LAWETA LAWETA DĄBROWA GÓRNICZA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LAWETA DĄBROWA GÓRNICZA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBynajmniej nie postrzegaj nas niby firmę jakąś przypadkową z wielu. W nas znajdziesz to co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. I tak jak przyjacielowi można nam zawierzyć gdyż jesteśmy gotowi na każdą sytuację.


Doszło do nieoczekiwanej usterki lub kolizji? Jeżeli miało to miejsce w pobliżu Dąbrowy Górniczej niczym nie potrzebujesz się denerwować po prostu wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Dojedziemy najszybciej. W naszej obsadzie są profesjonaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na poboczu jezdni to nie jakiś problem. Nasze ekipy absolutnie się nie poddają. Reperacja lub zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek oraz pozostałe w sumie małe usterki z satysfakcją usuniemy dla Ciebie na miejscu awarii. Wciąż też jesteśmy zdecydowani na komunikat, że nieodzowna będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po przybyciu efektywnie wspomożemy ochronić miejsce zajścia. Stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – zawsze jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie czyni to komplikacji. Udzielimy pomocy w każdej lokalizacji. Droga wiejska bądź wojewódzka – na tutejszym obszarze zlokalizujemy dowolną spośród nich.


Kontakt do przyjaciela w każdym przypadku musisz mieć przy sobie. Jesteś w stanie się przekonać w całej Polsce jak może być przydatny. Wystukaj numer. Moment jest bez znaczenia gdy znalazłeś się w opresji. Dojedziemy – to pewne! MegaHol w ten sposób dokładnie działa. Zaufana pomoc drogowa! Tacy mają być przyjaciele.


Gwarantujemy współpracę o dowolnej porze dnia i nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli możesz zerknij w detale! Przyjaciel z Dąbrowy Górniczej jest zdeklarowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h

Defektowe pojazdy najszybciej i łatwo da się przewieźć kiedy w grę wchodzi autolawety ewentualnie autoautolawety. Na autostradzie tylko z takiej formy transportu można skorzystać gdyż holowanie jest tutaj oficjalnie zakazane. Profesjonaliści , a także świetnie zaopatrzona flota profesjonalnych pojazdów to energia jaką posiada pomoc drogowa w obszarze Dąbrowy Górniczej. Dla pasażerów zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Absolutnie nie ma obiekcji co do tego, że pojazd i w momencie załadunku , a także przewozu będzie zupełnie zabezpieczony. Na wskazane miejsce przez całą dobę dowieziemy pojazd i potencjalnych podróżnych.


Wolno państwu każdorazowo zmienić dyspozycję oraz postanowić o holowaniu, lecz zdecydowanie powinien na to pozwalać stan techniczny samochodu i przepisy. Oczywiście zawsze jesteśmy na taką decyzję gotowi. Istotne jest jednak żeby mocodawca posiadał wiedzę, że taki zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się jedynie z prędkością do 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Niesprawność samochodu ciężarowego na drodze, co przecież nie jest tajemnicą, to oczywisty kłopot. Uszkodzony TIR na wiele godzin potrafi skomplikować ruch na drodze. Wtedy holowanie pozostaje nierzadko obligatoryjne. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Holowanie jakiegokolwiek rodzaju samochodu dzięki branżowemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas problemem. W przypadku gdy zdarzy się, że jest to niezbędne znakomitej klasy wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam bezpiecznie i odpowiedzialnie przewieźć pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Bez względu na stan pojazdu bądź wymagający dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z rowu i ustawimy go na kołach. Zorganizujemy dodatkowo transport materiałów z unieruchomionego pojazdu. Zawsze jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli idzie o przewóz jak też załogę, która materiały przeładuje. Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem z tego powodu całodobowo dyżuruje nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Nie przykuwają naszej uwagi realia atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości zrealizować każde zadanie i to w każdym momencie doby.


Mobilny serwis 24h

W grupie niesprawności znajdują się także takie łatwe do usunięcia. Oczywiście, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też dolanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki czy przebita opona utrudniają dalszą drogę, jednak są z pewnością proste do naprawienia na poczekaniu. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę wystarczy przywołać lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Jeśli mówić o lawecie może nie być w tym wypadku dla niej pracy. Całodobowo, oprócz szybkiego serwisu jest jeszcze czynny mobilny punkt wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników jest zasadą usług jakie poleca mobilny serwis. Zakres drobnych napraw jakich mogą się podjąć na poboczu niezależnie od tego jak jest marka i typ samochodu, jest właściwie ogromny.


Zatelefonować starczy tylko raz. Nie dużo czasu nam potrzeba na odpowiedzi. Kilkanaście chwil na dojazd oraz kilka minut na telefoniczne stwierdzenie niuansów usterki, marki pojazdu i miejsca zdarzenia. Celem naszych przedsięwzięć jest w największym stopniu dopomóc kierowcy z tego powodu do potencjalnych incydentów podchodzimy wszechstronnie.


Transport niskopodwoziowy

Transport maszyn budowlanych potrzebuje profesjonalnego taboru, którym rozporządzamy to dlatego polecamy taką usługę. Bezawaryjny przewóz jesteśmy w stanie zapewnić dowolnej poważnej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, tym bardziej takie zmuszające do specyficznej dbałości, podobnie obecne są w naszej specyfikacji pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Drobne, lecz wagowo dokuczliwe pojazdy powodują trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład mniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednakże istotne jest żeby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego rodzaju usługi i właśnie tych wyszkolonych kierowców mamy w miejscowym oddziale. Oferta naszych usług obejmuje także fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Jeśli Masz dylemat z niecodziennym towarem, powiedzmy duży gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu kieruj się do nas.


Te usługi przewozowe przeprowadzamy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Przesłanką do oferowania tego standardu usług jest kompletna dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości i umiejętności. Ponadto grupa nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie transportowanych ładunków.


Dlaczego my?

Gdyż pomoc drogowa MegaHol w 100% rzetelnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku dodatkowo na terenie całego kraju, a nie tylko w naszym rejonie. Bo doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Realizując ten program spodziewaliśmy się efektu w postaci pierwszorzędnej efektywności i jakości usług przy korzystnym stosunku wyceny.


Na każdą usługę spoglądamy indywidualnie i oczywiście każdą indywidualnie wyceniamy. Wartość zależna jest od różnych czynników: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, rozmiar robót wykonanych na miejscu, zastosowanie części zamiennych, rodzaj samochodu, który obsługujemy i miejsce zajścia.


Nasze zlecenia utrzymują dobre wyceny, jakkolwiek mogą też być nieodpłatne gdy Państwo nabędą odpowiednie ubezpieczenie Assistance względnie jeśli nasza działalność jest podyktowana wcześniejszą stłuczką do której doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście wydatki pokrywa się z OC sprawcy.


Nie zgub!

W razie trudności Pomoc drogowa MegaHol – na telefon, gotowy do pomocy, oczekuje przyjaciel z Dąbrowy Górniczej.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: