one całkiem bezpieczne, jednak i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Przejmujemy na siebie jakiekolwiek formalności powiązane z frachtem w tym prawdopodobne, niezbędne pozwolenia okazując się tym samym pełną specyfikacją nieodzowną do oferowania podobnej pracy.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc czemu akurat nie? Czemu akurat nie MegaHol? Staramy się sobie w tym miejscu pisać, że zawsze jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto w taki sposób pisze nie deprecjonuje kompetencji innych. Jesteśmy przeświadczeni, że potencjalne pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe pracują niezmiennie korzystnie.


Spróbuj się trochę zanurzyć w niniejszy wątek. Skoro tworzymy sieć, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu musi być dużo większe niż w pojedynczym zakładzie. To identycznie dotyczy sprawdzonych kierowców i przeszkolonych mechaników.  MegaHol to doskonałe zespolenie niedużych zakładów, które nawzajem się wspomagają będąc synchronicznie nieopodal zdarzenia jednocześnie dysponując wyjątkowym doborem zespołu pojazdów oraz sprzętu.


Jako istota określająca regułę oferowania naszych usług znakomicie sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Na przykład do zlecenia zajeżdża odpowiednio wybrana drużyna ludzi z małego warsztatu związana emocjami ewentualnie wprost rodzinnie, jednak to drużyna która może, w jakiejkolwiek minucie zlecenia, otrzymać pomoc całej sieci podobnych warsztatów.


Indywidualna kalkulacja prac sprawia, że wielokrotnie będziecie mieć niższe wydatki niż oczekujecie. Technicznie optymalną procedurą fakturowania za nasze prace jest proste rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest szansa zrealizowania usługi w ramach OC ewentualnie Assistance.


To MegaHol – nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Ostrowca Świętokrzyskiego, który w każdym przypadku dojedzie  w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: