LAWETA MYSŁOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MYSŁOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje z tej samej dziedziny pracują podobnie, jednak… My zamierzamy być jak twój najlepszy przyjaciel, znakomita pomoc drogowa wiecznie dostępna by służyć ochroną. I jesteś w stanie mu zaufać bowiem przyjaciel jest przygotowany aby Tobie pomóc w dowolnej sytuacji.


W okolicy Mysłowic przytrafiło się zdarzenie w wyniku którego brałeś udział w kolizji lub doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy jedynie wykonaj telefon do przyjaciela, do MegaHol. Dojedziemy ekspresowo. Z nami nadjedzie mobilny serwis , a także kompetentna załoga.


Nie mogą być dla nas problemem drobne naprawy na drodze. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na rzucony śmieć na ulicy i zniszczyć oponę, przegapić profilaktykę wycieraczek, które akurat zużywają się w obfity deszcz na szosie ewentualnie nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać znaczący kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszystkie drobne awarie skasujemy dla Ciebie ku wspólnej radości. A jeśli będzie wskazana autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście zdecydowanie pilnujemy by nic nam nie pokrzyżowało jej przyjazdu. Ubezpieczamy przestrzeń zdarzenia natychmiast po przybyciu. Czy przebywasz na dróżce gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie to dla nas nie stanowi kłopotu. Dostarczymy pomoc w każdym miejscu. Gdyż lokalne ścieżki odnajdujemy z zamkniętymi oczami.


Numer do przyjaciela w każdym przypadku trzymaj przy sobie. W całej Polsce czasem może być rzeczywiście przydatny. Dowolna pora będzie na pewno idealna. Wybierz numer skoro znalazłeś się w opresji. Zjawimy się na miejscu – bez wątpienia! Albowiem MegaHol, gwarantowana pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Gdyż w biedzie powierz swoje kłopoty przyjaciołom.


Ta pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Mysłowic bezwzględnie jest dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety wkraczają w grę gdy zakładamy szybki i prosty sposób transportu zepsutych samochodów. Często śledzimy na drogach półoficjalnie holowane pojazdy, ale warto wiedzieć, że ten rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w rejonie Mysłowic kieruje wieloma specjalistycznymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wysoce wykwalifikowaną brygadą. Dzięki temu możemy być pewni o zabezpieczenie przewozu pojazdu , a także załadunku. 24 godziny na dobę zarówno defektowy samochód jak również jego pasażerów przywieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Każdorazowo można zdecydować się na holowanie, naturalnie jeżeli pozwala na to stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Ten zestaw zdecydowanie powinien poruszać się po trasie z prędkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w dowolnej chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na trasie awarii to oczywiście poważny kłopot , a my odczuwamy tego świadomość. Awaryjny TIR na wiele godzin umie skomplikować ruch na drodze. Holowanie takiego samochodu jest wielokrotnie najbardziej przydatną taktyką na odblokowanie drogi. Z tym kłopotem już mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię prędko i skutecznie.


Holowanie samochodów nie jest dla nas niespodzianką bowiem rozporządzamy profesjonalnym sprzętem. Przywieziemy nawet skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrobimy to umiejętnie i bezpiecznie dzięki znakomitej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu dodatkowego. Jest jasne, że nie ma dla nas trudno przystępnych stanowisk, ani samochodów w takim stanie, że są nie do wydostania. Choćby TIR-a po wypadku wyciągniemy z jaru oraz ustawimy na kołach.


Możemy także dostarczyć wystarczający samochód do transportu ładunków transportowanych w zepsutym aucie. Zaaranżujemy niezwłocznie transport zastępczy oraz ekipę, która umiejętnie przeładuje materiały.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem z tego powodu przez całą dobę czuwa nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Nie zwracamy uwagi na warunki atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości zrealizować obojętnie jakie zadanie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Usunąć awarię zdarza się czasami niesłychanie szybko. Brak oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą podróż, jednak nietrudnych do wyeliminowania przypadków niesprawności. W takim przypadku przez całą dobę trzeba przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Zajęcia dla lawety trudno w tym wypadku przewidywać. Obszerna oferta serwisu mieści jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem niezwłocznie.


Kadra, która obsługuje mobilny serwis wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. Próg drobnych napraw których będą mogli się podjąć na trasie, bez względu na markę i rodzaj pojazdu, jest faktycznie szeroki.


Oddzwonimy błyskawicznie jeśliby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Doprecyzujemy szczegóły niesprawności , a także markę pojazdu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie w rejonie lokalizacji zdarzenia. Celem naszych poczynań jest w całości wesprzeć kierowcę więc do każdego z przypadków podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest istotną pozycją w szerokiej palecie naszych usług. Bezpieczny transport potrafimy zagwarantować którejkolwiek wielkiej maszynie drogowej. Na porządku dziennym jest też przewóz dużych maszyn rolniczych. Zdecydowanie mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy małe, jednak ciężkie mamy jednak należycie przeszkolonych kierowców. Wachlarz naszych usług obejmuje jednocześnie transport towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Uzyskaliśmy doświadczenia z przewozem nietypowych ładunków i czuwamy skłonni do przewozu bodaj kłopotliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze będziesz mógł liczyć z naszej strony na szybkie i odpowiedzialne zrealizowanie tej usługi. Nasza firma rozporządza kompletną dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego wariantu usług. Potencjalne przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Dlatego, że doświadczona pomoc drogowa MegaHol jest osiągalna nie zaledwie w tym rejonie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Albowiem wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym rzeczoznawcom skoncentrować tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna informację. To z tego powodu praktycznie dowolną usterkę kasujemy ewidentnie skutecznie. Jakikolwiek samochód przewozimy z deklaracją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako rzetelną.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Wycena zależna jest od następujących składników: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, przekrój robót wykonanych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, typ pojazdu, który serwisujemy i rejon zdarzenia.


Jeśli szkoda wystąpi z winy osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy stłuczki. Tak samo może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Masz gwarancję!

W każdym przypadku Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Mysłowic czeka pod telefonem zdeklarowany by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: