LAWETA SZCZYTNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZCZYTNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitajcie na stronach MegaHol


Skoro to kolizja lub odmienne drogowe doświadczenie losowe skierowało Cię do nas, to w przestrzeni Szczytna doszedłeś najlepiej jak tylko można. Sprawnie pomożemy, a kiedy będzie trzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, czy podobne samochody ciężarowe i dostawcze w tej usłudze nie mają dla nas zagadek. Laweta z MegaHol to bezdyskusyjna rękojmia szybkości i kondycji usługi 24h na dobę.


Jeśli to kolizja wywołaj nasz numer bezzwłocznie. Teraz raczej nie trać już czasu na czytanie. Zdążymy się jeszcze odkryć lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w chwili gdy raczej nie funkcjonujesz na „musiku”, a jedynie szukasz pewności. Zagwarantowania sobie w przyszłości sprawnej pomocy. W takim razie to może być idealny czas na rozpoczęcie konsultacji. Możesz nabrać pewności co do decyzji o wyborze MegaHol. To jest ogólnopolska sieć zespołów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj bogatej propozycji usług daleko rozleglejszej aniżeli usługi holowania. Na tej stronie będzie to rozmowa wirtualna, jednak z satysfakcją porozmawiamy z Tobą telefonicznie względnie osobiście.


Rozpocznijmy od wyjaśnienia:MegaHol – wytłumaczmy co to za pomysł?


MegaHol postawił na złączenie wielu pojedynczych warsztatów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Nie oferujemy usług jedynie TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, jednakże przy takiej specjalizacji próbujemy być grupą wielofunkcyjną w odniesieniu do podejmowanych usług. Transport lawetą ewentualnie autolawetą i naturalnie holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli oraz lżejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją będzie na pewno TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, w związku z tym nieuniknionym było, że w profilu firmowych usług znalazł się również przewóz maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których transportu posiadamy w naszej platformie odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, natomiast dzisiaj dumni być możemy z rozwinięcia swojej działalności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Aktualnie warto zaczerpnąć z naszej fachowej pomocy dodatkowo w Szczytnie i w wielu innych miejscach Polski.


W dalszej perspektywie zapewne powszechnie w całym kraju.Jakie korzyści daje taka sieć kierowcom?


Wysoki standard i bezpieczeństwo usługi zapewniane 24h na dobę. To prawdopodobnie największa wartość usługi holowania jakiej może oczekiwać kontrahent? Wycena, która w znacznej części przypadków może wywierać duży wpływ na dobór usługodawcy nie musi być tak istotna przy decyzji zamówienia merytorycznej pomocy drogowej. W tym przypadku sieć pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dotrzeć na miejsce kolizji sprawniej. Perfekcyjnie wyszkolone do działania brygady MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na poszczególne zgłoszenie wyekspediować pomoc drogową najlepiej przygotowaną do zapotrzebowania. Zdecydowani także jesteśmy na wyjątkowo złożone usługi potrzebujące fachmanów z wielu branż, bo dzięki platformie rozporządzamy nie wyłącznie uniwersalnymi, ale i specjalistami skupionymi na jednej domenie. W kryzysowych sytuacjach zazwyczaj muszą sobie radzić ci którzy akurat dotarli i wypada wzywać inną firmę jeżeli, pomimo starań nie można rozwiązać kłopotu. U nas równocześnie pojawią się w komplecie ci którzy powinni być pomocni nawet gdyby konieczne było łączyć możliwości wielu warsztatów z sieci. Dzięki platformie już mamy kooperantów, którzy mogą się nawzajem wspomóc w stosowny sprzęt i mechaników. Wspólników, których mniejsze firmy potrzebują dopiero wyszukiwać w chwili gdy już stają się nieodzowni.Czy może jest oficjalny taryfikator usług?


Pomoc drogowa to kłopotliwy materiał do określenia nie zmiennej ceny za usługę zwłaszcza, że za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyruszeniem nieprzewidywalne. W naszym przykładzie początkowej kalkulacji usługi podejmuje się koordynator, który przyjmuje zgłoszenie. Kluczowe oszacowanie kosztów łatwo jest przygotować w chwili składania zamówienia usługi. Gdyż z klientem możemy ustalić: rodzaj pojazdu, odległości w rejon kolizji i spodziewanego miejsca transportu, charakter uszkodzeń, a w związku z tym typ środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. Takie szczegóły pozwolą na sprawną kalkulację początkowych kosztów usługi. Jednak korekta kalkulacji może być niezbędna po oględzinach na miejscu zdarzenia. Z góry natomiast wolno państwu przewidzieć, że kalkulacja bliźniaczej klasy usługi w naszej platformie będzie na pewno mniejsza niż u konkurencji. Dodatkowo w MegaHol występuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli.Czy poza holowaniem obecne są w naszej ofercie jakiekolwiek dodatkowe usługi?

 • Dzięki platformie wachlarz usług MegaHol jest znaczący.
 • Kluczową usługą jest holowanie i lawetowanie wszystkich samochodów.
 • Awaryjny przewóz pasażerów autolawetą konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym samochodem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich samochodów ciężarowych ze szczególnym dostrojeniem na TIR-y. Zdecydowanie pełna obsługa aut dostawczych, ale też i osobowych.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do osobówki.
 • Przewóz usługowy wszystkich pojazdów od samochodów osobowych po ciągniki.
 • Przewóz trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Przewóz autokarów i unikalnych pojazdów.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, lub generalnie dla sektora przemysłowego, oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
 • Dynamiczne i bezpieczne dla pojazdu wyzwalanie go z pobocza, dołu, pola czy dziwnego trudno dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na trasie.

Ten luksus pełnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu usług przewozowych gwarantuje nam konfiguracja platformy w której działamy. Sieć pozwoliła MegaHol zdywersyfikować środki poszczególnych warsztatów tak, że dziś rozporządzamy znaczną różnorodnością sprzętu co pozwala nam na szeroki wachlarz ponad standardowych usług. W jedynym momencie, nie kosztem jakości i czasu usługi, potrafimy prowadzić kilkanaście zleceń. Wszystkie pozostałe usługi oferujemy na w granicach całego kraju , ale też Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy konstruuje się umowę, która zagwarantuje nasz współudział w świadczeniu pomocy.


Jeżeli przedtem ktoś zapamięta sobie nasz numer to absolutnie nie będzie na pewno żadnej przeszkody by MegaHol przywołać w razie potrzeby. Na pewno na podobną porękę decydują się klienci flotowi i dla tego dla nich posiadamy skomponowaną odpowiednią umowę. Stałą umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów czy innych samochodów ciężarowych i dostawczych można z MegaHol podpisać na konkurencyjnych warunkach również w Szczytnie. Umowa deklaruje zleceniodawcom nasz szybki przyjazd na miejsce zajścia. Szybkość, która w ostatnich sezonach urasta do rangi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie może odbywać się kosztem klasy tychże, dlatego świadomość rodzaju taboru naszych stałych zleceniodawców ma naprawdę kluczowe znaczenie dla efektywności naszych działań. Szkody wyrządzone awarią zimniejszą się jeżeli poślemy do was zawczasu skomponowany serwis mobilny. Jeżeli wasza firma działa w obszarze Szczytna to umowa z MegaHol powinna być oczywista, ale firmy spoza regionu, których samochody poruszają się w naszej przestrzeni stosunkowo regularnie, także parafują z MegaHol umowy redukując zagrożenie szkód. Przy incydencie usterki należałoby mieć atut w rękawie. No to niech nim okaże się nasza pomoc drogowa.

Holowanie z MegaHol to jazda po triumf!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: