LAWETA CZĘSTOCHOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZĘSTOCHOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie mamy zwyczajne firmy my chcemy być szczególni. Nasza pomoc drogowa może być niby najbliższy przyjaciel, który wyjedzie niezwłocznie żeby udzielić Ci pomocy. Przyjaciel wart zaufania, a przede wszystkim gotów na jakiekolwiek rozstrzygnięcia.


Przytrafiła Ci się awaria lub kraksa w sąsiedztwie Częstochowy, nie czekaj, ale szybko zadzwoń do przyjaciela – wybierz numer do Pomoc Drogowa „PATYK”. Dotrzemy najszybciej. Dodatkowo przygotowana kadra przywiezie, a także obsłuży mobilny serwis.


W naszej służbie nie było takiej trudności byśmy na szosie musieli podarować sobie drobne naprawy. Będzie dla nas przyjemnością dopomóc Ci w ekspresowej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w zmianie lub naprawie koła. W którejkolwiek chwili zlecenia możemy ustalić, że konieczna wydaje się być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Masz gwarancję, że okolicy zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Na jakiejkolwiek szosie, w jakimkolwiek miejscu, w każdym zaułku – nie jest istotne gdzie utknął Twój samochód. My niezwłocznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Bowiem jesteśmy u siebie więc zlokalizujemy tu dowolną ulicę.


Dlatego Pamiętaj telefon do przyjaciela. Czasem może być niezastąpiony na obszarze całej Polski. Wystukaj numer o dowolnej porze dnia czy nocy. Stawimy się – niechybnie! Bowiem Pomoc Drogowa „PATYK”, skuteczna pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Tacy mają być przyjaciele.


Możesz zaplanować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa lub usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Sprawdź fakty! Przyjaciel z Częstochowy na sto procent jest zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście kilka możliwość na transport defektowych pojazdów, ale najlżejszy oraz najszybszy to oczywiście autoautolawety względnie autolawety. Należy jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawnie zabronione, więc to w sumie jedyny sposób z jakiego możemy tu skorzystać. W regionie Częstochowy zarządzamy doskonale zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z doświadczoną załogą. W garnitur floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu możemy być pewni o bezpieczeństwo transportu samochodu oraz załadunku. Samochody i prawdopodobni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


stan pojazdu zdecydowanie powinien być odpowiedni, a przepisy kodeksu drogowego muszą sankcjonować holowanie gdybyśmy planowali zmienić na tą metodę transportu. Holowanie bezwzględnie jest niestety wolniejsze. Taki skład samochodów nie ma prawa przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest sporym dylematem, a my rozumiemy tą sprawę, awaria pojazdu ciężarowego na drodze. Prawdziwy TIR zdoła utrudnić ruch na wiele godzin. Niejednokrotnie ostatnim ratunkiem udrożnienia drogi może być holowanie. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa z sukcesem realizowała pokrewne zadania.


Możemy przedsięwziąć holowanie jakiegokolwiek samochodu ponieważ zarządzamy specjalnym sprzętem. W przypadku kiedy jest to konieczne znakomitej klasy wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam bezpiecznie, a także sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani trudny dostęp, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie zakłóci nam wyciągnięcia TIR-a z kanału i ustawienia go na kołach.


Możemy także zapewnić optymalny samochód do przewozu towarów transportowanych w uszkodzonym aucie. Przywieziemy zgodnie z instrukcją, poprzednio przygotowując niewykluczone oczyszczanie terenu i przeładowanie produktów.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji 24 godziny na dobę pilnuje doświadczona, wyspecjalizowana kadra. Duże zaplecze pozwala nam bez względu na warunki atmosferyczne każde zamówienie wykonać w każdej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Proste do rozwiązania awarie zdarzają się nagminnie. To takie awarie niweczące dalszą jazdę, lecz nieskomplikowane do rozwiązania na miejscu zdarzenia. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo brak oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do baku złego paliwa. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa 24 godziny na dobę oferuje szybkie reperacje przeprowadzone przez mobilny serwis. Stanie się oczywiste, że nie ma argumentu używać lawety. 24 godziny na dobę, obok szybkiego serwisu jest też dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Jakość jaką się odróżnia mobilny serwis to przeszkolona obsługa. Świadomość szczegółów wielu różnorodnych samochodów niezależnie od marki umożliwia im podjąć drobne naprawy wprost na trasie w każdej sytuacji.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że nasz numer jest zajęty. Informacje jakie powinny być nam potrzebne to detale awarii, marka pojazdu i oczywiście lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdecydowanie w kilkanaście minut. Nie ma bliźniaczych niesprawności więc do dowolnego incydentu podchodzimy kompleksowo by w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna oferta usług jaką świadczymy swoim klientom mieści też przewóz maszyn budowlanych. Dostarczymy bezawaryjnie zgarniarkę jak również ciężki walec i rzecz jasna dowolną inną z licznych maszyn drogowych. Nie przedstawia dla nas problemu transport wielkich maszyny rolniczych. Wyraźnie skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale ciężkie mamy jednak dobrze wyszkolonych kierowców. Oferta naszych usług obejmuje jeszcze fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba uciążliwy gruz.


Będziesz mógł oczekiwać tej usługi tak samo na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Wszystkie nasze usługi opatrzone są konieczną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Otóż nie jest prosto dać porękę na zapewnienie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, a Pomoc Drogowa „PATYK” ją gwarantuje. Ze względu na to, że to całe długie doświadczenie wspierających się nawzajem ośrodków oraz fachowcy z znajomością zawodu oraz uznanymi kwalifikacjami. To dlatego właściwie dowolną niesprawność likwidujemy ewidentnie efektywnie. Każdy pojazd przewozimy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej trzeba określić jako właściwą.


Jakakolwiek usługa jest nowa, więc każdą wyceniamy indywidualnie. Z pozoru podobne usługi choć trochę się różnią, dlatego każda musi podlegać odrębnej wycenie. Szacując wycenę kierujemy uwagę na: typ samochodu który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, zakres prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik i rzecz jasna rejon zajścia.


Jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być bezpłatne, bowiem szkody pokryte zostaną z OC sprawcy stłuczki ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.Miej nas w myśli!

Niezmiennie Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – na kontakt, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Częstochowy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: