LAWETA BYTOM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BYTOM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie postrzegaj nas jako instytucję jedną spośród całego szeregu. Wśród nas znajdziesz to coś co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. I tak jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć ponieważ jesteśmy przyszykowani na wszelkie okoliczności.


Doszło do nagłej awarii lub kolizji? Gdy miało to miejsce w pobliżu Bytomia o nic nie musisz się kłopotać po prostu wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Przybędziemy bezzwłocznie. Specjalnie przygotowana załoga dowiezie i obsłuży mobilny serwis.


Nic nam nie stanie na przeszkodzie abyśmy na trasie musieli darować sobie drobne naprawy. Nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony złom na ulicy i w ten sposób popsuć oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które psują się w obfity deszcz na szosie bądź nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem mieć poważny problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie nieduże niesprawności wyeliminujemy dla Ciebie ku wspólnej radości. Status samochodu może sprawić, że wskazana okaże się autolawety lub autoautolawety, a w przypadku samochodów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy do tego nieustannie przygotowani. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia zaraz po przybyciu. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której stanąłeś. Dróżka gminna bądź autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu Wystarczy nam kilka minut żeby Cię odnaleźć i udzielić niezbędnej pomocy. Droga wiejska czy krajowa – na swoim terenie zlokalizujemy dowolną spośród nich.


Zachowaj w pamięci numer do przyjaciela. Będziesz mógł się przekonać w całym kraju jak jest pożyteczny. Będziesz mógł telefonować o jakiejkolwiek porze. Przybędziemy z pomocą – na sto procent! W taki sposób funkcjonuje wiarygodna pomoc drogowa. Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa całą dobę dla was. Tacy winni być przyjaciele.


Możemy otoczyć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wydostanie go na drogę

Jeżeli to nie kłopot zerknij w niuanse! Przyjaciel z Bytomia bezwzględnie jest zdecydowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety wkraczają w grę gdy zakładamy szybki i prosty sposób przewozu popsutych pojazdów. Możemy jeszcze zadeklarować holowanie, lecz teraz na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie gdyż tu ten typ transportu samochodów jest prawomocnie wzbroniony. Stabilność gwarantują nam kompletnie wyekwipowane, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) oraz zawodowa brygada. Nie ma polemiki co do tego, że samochód i w czasie załadunku oraz przewozu będzie absolutnie zabezpieczony. Unieruchomiony samochód i wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę przywieziemy szybko i pewnie na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić decyzję i zdecydować się na holowanie, ale zdecydowanie powinien na to przyzwalać stan pojazdu i paragrafy. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Taki zestaw samochodów nie ma prawa przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to dylemat gdy na trasie usterki nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to niestety norma w momencie kolizji TIR-a. Wtenczas holowanie staje się wielokrotnie obligatoryjne. Z takim kłopotem wcześniej wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sytuację prędko i skutecznie.


Holowanie jakiegokolwiek modelu pojazdu dzięki branżowemu sprzętowi nie jest dla nas dylematem. W chwili kiedy może być to konieczne pierwszorzędnej klasy wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam pewnie, a także efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Chociażby TIR-a wydostaniemy z dołu, a następnie umieścimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia pojazdu czy nieprzyjemny dojazd.


Zepsuty samochód może zapewne transportować materiały, które nie przepadły ulegając zniszczeniu, lecz potrzebują dowiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na powołanie tej usługi. Załatwimy natychmiast przewóz zastępczy oraz brygadę, która profesjonalnie przeładuje produkty.


Wykwalifikowana, profesjonalna kadra przez całą dobę nadzoruje aby zabezpieczyć Wam stabilizację i zabezpieczenie. Którekolwiek zamówienie dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wypełnić, bez względu na warunki pogodowe, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych usterek znajdują się także te nieskomplikowane w naprawie. Takie nieskomplikowane awarie, jednakże uniemożliwiające dalszą podróż to popularne zajścia. Ubytek oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona, zniszczone wycieraczki i mnóstwo innych drobnych epizodów, które potrafią nas dopaść na drodze. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa przez całą dobę oferuje natychmiastowe naprawy przeprowadzone przez mobilny serwis. Używanie lawety może być nie wskazane. Szybki dojazd to zaleta tego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w wachlarzu usług.


Cecha jaką się odróżnia mobilny serwis to przygotowana obsada. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, niezależnie od marki będą mogli się podjąć na poboczu drobnych napraw w wyjątkowo bogatym zakresie.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Doprecyzujemy detale usterki i oczywiście markę pojazdu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie w rejonie lokalizacji zdarzenia. Nie ma bliźniaczych usterek zatem do dowolnego incydentu podchodzimy kompleksowo aby w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby klientów budują pełną paletę naszych usług wśród nich przewóz maszyn budowanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy też walce będą mieć u nas zapewniony bezpieczny przewóz. Decydujemy się przewozu różnych maszyn rolniczych. Należycie wyszkoleni do przewozu niewielkich, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani na przewóz powiedzmy wózków widłowych. Baza pojazdów jaką dysponujemy pomaga nam przyjąć działania z zakresu przewozu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Zdobyliśmy doświadczenia z frachtem niestandardowych ładunków i zawsze jesteśmy skłonni do frachtu chociażby dużego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo będziesz mógł liczyć z naszej perspektywy na energiczne i solidne wykonanie takiej usługi. Podstawą oferowania tego standardu usług jest kompleksowa dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz umiejętności. Dodatkowo firma nasza gwarantuje jednostkowe ubezpieczenie transportowanych ładunków.Dlaczego my?


Ponieważ Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa w całym kraju przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku poleca Ci kompetentną pomoc drogową. Dlatego, że to długie doświadczenie wzmacniających się wzajemnie ośrodków jak również fachowcy z rutyną i potwierdzonymi kwalifikacjami. Pomaga nam to prędko i skutecznie wyeliminować właściwie każdą usterkę i dostarczyć na wskazane miejsce każdy pojazd z gwarancją pierwszorzędnej jakości i umiarkowanej ceny.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy indywidualnie więc jakąkolwiek rozdzielnie szacujemy. Wartość zależna jest od wielu składników: zastosowanie części zamiennych, zakres czynności wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia i rodzaj pojazdu, który obsługujemy.


Jeżeli szkoda wystąpi z winy osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy stłuczki. Tak samo może być jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance.Przyjaciel nie zawiedzie!

Tylko Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Bytomia który przenigdy nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: