LAWETA PYRZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PYRZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością zauważamy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl oddanego kwestiom różnych przejawów realizowania pomocy drogowej. I najkrótsza podróż może skończyć się wypadkiem, kolizją względnie chociażby awarią. W większości takich incydentów niezbędne może być w tej sytuacji wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu powstania usterki utrudniającej podróż, wymiana koła lub wulkanizacja opony, holowanie standardowe bądź na sztywnym holu, przewóz lawetą… Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle może mu się przytrafić zasadność takich przedsięwzięć. Na stronach tego portalu MegaHol.pl zbliżamy ekspertów z kierowcami. Okoliczności są różne, lecz nasi mechanicy zawsze i kompetentnie zdołają dostarczyć sprawnej pomocy. Zarządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem zarówno lekkich pojazdów jak i wielkich zestawów ciężarowych bądź maszyn. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


To bynajmniej nie jest jedynie nowa instytucja. Ta pomoc drogowa może być jak najbliższy przyjaciel, który wyjedzie niezwłocznie żeby udzielić Ci porady. I tylko przyjaciel może być zdecydowany Tobie pomóc w jakichkolwiek okolicznościach, dlatego jesteś w stanie mu zawierzyć.


Gdy jeżdżąc po drogach w regionie Pyrzyc spotka Cię w podróży przykre wydarzenie niezwłocznie dzwoń do MegaHol. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie na pewno potrafił skutecznie działać w wypadku kolizji ewentualnie usterki. Pojawimy się najszybciej. Dojedziemy z doświadczoną kadrą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy na trasie nie będą dla nas trudnością Nie myśl, że nie przyjedziemy do błahostki jaką wydaje się być wymiana koła. Wesprzemy choćby przy ratunkowej wymianie wycieraczek, dowieziemy paliwo oraz odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Zawsze też jesteśmy gotowi na komunikat, że potrzebna może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. W strefie stłuczki lub awarii gruntownie pomagamy odpowiednio ją zabezpieczyć. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka wiejska – to jest nie istotne. Dostarczymy pomoc w jakimkolwiek położeniu. Ponieważ mapa rodzimych dróg nie jest dla nas zagadką.

NASZA GALERIA


Pamiętaj nasz telefon. To oczywiście kontakt do przyjaciela! Dodzwonisz się każdorazowo kiedy będzie potrzebny choćby w całym kraju. Będziesz mógł telefonować o dowolnej godzinie. Nadjedziemy szybko – na bank! MegaHol tak właśnie działa. Niezawodna pomoc drogowa! Tacy winni być przyjaciele.Zapewniamy współpracę o każdej godzinie dnia i nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów

Ustal fakty! Przyjaciel z Pyrzyc bezwzględnie jest dyspozycyjny do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to w sumie najszybszy jak również najprostszy sposób przewiezienia naruszonego pojazdu. Tam gdzie w grę wkracza autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna technika bowiem holowanie jest tutaj oficjalnie zakazane. Branżowe pojazdy i kompetentna kadra. Pomoc drogowa w regionie Pyrzyc ma podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to prawo do gwarantowania całkowitego zabezpieczenia załadunku i przewozu pojazdu. Wszyscy pasażerowie oraz naturalnie pojazd 24 godziny na dobę będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Niewykluczoną modyfikację typu zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan techniczny pojazdu. Ten zespół zdecydowanie powinien poruszać się po trasie z prędkością do 60 km/h, ale na holowanie jesteśmy w każdej chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na jezdni usterce to w sumie duży dylemat, a my mamy tego świadomość. Naogół awaria TIR-a inicjuje zatory na drogach. Niejednokrotnie wyłącznym ratunkiem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Z tym kłopotem do tej pory mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę prędko i skutecznie.


Holowanie jakiegokolwiek rodzaju pojazdu dzięki branżowemu sprzętowi nie będzie dla nas dylematem. W przypadku kiedy może być to oczekiwane doskonałej klasy wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam bezpiecznie, a także odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Bez względu na stan techniczny samochodu czy skomplikowany dostęp nawet TIR-a wyciągniemy z wykopu i umieścimy go na kołach.


Gdy występuje potrzeba transportu ładunków z zepsutego pojazdu posiadamy zdolność podstawienia adekwatnego pojazdu do ich transportu. Jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich transportu w wyznaczone miejsce.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i zabezpieczenia pracuje całodobowo wykwalifikowana, fachowa kadra. Nie skupiają naszej uwagi realia pogodowe bo dzięki szerokiemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości wykonać którekolwiek zamówienie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


W grupie awarii zawsze będą i te nieskomplikowane w naprawie. Takie proste niesprawności, jednak utrudniające dalszą podróż to popularne zdarzenia. Niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do baku niedobrego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, uszkodzone wycieraczki i wiele innych lekkich epizodów, które mogą nas dopaść w podróży. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie reperacje realizuje w terenie przez całą dobę. Laweta nie będzie na pewno miała w tym wypadku zapotrzebowania. Szeroka paleta usług serwisu obejmuje także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem niezwłocznie.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim dysponuje mobilny serwis. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw akceptowalnych do wykonania na trasie jest bardzo duży.


Zadzwonić wystarczy zaledwie raz. Kilkanaście minut będzie nam potrzebne na dojazd, jednak przez telefon potrzebujemy sprecyzować niuanse awarii, markę pojazdu i jednocześnie rejon zdarzenia. Całościowe podejście do wszystkich przypadków jest podstawą naszego funkcjonowania gdyż naszym priorytetem jest w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby usługobiorców budują pełną propozycję naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Nasza flota jest gotowa na transport potężnych maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezawaryjny. Nie oznacza dla nas dylematu transport wielkich maszyny rolniczych. Lokalna kadra jest gruntownie wyszkolona także do przewozu małych, lecz wagowo uciążliwych pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Mając na stanie właściwy tabor wykonujemy fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Gdy Masz problem z niecodziennym towarem, przypuśćmy ciężki gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zapisuj się do nas.


Takie usługi przewozowe prowadzimy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Gwarantujemy kompletną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Albowiem profesjonalna pomoc drogowa MegaHol jest czynna nie jedynie w naszym terenie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bo to długie doświadczenie wspomagających się wzajemnie ośrodków jak również zawodowcy z praktyką oraz uznanymi kompetencjami. Znaczna efektywność w umiejętnym kasowaniu niesprawności bądź optymalne wyniki przewozu pojazdów są właśnie tego skutkiem.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Pod obserwację przy kalkulacji bierze się: rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, miejsce zajścia, model pojazdu, który obsługujemy, a także użycie części zamiennych.


Warto ochronić się przez zakup odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być darmowe tak jak w przykładzie gdy powinny być sfinansowane z OC winnego kraksy.


Ciągle o nas pamiętaj!
Na kłopoty Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Pyrzyc gotowy do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: