LAWETA ZAMBRÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAMBRÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy gwarantowaną koncesję na pomaganie


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w którym warto szukać porady w okolicy Zambrowa, w sytuacji niesprawności auta lub nietypowego zdarzenia losowego, a przede wszystkim w materii holowania TIR-a, innego auta ciężarowego ewentualnie dostawczego. 24h na dobę, niepodważalną pewność klasy i bezpieczeństwa zapewnia autolawety wynajęta z MegaHol.


Jeśli to taka pilna potrzeba to już nie trwoń kolejnych sekund i dzwoń pod nasz alarmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Niemniej kiedy szukasz zaufania nim okaże się, że już jest po zajściu. Umożliwienia sobie w dalszym horyzoncie efektywnej pomocy. W tej sytuacji zachęcamy Cię do rozmowy na temat obszernej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć zespołów, które deklarują dużo bogatszy wachlarz usług niż wyłącznie holowanie pojazdów. Wstępnie do konsultacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na kilka najczęściej stawianych pytań.


Rozpoczniemy od MegaHol:MegaHol – co to za pomysł?


MegaHol zdecydował się na zintegrowanie wielu pojedynczych zespołów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług jedynie TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, natomiast przy takiej dyscyplinie chcemy być grupą wielofunkcyjną w odniesieniu do przyjmowanych zadań. Od drobniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów czy motocykli po przerzut lawetą czy autolawetą samochodów osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili jesteśmy wstanie przyjąć zlecenie transportu wielkich maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w posiadaniu właściwych lawet i naczep niskopodwoziowych. Od dawna funkcjonujemy na obszarze Górnego Śląska a także okolicznych regionów chociaż startowaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Stały progres doprowadził nas do otwarcia naszej sieci w Zambrowie i w wielu innych miejscach w Kraju, w których dostarczamy nasze jakościowe usługi.


W całym kraju znajdziemy się niebawem.Co otrzymasz na skutek działania platformy MegaHol?


Pewność wysokiej klasy i zaufania usługi w czasie 24h na dobę. Czy aby trzeba oczekiwać więcej w propozycji usług holowania? Cena, która w znacznej części przykładów potrafi mieć znaczący wpływ na dobór usługodawcy nie jest tak istotna przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dojeżdża na miejsce zdarzenia. Wyśmienicie skomponowane do działania drużyny MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci łatwo jest na konkretne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej zorganizowaną do zapotrzebowania. Zdecydowani też jesteśmy na dość specjalistyczne usługi wymagające fachmanów z wielu branż, bo dzięki sieci dysponujemy nie jedynie uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skoncentrowanymi na pojedynczej domenie. Podesłanie dedykowanej lawety potrafi być niezadowalające gdyż TIR czy autobus leży w parowie i zdecydowanie inny sprzęt wraz z obsadą są w tym momencie ekstra potrzebni. To sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki ciężko by było małej, jednostkowej firmie bez względu na to jak wysokiej klasy są jej usługi.Cena usługi musi być istotna.


Zawsze może się zdarzyć, że potrzeba będzie podejmować prace, których akurat nie potrafiliśmy przewidzieć więc przygotowanie stałego taryfikatora usług w wypadku pomocy drogowej jest po prostu skomplikowane. W każdym przypadku zaczynamy od zdefiniowania wstępnej ceny już na etapie aprobowania wezwania. Wstępne ustalenia potrafimy zrobić w momencie przyjmowania zlecenia usługi. Gdyż ze zleceniodawcą możemy ustalić: model pojazdu, drogę w okolice zdarzenia i potencjalnego miejsca przewozu, charakter uszkodzeń, a co za tym idzie model środka przewozu jaki będzie trzeba zadysponować. Te dane pozwolą dyspozytorowi orientacyjnie oszacować wartość usługi. Trudno jednak uciec od poprawki kalkulacji w wypadku doświadczeń losowych, w związku z tym każdorazowo powinno się brać pod uwagę podobną możliwość. Pamiętajmy natomiast, że zupełnie analogicznie do wielkich sieci handlowych, w naszej sieci usługi bliźniaczej klasy są najczęściej niżej skalkulowane niż u samodzielnie podejmującej zadania konkurencji. Dodatkowo w MegaHol istnieje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z liczną grupą ubezpieczycieli.Oprócz holowania auta o jaką usługę wolno się do MegaHol skierować?


 • MegaHol na skutek działania w sieci wykorzystuje szeroki arsenał usług.
 • Najbardziej zaawansowaną usługą w MegaHol jest holowanie i lawetowanie.
 • Przerzut autolawetą także pasażerów, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych pojazdów ciężarowych i dostawczych, ale także osobowych.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a do samochodu osobowego.
 • Transport wszystkich samochodów jako usługa dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych.
 • Fracht uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo tramwaje, naczepy mieszkalne, autobusy i inne niekonwencjonalne pojazdy.
 • Usługa transportu detali dłużycowych nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu.
 • Wyciąganie z pobocza, kanału czy pola aut ciężarowych i nie wyłącznie tych.
 • Kompletna wymiana w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Ten luksus kompletnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym świadczeniu usług przewozowych umożliwia nam konfiguracja sieci w której działamy. To zasługa sumy i skali będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To jest osiągalne wyłącznie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo odpowiednio zróżnicować aktywa poszczególnych, stowarzyszonych w sieci zakładów. Ilość zamówień, jakie jesteśmy wstanie wykonywać równolegle, nie tracąc jakości, regularnie wzrasta w tempie rozwijania sieci na pozostałe regiony. Specjalne usługi wychodzące poza pomoc drogową dostarczamy na terenie całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, lecz również 24h na dobę każdego dnia.Czy istnieje rękojmia współpracy z warunkiem współudziału MegaHol?


Zasadniczo rekomendujemy zatelefonować do MegaHol w razie zaistnienia problemu, wcześniej notując sobie nasz kontakt. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest nie zastąpioną marką oferującą pomoc drogową nie wyłącznie zleceniodawcom indywidualnym, ale też obsługującą kontrahentów flotowych. Stałe umowy zabezpieczające pomoc drogową to w naszej specjalności codzienna praktyka. Zarówno floty TIR jak również mniejszych aut ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a także korporacje taksówkowe, poszukują takich umów, a my mamy je w naszym wachlarzu usług. Natychmiastowy dojazd na w rejon zajścia to jest to co na początek zabezpiecza klientom trwała umowa. Zasługą stałej umowy staje się na pewno solidniejsze przygotowanie do zrealizowania usługi, ponieważ będziemy z góry znać model taboru stałego kontrahenta. W sytuacji usterki szkody będą mogły być większe jeśli liczy się czas. Efektywna praca serwisu mobilnego w tym przykładzie może mieć decydujący wpływ. Warto w związku z tym by ten serwis był przedtem przygotowany na obsługę taboru znanego klienta. Instytucja, która z nami podpisuje umowę raczej nie musi być miejscowa, bo jeżeli jej tabor cyklicznie przemieszcza się w okolicy Zambrowa po co mają ryzykować kłopoty z potencjalną przymusową pomocą? Gadają, że zdecydowanie nie ma niczego nieomylnego. To może idealnie będzie zapewnić sobie choć pomoc drogową pod ręką w momencie nieprzewidzianego kolizji.


MegaHol – Holujemy w granice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: