LAWETA WŁODAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WŁODAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na naszej witrynie MegaHol


Dobrze, że w tym miejscu jesteś! Bowiem to najdoskonalsze miejsce w strefie Włodawy do jakiego mogłeś zajrzeć. Ratujemy w potencjalnych przypadkach losowych, jakie potrafią wydarzyć się na autostradzie. Skasujemy każdą usterkę. Sprawnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a lub innych aut ciężarowych ewentualnie dostawczych. Sto procent. Tak absolutna jest rękojmia klasy i zaufania usług wykonanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! w tej chwili nie trać w tej sytuacji ani sekundy na czytanie kiedy tkwisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem kiedy twoja wizyta jest podyktowana poszukiwaniem bezpieczeństwa. Zabezpieczenia sobie w przyszłości gwarancji niezawodnej pomocy. To może być dobry moment na rozpoczęcie rozmowy. Będziesz mógł nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska platforma zespołów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo profesjonalnej ofercie daleko szerszej niż usługi holowania. Rozmowa będzie na pewno wirtualna, ale oczywiście namawiamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


Na wstęp logiczne pytanie:MegaHol – co to za metoda na pomoc?


MegaHol skupia niemałą liczbę niedużych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie jedynie dla aut ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele szerszym aspekcie. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie jednośladów lub lżejszych pojazdów powiedzmy kładów, ale głównie przewozy lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją jest TIR, a generalnie samochody ciężarowe, zatem nieuniknionym było, że w profilu naszych usług pojawił się dodatkowo transport maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których transportu posiadamy w naszej platformie stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozwijamy się zawsze dla dobra kontrahenta od drobnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą sieć działającą w całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Nasza placówka we Włodawie to efekt ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług do całego szeregu miejsc w Kraju.


Żywimy perspektywy, że w zasadzie za moment na całym terytorium Polski.Co też kierowca może zyskać na funkcjonowaniu platformy?


Gwarancję wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi w czasie 24h na dobę. w dziedzinie usług holowania raczej nie ma podstaw by liczyć na więcej? Cena, która w części przypadków może wywierać spory wpływ na dobór usługodawcy wcale nie musi być tak ważna przy decyzji zamówienia merytorycznej pomocy drogowej. Strategia funkcjonowania sieci MegaHol ogranicza czas przybycia w rejon wezwania. Oczywiście dzięki platformie posiadamy swobodę wyboru doskonale zorganizowanej do danego zlecenia załogi spośród wielu dostępnych do pracy w konkretnym terenie. Zdecydowanie łatwiej jest wymieszać specjalistów z różnych drużyn jeśli w jednym zleceniu należy podejmować się prac w kilku specjalizacjach. Autonomicznie pracująca pomoc drogowa może mieć problem z zakończeniem konkretnych zadań, jednak w MegaHol do wydobycia TIR-a z wykopu dotrze podnośnik z jakiegoś zakładu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeżeli to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie obecnie są zdolności sieci. Dzięki platformie już posiadamy kooperantów, którzy mogą się wzajemnie wspomóc w stosowny sprzęt i specjalistów. Wspólników, których skromniejsze firmy będą dopiero szukać w chwili kiedy stają się konieczni.Ile to u nas będzie kosztować?


Na ogół może się przytrafić, że trzeba będzie wykonać czynności, których tym razem nie mogliśmy zaplanować więc przygotowanie stabilnego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie wymagające. Standardem u nas jest sytuacja, że nasz koordynator wstępnie negocjuje prognozowaną stawkę z klientem. Takie informacje jak model samochodu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan w ocenie klienta, trasa w okolice wydarzenia i miejsca ewentualnego transportu to ważne informacje, które możemy zyskać na etapie początkowej rozmowy. Te informacje pozwalają dyżurnemu wstępnie ustalić wartość usługi. Natomiast w wypadku doświadczeń losowych jest jak najbardziej prawdopodobna korekta wyceny już na miejscu zajścia. Warto wiedzieć natomiast, że dokładnie analogicznie do znanych sieci handlowych, w naszej sieci usługi bliźniaczej marki są przeważnie niżej skalkulowane niż u indywidualnie działającej konkurencji. Warto również pamiętać, iż dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli MegaHol wykonuje także usługi bezgotówkowe.Jakie wezwania przyjmujecie oprócz holowania aut?


 • MegaHol dzięki platformie ma duży wachlarz usług.
 • Pomoc drogowa to nie ulega wątpliwości holowanielawetowanie.
 • Świadczymy przerzut poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Serwis mobilny dla wszelkich samochodów ciężarowych ze specjalnym dostrojeniem na TIR-y. Naturalnie całkowita obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a wprost do samochodu osobowego.
 • Fracht wszelkich aut w ramach usług dla przedsiębiorców i klientów prywatnych.
 • Indywidualne i stałe umowy na transport maszyn rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Usługa transportu wszelkich aut niestandardowych, autobusów, przyczep, tramwajów itp.
 • W granicach nie tylko stałych umów nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu świadczymy usługi frachtu dłużycowego.
 • Efektywne wyciągnięcie aut z uciążliwego obszaru bez nowego uszczerbku.
 • Dowiezienie na drodze paliwa, a także innych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, że cały sprzęt którym rozporządzamy jest przekazany do pracy dla pomocy drogowej, jednak dzięki funkcjonowaniu w sieci mamy luksus podtrzymania gotowości z jednoczesnym użyciem naszych pojazdów w usługach transportowych. Platforma zezwoliła nam zdywersyfikować zasoby konkretnych oddziałów tak, że dziś zarządzamy znaczną ofertą sprzętu co umożliwia nam rozległy repertuar dodatkowych usług. Rozwój MegaHol przynosi nam aktualnie ewentualność otwarcia choćby i kilku zleceń równocześnie bez żadnych strat na jakości i bezpieczeństwie usługi. Nasze ponadplanowe usługi świadczymy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.


Czy jest alternatywa zapewnienia dla siebie takiej kompetentnej interwencji?


Jeżeli przedtem ktoś zapisze sobie nasz telefon to absolutnie nie będzie na pewno żadnej trudności by MegaHol wezwać w momencie potrzeby. MegaHol oferuje swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi jest gotowy podpisać stałą umowę obsługi. w dowolnym polskim oddziale, chociażby tutaj we Włodawie, istnieje możliwość z nami podpisać długoterminową umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów i pozostałych samochodów ciężarowych względnie dostawczych albo przypuśćmy korporacji taksówkowych. Takie umowy są dla nas realne dzięki sieci gdyż ona zabezpiecza nam realizacje podstawowego punktu umowy – niezwłocznego dojazdu na miejsce wezwania. Zasługą stałej umowy staje się na pewno lepsze przygotowanie do wykonania usługi, gdyż będziemy z założenia znać model taboru stałego kontrahenta. Na przykład serwis mobilny. Jeżeli jest z góry przygotowany do pracy z konkretnym taborem to znacznie rośnie i sprawność i marka usługi i będą mniej dokuczliwe straty kontrahenta. Umowa z nami niechybnie minimalizuje niebezpieczeństwo strat, a zatem jeżeli działa instytucja, absolutnie nie obowiązkowo miejscowa, której tabor regularnie porusza się w terenie naszej Włodawy to reklamujemy jej nasze profesjonalne usługi. Przy epizodzie kolizji warto mieć atut w rękawie. No to niech nim okaże się nasza profesjonalna pomoc drogowa.


HolowanieMegaHol – rozsądna droga zdecydowanie do wyniku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: