LAWETA CHORZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHORZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z wspólnej branży pracują tak samo, jednak… My możemy być jak twój najprawdziwszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa od początku gotowa żeby udzielić porady. Zatem jesteś w stanie mu zawierzyć bo przyjaciel jest gotów Ci pomóc w dowolnej sytuacji.


Przejeżdżając w pobliżu Chorzowa wziąłeś udział w stłuczce względnie dotknęła Cię się niesprawność pojazdu? Wystukaj numer do przyjaciele – do Pomoc Drogowa „PATYK”. On ciągle czeka w sąsiedztwie i będzie na pewno zorientowany co trzeba robić. Dojedziemy najszybciej. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis , a także kadrę fachmanów.


Kłopoty to nasza specjalizacja więc wykonujemy na drodze różne drobne naprawy. Nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony śmieć na jezdni , a w konsekwencji popsuć oponę, zapomnieć o pielęgnacji wycieraczek, które uszkadzają się w gwałtowny deszcz na autostradzie ewentualnie nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście mieć poważny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie drobne usterki usuniemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Autoautolawety ewentualnie autolawety zawsze będą stale dostępne do trasy. Gdy okażą się nieodzowne nie będzie na pewno z tym najmniejszego problemu. Jesteśmy także przygotowani na holowanie w każdym systemie od lin holowniczych po sztywny hol. Po przyjeździe efektywnie wspomożemy zabezpieczyć rejon zajścia. Nie ma znaczenia czy ugrzązłeś na autostradzie,
drodze ekspresowej czy na bocznej ścieżce dojazdowej. Potrzebujemy kilku minut po to by Cię wyszukać , a następnie udzielić szybkiej pomocy. Mianowicie z tego powodu, że rozpoznamy każdą dróżkę na naszym terenie.


Pamiętaj ten numer. To numer do przyjaciela! Zadziała w każdym przypadku kiedy będzie potrzebny choćby w całym kraju. Pamiętaj ten numer. To numer do przyjaciela! Zadziała w każdym przypadku kiedy będzie potrzebny choćby w całym kraju. Ponieważ tak właśnie działa pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK”. Bo w biedzie licz na przyjaciela.


Nasza pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Postawienie pojazdu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Chorzowa jest chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to w sumie najszybszy , a także najspokojniejszy model przetransportowania zniszczonego samochodu. Możemy jeszcze postawić na holowanie, ale właściwie na autostradzie wygląda to całkowicie inaczej gdyż tu ten sposób transportu pojazdów jest legislacyjnie zakazany. Fachowcy oraz kompletnie wyposażona flota specjalistycznych pojazdów to moc jaką rozporządza pomoc drogowa w regionie Chorzowa. Dla podróżnych mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Daje nam to pewność do poręczenia całkowitego zabezpieczenia załadunku i przewozu pojazdu. Niesprawny samochód oraz wszystkich pasażerów całodobowo dowieziemy prędko oraz pewnie na wyznaczone miejsce.


Można w każdym przypadku zmienić decyzję i podjąć decyzję o holowaniu, ale musi na to przyzwalać stan techniczny samochodu i paragrafy. Taki skład zdecydowanie powinien przemieszczać się po drodze z prędkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w dowolnej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to kłopot jeśli na jezdni awarii nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to przeważnie reguła w momencie usterki TIR-a. Jeżeli taka awaria trwa zbyt długo niejednokrotnie trzeba planować holowanie. Z tym dylematem już wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sytuację szybko i skutecznie.


Profesjonalny sprzęt pozwala nam na holowanie każdego rodzaju samochodu. W momencie kiedy zdarzy się, że jest to wskazane wysokiej klasy wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam solidnie oraz efektywnie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. TIR w jarze leżący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy zdarzy się to w trudno dostępnym położeniu, zostanie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Przygotujemy też przewóz towarów z unieruchomionego pojazdu. Przepakujemy je i przywieziemy na zlecone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas pierwszym wyborem stąd całodobowo pracuje nad nim nasza profesjonalna, wyspecjalizowana załoga. W jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy, nie zerkając na warunki pogodowe, rozwojowe zaplecze pozwala nam wykonać dowolne zadanie.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii wydaje się być nieskomplikowanych do usunięcia. To takie usterki wstrzymujące dalszą jazdę, jednak proste do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo brak oleju, paliwa czy czasami wlanie do zbiornika niedobrego paliwa. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście świadczy bezpośrednie reperacje przez całą dobę. Laweta jak się okaże, nie ma tutaj zajęcia. W rejon usterki serwis dojedzie najszybciej, a w ogromnym kalejdoskopie usług funkcjonuje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji działający 24 godziny na dobę.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przygotowana obsługa. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw prawdopodobnych do przeprowadzenia na ulicy jest bardzo pojemny.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Dane , które są nam niezbędne to detale niesprawności, marka pojazdu i oczywiście lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Nie ma takich samych awarii dlatego do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo żeby w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby klientów konstruują obszerną propozycję naszych usług w tym transport maszyn budowanych. Maszyny drogowe, zgarniarki lub walce będą miały u nas zapewniony bezawaryjny przewóz. Nie oznacza dla nas dylematu transport dużych maszyny rolniczych. Do przewozu wózków widłowych stosujemy znacznie skromniejsze samochody, lecz nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni do transportu drobnych, jednak wagowo kłopotliwych pojazdów. Podczas przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego specjalistycznego zespołu pojazdów. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba uciążliwy gruz.


Te usługi transportowe realizujemy na obszarze całego kraju i zagranicą. Wszelkie nasze usługi uzupełnione są stosowną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Albowiem fachowa pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” jest czynna nie jedynie w tym terenie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Albowiem doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje specjalistów z wielu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Pomaga nam to szybko i profesjonalnie wyeliminować praktycznie każdą usterkę i przetransportować jakikolwiek samochód z gwarancją znakomitej jakości i niewygórowanej wyceny.


Na dowolną usługę patrzymy osobno , a zatem każdą oddzielnie wyceniamy. Na wartość usługi wpływają: model samochodu który obsługujemy, użycie części zamiennych, rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik i oczywiście rejon zdarzenia.


Należałoby ochronić się przez nabycie właściwego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być darmowe tak jak w przypadku kiedy powinny być spłacone z OC sprawcy kraksy.Zwyczajnie o nas pamiętaj!

Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – przyjaciel z Chorzowa zdeklarowany do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: