LAWETA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest wyłącznie następna jednostka. Wśród nas odnajdziesz to coś co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. I tak jak przyjacielowi można nam zawierzyć bowiem jesteśmy gotowi na wszystko.


Przytrafiła Ci się usterka bądź kolizja w pobliżu Siemianowic Śląskich, nie czekaj , ale wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Przybędziemy zaskakująco szybko. Przywieziemy mobilny serwis a przede wszystkim wykwalifikowanych fachmanów.


Absolutnie nie ma żadnych komplikacji by zrealizować na ulicy jakiekolwiek drobne naprawy. Wymiana czy wulkanizacja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz znacznie więcej różnych szczegółów naprawimy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Zawsze również jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że niezbędna będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. W strefie stłuczki bądź usterki gruntownie ułatwiamy skutecznie ją zabezpieczyć. Na którejkolwiek ścieżce, w którymkolwiek miejscu, w którymkolwiek zakątku – to jest nie znaczące gdzie ugrzązł Twój pojazd. My natychmiast wiemy gdzie Cię zlokalizować i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Ponieważ na naszym obszarze rozpoznamy dowolną drogę czy regionalną czy wiejską.


Bez kontaktu do przyjaciela absolutnie nie wyjeżdżaj w trasę. Choćby na obszarze całej Polski absolutnie Cię nie zawiedzie. Wybierz numer o każdej godzinie każdego dnia. Stawimy się – możesz być pewien! Naprawdę tak pracuje zaufana pomoc drogowa. Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa tylko dla was. Przyjaciele właściwie tacy są.


Jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki , a także w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Jeśli masz czas zbadaj fakty! Przyjaciel z Siemianowic Śląskich jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych , a także najlżejszy sposób przetransportowania zniszczonego samochodu to autoautolawety lub autolawety. Możemy jeszcze zadeklarować holowanie, lecz teraz na autostradzie wygląda to całkowicie inaczej bowiem tu taki typ transportu samochodów jest prawomocnie wzbroniony. Fachowcy oraz kompletnie zaopatrzona flota specjalistycznych pojazdów to siła jaką kieruje pomoc drogowa w okolicy Siemianowic Śląskich. Dla podróżnych zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Nie ma polemiki co do tego, że samochód i w momencie załadunku i przewozu będzie na pewno całkowicie bezpieczny. Potencjalni pasażerowie oraz oczywiście samochód przez całą dobę będą przewiezieni na wskazane miejsce.


Każdorazowo można zdecydować się na holowanie, oczywiście jeżeli pozwala na to stan samochodu i przepisy. Ten zespół może przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria pojazdu ciężarowego na drodze, z czego zdajemy sobie sprawę, to duży problem. TIR jeżeli ulegnie kolizji przeważnie jest impulsem kłopotów na drodze. W tym przypadku nierzadko holowanie wydaje się być jedynym ratunkiem odblokowania drogi. Z tym problemem poprzednio wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sytuację szybko i skutecznie.


Zarządzamy branżowym sprzętem, który pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna gama wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz odpowiedzialnie transportujemy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe lub autobusy. Ani nieprzyjemny dojazd, ani stan samochodu nie zakłóci nam wydostania TIR-a z parowu , a następnie postawienia go na kołach.


Nie ma konieczności by gdzieś przechowywać produkty przewożone przez uszkodzony pojazd, gdyż jesteśmy w stanie taki przewóz zaaranżować. Zorganizujemy natychmiast transport alternatywny oraz załogę, która profesjonalnie przeładuje ładunki.


Wasz spokój i bezpieczeństwo jest dla nas pierwszym wyborem stąd przez całą dobę pracuje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Bez względu na sytuację pogodową w każdym momencie doby jesteśmy w stanie zrealizować dowolne wezwanie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest niesprawności prostych w naprawie. Przekuta opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też nalanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki i mnóstwo innych wstrzymujących dalszą drogę, lecz tych które da się zamknąć z dala od warsztatu. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje przeprowadza w terenie przez całą dobę. Zadań dla lawety nie powinno się tutaj przewidywać. Szeroka paleta usług serwisu mieści także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem jak najszybciej.


Wartość jaką się chlubi mobilny serwis to przeszkolona ekipa. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, bez względu na markę mogą się podjąć na ulicy drobnych napraw w bardzo dużym obszarze.


Jedyne co potrzeba to jednorazowy telefon. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce ale przez telefon musimy ustalić detale usterki, markę samochodu i naturalnie lokalizację zajścia. Nie ma identycznych usterek zatem do każdego przypadku przystępujemy wszechstronnie by w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest ważną pozycją w pełnej ofercie naszych usług. Którąkolwiek poważną maszynę drogową, walce bądź powiedzmy zgarniarki możemy transportować prędko i oczywiście bezawaryjnie. W grę wchodzi też przewóz wielkich maszyn rolniczych. Niewielkie, ale ciężkie pojazdy powodują trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyznajmy skromniejszy samochód. To rzeczywiście wygoda jednakże warto aby prowadził go kierowca przeszkolony do tego standardu usługi i oczywiście takich przygotowanych kierowców mamy w miejscowym zespole. W czasie przewozu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego branżowego taboru. Nabyliśmy doświadczenia z transportem niekonwencjonalnych ładunków i teraz zawsze jesteśmy gotowi do frachtu chociażby kłopotliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie tylko w kraju, lecz też i zagranicą realizujemy takie usługi. Ładunki w każdym przypadku indywidualnie ubezpieczamy i rzecz jasna legitymujemy się dokumentacją, która koncesjonuje nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Albowiem pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa bezwzględnie w 100% kompetentnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę i 365 dni w roku dodatkowo na terenie całego kraju, a nie tylko w naszym regionie. Ze względu na to, że to całe długoletnie doświadczenie wspierających się równocześnie ośrodków jak również zawodowcy z biegłością w swojej profesji oraz stwierdzonymi kompetencjami. Pomaga nam to szybko i efektywnie usunąć faktycznie każdą awarię i dostarczyć na wskazane miejsce każdy samochód z pewnością pierwszorzędnej jakości i przystępnej ceny.


Usługi podlegają jednostkowej wycenie. Pod uwagę przy kalkulacji bierze się: wykorzystanie części zamiennych, charakter prac wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zajścia i model pojazdu, który obsługujemy.


Warto zabezpieczyć się przez zakup stosownego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być wolne od opłat podobnie jak w przypadku kiedy są zapłacone z OC sprawcy kolizji.Zawsze jesteśmy w pobliżu!

W przypadku kłopotów Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – przyjaciel z Siemianowic Śląskich wyczekuje pod telefonem dyspozycyjny aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: