LAWETA WIELBARK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIELBARK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na witrynie MegaHol


Najwidoczniej szukasz usługi pomocy drogowej w rejonie Wielbark. Trafiłeś bezbłędnie. W realiach awaryjnych, w przypadkach wszystkich zdarzeń losowych na autostradzie, a przed wszystkim w usługach holowania wszelkich aut poczynając od TIR-a poprzez różne pojazdy ciężarowe oraz dostawcze, należymy do awangardy w tej domenie. 24h na dobę, bezdyskusyjną pewność jakości oraz bezpieczeństwa zapewnia autolawety wynajęta z MegaHol.


Właściwie już w tym momencie wybierz nasz numer, gdyż w sytuacji kolizji nie można tracić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli tym razem dysponujesz czasem i masz chwilę, a wszedłeś na naszą stronę ponieważ szukasz zaufania. Uzyskania tego stanu przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. To my zachęcamy do konsultacji. Abyś mógł zaznajomić się z naszą obszerną paletą usług, która zdecydowanie nie przypisana jest wyłącznie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj wszechstronny usługodawca. Rozmowa będzie faktycznie wirtualna, jednak zapraszamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


Zacznijmy od zapytania:MegaHol – zasadniczo co to za recepta na pomoc?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo zakładów, jakie zdecydowały się pod naszym logo połączyć indywidualne oferty w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie dostarczamy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale stanowczo zwiększamy naszą paletę usług. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto pojazdy osobowe, świadczymy usługi lawetowania motocykli i mniejszych pojazdów, powiedzmy kładów i naturalnie podejmujemy się transportów lawetą i autolawetą.

NASZA GALERIA


Oczywistą prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach jest świadczenie usług w zakresie przewozu kłopotliwych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, ponieważ w naszej dyspozycji są odpowiednie lawety i naczepy niskopodwoziowe. Jakiś czas temu rozpoczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dzisiaj pracujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Aktualnie warto zaczerpnąć z naszej fachowej pomocy również w Wielbark i w całym szeregu innych lokalizacjach Polski.


W całym kraju znajdziemy się niebawem.Co takiego dostaniesz dzięki platformie MegaHol?


Rękojmię niezawodnego standardu oraz bezpieczeństwa zamówionych usług zawsze przez 24h na dobę. To chyba największa wartość usługi holowania jakiej może oczekiwać kierowca? Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie istotny wpływ na wybór usługodawcy, lecz w przykładzie usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. Czas dojazdu na miejsce przywołania w przypadku platformy MegaHol jest o wiele krótszy niż statystycznie. Wyśmienicie przygotowane do działania brygady MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na konkretne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zapotrzebowania. Otwarci też jesteśmy na bardzo uciążliwe usługi domagające się ekspertów z wielu dziedzin, bo dzięki platformie zarządzamy nie wyłącznie uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na jednej dyscyplinie. To potrafi być równocześnie potrzeba wyekspediowania mocnego ciągnika by wydobyć TIR-a z dołu i ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Korzystanie z właściwego sprzętu w znacznej mierze wyznacza możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma gwarantuje nam potrzebną dostępność, o jaką ciężko jest lokalnym, autonomicznie funkcjonującym zakładom.Czy może istnieje prosty taryfikator usług?


Pomoc drogowa to trudny temat do wprowadzenia stałej ceny za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyruszeniem nie do zaplanowania. Standardem u nas jest sytuacja, że nasz dyspozytor wyjściowo negocjuje koszt z usługobiorcą. Właściwie wtedy potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest w okolice wezwania, jakich działań będziemy musieli się podjąć na miejscu, na jaką odległość trzeba będzie transportować dany samochód, czy dodatkowo trzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki model lawety, lub naczepy okaże się konieczny. Koordynator będzie na pewno wiedział o co musi zapytać i pozyskane dane dostarczą mu wszystko co jest niezbędne do tymczasowej kalkulacji. Niełatwo jednak uniknąć poprawki wyceny w okolicznościach zdarzeń losowych, dlatego zawsze powinno się uwzględniać tę możliwość. Aczkolwiek najczęściej ceny za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej grupy. MegaHol ma też zatwierdzone umowy z dużą rodziną ubezpieczycieli co ułatwia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Oprócz holowania auta o jaką usługę można się do nas zwrócić?


 • Praca w sieci dała MegaHol ogromne możliwości w uzupełnieniu oferty.
 • Pomoc drogowa to nie ulega wątpliwości holowanie i lawetowanie.
 • Awaryjny transport pasażerów autolawetą konkretnie do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę obsługująca dodatkowo samochody osobowe.
 • Usługa frachtu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Usługowy przewóz, również w granicach umów ciągłych, uciążliwego sprzętu budowlanego, rolniczego czy też drogowego.
 • Usługa transportu wszelkich pojazdów nietypowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych także usługa przewozu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, rowu czy pola pojazdów ciężarowych i nie tylko takich.
 • Kompletna obsługa w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Zdecydowanie nasza flota w pierwszym rzędzie pełni dyżury w granicach pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej organizacji jesteśmy wstanie bez szkody kierować niektóre pojazdy do innych zajęć. Oczywiście to zasługa ilości i skali posiadanego zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To być może jest osiągalne jedynie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo dobrze zróżnicować zasoby konkretnych, zintegrowanych w sieci zakładów. Rozwój MegaHol przynosi nam dzisiaj możliwość otwarcia choćby i kilkunastu zamówień równocześnie bez jakichkolwiek szkód na marce i bezpieczeństwie usługi. W MegaHol ponadplanowe usługi świadczymy 24h na dobę i każdego dnia nawet nie jedynie na w granicach kraju, ale i w granicach Unii Europejskiej.Jak zagwarantować dla siebie taką profesjonalną pomoc drogową?


Jedyne co potrzeba to trzymać nasz telefon w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to nasza rutynowa, normalna reakcja na otrzymanie zlecenia. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest najlepszą firmą świadczącą pomoc drogową nie tylko kontrahentom indywidualnym, ale również obsługującą zleceniodawców flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi ewentualni kontrahenci flotowi z jakimi podpisujemy stałe umowy na obsługę. Także tu w Wielbark. Szybki przyjazd na miejsce zdarzenia oto to co na początek zapewnia kontrahentom stała umowa. Wartością stałej umowy staje się także łatwiejsze przygotowanie do realizacji usługi, ponieważ będziemy z góry znać typ taboru stałego kontrahenta. Wzorem ma prawo być tutaj pomoc serwisu mobilnego, który gdy jest wyposażony pod znajomy nam tabor zleceniodawcy działa po prostu sprawniej , a w ten sposób redukuje jego straty. Powinno się mieć w pamięci, że instytucja którą obsługujemy nie musi być przypisana do Wielbark. Wystarczy, że porusza się regularnie w tym obszarze, a taka umowa minimalizuje ryzyko. Pewna pomoc drogowa od ręki to luksus w przypadku awarii.


Holowanie z MegaHol – prosta podróż zdecydowanie do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: