LAWETA LESZNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LESZNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, chociaż z drugiej strony zdecydowani jesteśmy na wszelkie zlecenia. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie samochodów ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, natomiast warsztaty rozsiane po całej Polsce muszą być gotowe na to by radzić sobie z dowolnym zamówieniem.


Oczywiście nie można czekać na fart, że w podróży przegapią nas awarie auta. Awaria zawsze może wam się trafić w rejonie Leszna, jednak to nic dlatego, że i tu posiadamy własny oddział, zatem zwyczajnie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji bardzo szybko. Choć praktycznie holowanie auta może okazać się nieuzasadnione. Mobilny serwis to dziś bezwzględnie jest już rutynowa usługa, a jeżeli do serwisu dołączymy wyspecjalizowaną kadrę to dotrzemy do was z rzetelnym warsztatem. Miejsce zdarzenia na pewien okres objawi się profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, a w ten sposób wygospodarujemy czas i obniżymy nakład na usunięcie niesprawności.


U nas nie pamiętamy takiej awarii z jaką byśmy sobie nie dali rady. Nabyte doświadczenie uformowało naszą pewność siebie, a dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Zapewne nie istnieją takie reguły, ale często mnóstwo paraliżujących dalszą jazdę usterek okazuje się być banalnymi usterkami, które przy drobnej naprawie na miejscu zajścia zawsze są precyzyjnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane brygady. Zaakceptuj, iż zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, jakie paraliżują dalsza podróż, a oczywiście nie umiecie ich sami zreperować. Nasze wykwalifikowane załogi zajmą się jakąkolwiek drobnostką dlatego już nie potrzebujesz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki dlatego, że pod stałą kontrolą będziesz bezpieczny na trasie.


Takie sprawy są znaczące! Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś tu przyjechać chociażby z końca kraju. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek dlatego nie jest istotne, w którym miejscu stanąłeś z własną usterką bez problemów niedługo cię odnajdziemy. Zdarza się problem to trzeba pomagać, godzina nie jest kluczowa ponieważ ważni są przyjaciele gotowi do interwencji, dlatego możesz do pomocy drogowej zatelefonować o każdej godzinie. Przyjaciele mogą być rozmaici, lepsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zawodzi. Właśnie tak zawsze mamy.24 godziny na dobę zawsze możesz Ta pomoc drogowa podejmuje zgłoszenia 24 godziny na dobę:

  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie stawianie go na kołach

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeśli nadal czujesz wątpliwości! Ale tu w Lesznie możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, nie oznacza to przecież, iż nasze lawety lub autolawety nie mogą być dostosowane do transportu różnych samochodów. Jedną z metod holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy przewożą pojazd, zwłaszcza samochody osobowe przy użyciu liny holowniczej, ale naszą poradą absolutnie jest zalecenie by o pomoc prosić w podobnym przypadku fachowców.


Wydaje się być wiele czynników dla których warto odczytać tą radę poważnie. Przy holowaniu bardzo ważne są doświadczenie i fachowość. Zawodność powszechnych linek holowniczych zwraca opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy takiej usłudze. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest zabronione. Prawdopodobnie nie trzeba w zasadzie o tym mówić, jednak dokładnie MegaHol posiada wszystko co potrafi być przydatne, żeby mądrze odholować dowolny samochód.


Mamy w posiadaniu lawety lub też autolawety dostosowane do przerzutu każdego typu samochodów, jak również pasażerów. Czyż trzeba oczekiwać czegoś ponad to niż gwarantowanego i sprawnego przewiezienia zepsutych pojazdów i ich podróżnych na określone miejsce, no chyba nie, natomiast my akurat tym się zajmujemy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie jest nasz żywioł. Bezpośrednio w przewozie samochodów ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zwykle wśród najdoskonalszych. W takim samym zakresie w klasie własnych usług jak też w znacznej palecie. Wszyscy świetnie kojarzą jakże nieprzyjemną jest na szosie awaria TIR-a. Nawet wówczas kiedy usterka znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych odcinkach dróg każde wyizolowanie jednego pasa ruchu na kilka godzin może spowodować wielokilometrowe zatory. Gdy niesprawność wystąpi na ruchliwej trasie jednopasmowej to efekt jest w stanie być jeszcze podlejszy. Więc szybka reperacja bądź dobry, specjalistyczny przewóz takiego auta jest bardzo istotny.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz optymalnym sprzętem pobocznym na przykład takim, który gwarantuje wydobycie masywnego TIR-a z kanału oraz umiejscowienie go na kołach. Jak widać posiadamy spore możliwości frachtu kłopotliwego pojazdu w miejsce, w którym bezpiecznie, wolno dopełnić potrzebnych remontów. Szybko oraz bezawaryjnie przewieziemy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, to znaczy po prostu cały kalejdoskop,asortyment dużych pojazdów.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych zespołach pełni dyżur kompetentna kadra będąc również poręczycielem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku może się wyjaśnić, iż nawet nie będzie zamówienia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Także na autostradzie skutki awarii może naprawić mobilny serwis, który na miejsce przybędzie prędzej no i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Od niedużych reperacji motoru po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne warianty usterki. Na każdym kroku staramy się uczynić wszystko co prawdopodobne, dlatego ruszamy po dokonaniu skrupulatnego rekonesansu w trakcie akceptowania zlecenia. Bywa że sondaż telefoniczny jest niezadowalający i mechanik mobilnego serwisu jednak nie może zakończyć szybkiej reperacji, tym razem nie jest to właściwie kłopot gdyż w odwodzie zawsze wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Preferowane przez nas indywidualne podejście do zamówień zrodziło się z faktu, iż usterki choć bliźniacze regularnie bywają wyjątkowo różne. Dobrzy mechanicy mogą z wskazówek klientów wyłapać konkretne wiadomości bez przytyku, nawet wówczas jeśli zleceniodawcy wikłają się w analizie awarii. Luksus pracy zapewnia nam znakomicie wyekwipowane zaplecze, stąd wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam jedynie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy znakomitą bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników w związku z tym było dla nas ewidentnym powiększenie własnej oferty o przywóz wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. Mimo, że nie specjalizujemy się w podobnej dyscyplinie transportu to niemniej pośród załogi muszą być specjaliści, kierowcy z istotnym doświadczeniem w takich przewozach, my tylko wykorzystujemy ich wiedzę.


Skutecznie przywieziemy na wyznaczone miejsce kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, w granicach naszego kraju i zagranicą. Również produkty w formie towarów ponadnormatywnych czy przewozów dłużycowych będą mogły być przedmiotem tejże usługi.


Jesteśmy przekonani do firmowych kierowców jak również sprzętu jaki wykorzystują, mimo to od początku wszystkie transporty są ubezpieczone. Przejmujemy na siebie jakiekolwiek formalności połączone z przewozem w tym możliwe, niezbędne uprawnienia okazując się w ten sposób całkowitą dokumentacją potrzebną do oferowania podobnej usługi.Dlaczego my?

Tylko dlaczego tym razem nie? Czemu nie MegaHol? Każdy ma prawo powiedzieć, iż jest najlepszy, ale my rzecz jasna nie zamierzamy odejmować innym umiejętności. Niechybnie potwierdzają się w działaniu wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek funkcjonuje ich na rynku nadzwyczaj dużo.


Ważne jest jeszcze nie wprost na to zagadnienie spojrzeć. Jeśli mamy, aż tylu partnerów to prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu musi być znacznie poważniejsze niż w indywidualnym zakładzie. Oczywiście to identycznie dotyczy profesjonalnych kierowców lub przeszkolonych mechaników. Pojedynczy warsztat niestety nie posiada wyboru, my modyfikujemy się właściwie do okoliczności i wysyłamy optymalny sprzęt oraz odpowiednich specjalistów, a umożliwia nam to firmowa platforma oddziałów działająca tak jak naczynia połączone.


Podwalinę oferowania naszych usług określa idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie dlatego. Zapewne z usługą dotrze lokalna, rodzinna obsada zawodowców, ale wspomagana energią naszej firmowej pajęczyny.


Cennika nigdy nie mamy, ale oczywiście możecie liczyć na rzetelną wycenę, nierzadko niższą niż oczekujecie, a to z tego powodu iż szacujemy usługi indywidualnie. Technicznie dogodną formą fakturowania za nasze zlecenia wydaje się być proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak warunkiem jest zdolność zrealizowania pracy w granicach OC lub Assistance.


To jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Zawsze Twój roztropny przyjaciel z Leszna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: